O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Sat Jan 18, 2020 4:45 pm meni ti djejaš ok - ono -baš ok

ajmo dalje :D
Tko jr ok sub ili ksana. Oboje su teski foliranti
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 4:02 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 3:39 pm
StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 3:20 pm



Naravno da nije puno, posebno kad ulažeš u sebe, a ne u svoju štetu u koju smo uložili svi ovde pitaj Boga koliko para.

Kad ulažeš u prave stvari, kao što je lečenje od zavisnosti, to ti se kasnije može višestruko isplatiti. Ako ovde ne osetim neki pomak, promeniću psihoterapeuta. Dobro, rano je sad o tome govoriti...
Ja sam uvek, ali baš uvek nakon svog samostalnog lečenja ponovo ulazio u sranja, čim postignem neku stabilnost, čim mi je život postajao normalan, nikad nisam znao da održim taj kontinuitet, nego sam kao programiran počinjao ponovo da serem po sebi i svom životu. Tako da je jasno kao dan treba probati nešto novo, jer se stari recepti nisu pokazali kao puno uspešni.

Treba biti uporan, nikad ne dići ruke, shvatati gde grešiš, i truditi se da ne ponavljaš iste greške, i na kraju mora upaliti...

Ti si Ksanči meni super, pomogla si mi dosta, dosta puta sam ti se i zahvalio za neke stvari kad si mi ukazala gde grešim, šta je bitno, šta nebitno i na šta treba obratiti pažnju. Bićeš uskoro kao Frajla. ;) Ona stvarno najbolje ovde zna da potrefi šta treba reći u nekim specifičnim trenucima.
Dobro je. Nemoj bit toliko euforican. Ko sa si na necemu sts ti dize raspolozenje. Nisi ni zagazio u to a vec kontas kako ce ti biti. Zapamti ovo. Prije ce ti pomoci neki od njih koji ce te bombati istinom kakav si ti nego netko tko ce ti tepati. A ti jesi takav. Da uzimas ono sta ti se svida a ono sta ne, tu lupas neke svoje kontre sa protupitanjem samo da se skrene pozormost sa tebe. Zato ti i ksana pase. Zato sta znas da je u kurcu pa se osjecas mocnije od nje. Znam da ces sada se pravdati da to nije tako, al tako je. I sta je bitno, toga si svjestan samo sta to ovdje neces priznati. I da gledam sebe i analiziram tako da mi ne moras kontrirati. Drzi se.
Ovo ti moram reći, ni najmanje nisi u pravu ako misliš da mi Xxxana paše zato što se osećam moćnije od nje. To je nebuloza što si rekao. Takođe nisam ni malo euforičan.
Iskreno mislim da nisi dobar u glavi zadnjih 10-ak dana. Pokreni se, promeni nešto. Xxxani govoriš da se pokrene, a posle pričaš kako se ti teško pokrećeš. Posveti se sebi, gledaj sebe, vidi da malo manje visiš na forumu, ni ovaj forum ne pomaže ni ne olakšava ako si puno na njemu, još posebno kad se puno baviš drugima. Ja sam u zadnje vreme 100posto iskren, i sam sa sobom pre svega, a i na forumu. Uvek sam i bio iskren, sem onda kad sam upao u recidiv u oktobru, i otišao u ofsajd, na kraju krajeva, svima nam se desilo nekad da nismo bili iskreni sami sa sobom, i sebe zavaravali. Prezirem one koji se lažno predstavljaju i foliraju, čim sam provalio nekog takvog u svom okruženju, amputirao sam ga iz svog života. Ne znam zašto se trudiš da me analiziraš, samo ti mogu reći da sam sto posto siguran da ti to ne valja. Dosta se razlikujemo kao ljudi, naravno da ne mislim da sam bolji od tebe, ali ti kao što si i pisao, imaš problem sa prihvatanjem tuđeg mišljenja, i različitog pogleda na neke stvari uopšteno.
P.s. Naravno da znam da će mi pre pomoći onaj ko će me bombati istinom, a ne ko će mi tepati. Ne očekujem ni od koga da mi tepa u rešavanju mog problema. Tepanje volim u drugim stvarima, ne u borbi protiv zavisnosti.
Kad got te strecnem ja nisam ok po 10tak dana. Kako to. Sto ne upakujem stvari i gadam sta vidim. Prvo si se okomip na tatu a tata nije problem nego ti. Sta ti mislis da ces covjeka od 60 i kusur godina promijeniti. Varas se. Umanjujes sboje pizdarije takp sta tati stavljas iu prvi plan. Meni je to reazumljivo foliranje jer sam vido to u komuni. Nije ti tata kupovo drogu. Drugo kakp je brat pk a ti nisi. Oces da ti ja kazem golu istinu. Zato sta se ne znas nositi sa elementarnim stvarima a brat zna. To ako proniknes na terapiji onda si tek nesto poceo. Ali kazem pin si govana i frustracija radi nemoci se nositi sa njima. Daba ti bit i 3 metra visine kad si u stvari zakrzljo u mentalnom razvoju. Nauciti ces to na trosjedu i to samo ako ne budes minjo psihijatre
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 5:10 pm
yasujirozu wrote: Sat Jan 18, 2020 4:45 pm meni ti djejaš ok - ono -baš ok

