O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Nov 03, 2019 5:57 pm Znatizeljna sam za tu drugu polovinu, da li je mucenica otputovala u slivnik?
Jeste sreco, bacio sam je. Cilj mi je bio da ubijem crva, ne da se uradim od bupa. Nabavio sam najmanje moguce sto se moze nabaviti, znaci pola dvojke(100din, heheh, mada nije mi komsinica ni naplatila to :) ) i uzeo pola od toga, naravno pod jezik. Nisam hteo da smrknem ni pod razno. Hteo sam da se uradim dopom, ne bupom, a ovo malo bupa je odradilo 100 posto sto se tice crva. Sto posto bih se danas uradio, samo da sam imao gde da nadjem polutku ili komad. Hteo sam cak i tebe da pitam da li mozes da mi sredis komad negde, a to bi mi bilo cimanje i u poslu sam bio, a pitanje da li bi htela, pa sam sve vise poceo da razmisljam i o petici, ali svestan sam bio da bih se od petice sjebao, i tada sam definitivno odlucio da idem na bup, ali da se smirim, ne da se uradim. Videcemo kako ce se stvari odvijati narednh dana, ali iskreno, bas sam jakog crva imao ovih dana, i za dopom i