ajmo dalje :D
Tko jr ok sub ili ksana. Oboje su teski foliranti
Vazi, jesam!
Jes’ i Stop,a tek ja da ne pricam
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 5:20 pm
StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 4:02 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 3:39 pm

Dobro je. Nemoj bit toliko euforican. Ko sa si na necemu sts ti dize raspolozenje. Nisi ni zagazio u to a vec kontas kako ce ti biti. Zapamti ovo. Prije ce ti pomoci neki od njih koji ce te bombati istinom kakav si ti nego netko tko ce ti tepati. A ti jesi takav. Da uzimas ono sta ti se svida a ono sta ne, tu lupas neke svoje kontre sa protupitanjem samo da se skrene pozormost sa tebe. Zato ti i ksana pase. Zato sta znas da je u kurcu pa se osjecas mocnije od nje. Znam da ces sada se pravdati da to nije tako, al tako je. I sta je bitno, toga si svjestan samo sta to ovdje neces priznati. I da gledam sebe i analiziram tako da mi ne moras kontrirati. Drzi se.
Ovo ti moram reći, ni najmanje nisi u pravu ako misliš da mi Xxxana paše zato što se osećam moćnije od nje. To je nebuloza što si rekao. Takođe nisam ni malo euforičan.
Iskreno mislim da nisi dobar u glavi zadnjih 10-ak dana. Pokreni se, promeni nešto. Xxxani govoriš da se pokrene, a posle pričaš kako se ti teško pokrećeš. Posveti se sebi, gledaj sebe, vidi da malo manje visiš na forumu, ni ovaj forum ne pomaže ni ne olakšava ako si puno na njemu, još posebno kad se puno baviš drugima. Ja sam u zadnje vreme 100posto iskren, i sam sa sobom pre svega, a i na forumu. Uvek sam i bio iskren, sem onda kad sam upao u recidiv u oktobru, i otišao u ofsajd, na kraju krajeva, svima nam se desilo nekad da nismo bili iskreni sami sa sobom, i sebe zavaravali. Prezirem one koji se lažno predstavljaju i foliraju, čim sam provalio nekog takvog u svom okruženju, amputirao sam ga iz svog života. Ne znam zašto se trudiš da me analiziraš, samo ti mogu reći da sam sto posto siguran da ti to ne valja. Dosta se razlikujemo kao ljudi, naravno da ne mislim da sam bolji od tebe, ali ti kao što si i pisao, imaš problem sa prihvatanjem tuđeg mišljenja, i različitog pogleda na neke stvari uopšteno.
P.s. Naravno da znam da će mi pre pomoći onaj ko će me bombati istinom, a ne ko će mi tepati. Ne očekujem ni od koga da mi tepa u rešavanju mog problema. Tepanje volim u drugim stvarima, ne u borbi protiv zavisnosti.
Kad got te strecnem ja nisam ok po 10tak dana. Kako to. Sto ne upakujem stvari i gadam sta vidim. Prvo si se okomip na tatu a tata nije problem nego ti. Sta ti mislis da ces covjeka od 60 i kusur godina promijeniti. Varas se. Umanjujes sboje pizdarije takp sta tati stavljas iu prvi plan. Meni je to reazumljivo foliranje jer sam vido to u komuni. Nije ti tata kupovo drogu. Drugo kakp je brat pk a ti nisi. Oces da ti ja kazem golu istinu. Zato sta se ne znas nositi sa elementarnim stvarima a brat zna. To ako proniknes na terapiji onda si tek nesto poceo. Ali kazem pin si govana i frustracija radi nemoci se nositi sa njima. Daba ti bit i 3 metra visine kad si u stvari zakrzljo u mentalnom razvoju. Nauciti ces to na trosjedu i to samo ako ne budes minjo psihijatre
Ja tebe shvatam dobrim delom, jasno je meni šta ti pišeš, samo ti mene nikako da skužiš. Kad nisi do sad, verovatno ni nećeš. Nikad ja nisam rekao, niti tako mislim da mi je tata kriv za moje drogiranje, samo sam rekao da mi je drago što sam uspeo nekako da doprem do njega, i za sad je dobar. Ako počne ponovo, to je njegova stvar.
Ne verujem ti da si dobar, to što pišeš za mene, prilično sam siguran da je tvoje ogledalo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 5:30 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 5:10 pm
yasujirozu wrote: Sat Jan 18, 2020 4:45 pm meni ti djejaš ok - ono -baš ok

ajmo dalje :D
Tko jr ok sub ili ksana. Oboje su teski foliranti
Vazi, jesam!
Jes’ i Stop,a tek ja da ne pricam
Najgori smo! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 5:33 pm
xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 5:30 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 18, 2020 5:10 pm

Tko jr ok sub ili ksana. Oboje su teski foliranti
Vazi, jesam!
Jes’ i Stop,a tek ja da ne pricam
Najgori smo! ;)
I boli nas uvo :)
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

ti najgori


šala
;) :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 5:34 pm
StopBup wrote: Sat Jan 18, 2020 5:33 pm
xxxana wrote: Sat Jan 18, 2020 5:30 pm
Vazi, jesam!
Jes’ i Stop,a tek ja da ne pricam
Najgori smo! ;)
I boli nas uvo :)
Pa vidim. Sram te ksana moze biti. Krenut cu i ja izgleda tvojim stopama. Tako kaze bupic. Da nisam dobar. Vjerovatno da sam mu napisao nesto sto ga ne bi diralo, da sam napisao bravo, samo naprijed onda bi bio dobar. Ovako nisam jebi ga. A ti ksana stvarno setes kad nisi u stanju napisati jednu suvislu i normalnu recenicu na moje pitanje. Stidi se. Razocaran sam. Ajde samo ti teraj po svome, samo posli nemoj cviliti kako si se zajebala.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sat Jan 18, 2020 5:06 pm
licaninsasela wrote: Ja, pa he sam Trenton halo definition like a to stop the I Keanu bombarding istinom, to is to go I frajla Foxboro camp unusable pa hep zero mobi bills slusati. Ne zamjeram ti zbog toga.
Liko, boga ti de prevedi:)

Vi ostali kao razumeli ahahahah

Rekl bih da je Keanu = xana ahahahaha
Ne mogu upalilo mi se nesto pa izbacuje druge rijeci. Evondad sam tek vidio kad si mi rekla. Moram razmisliti sta sam pisao
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Prica Vam je bla bla truć truć, šuplja kao sir.
Samo miševi fale, da trče kroz sir.
Post Reply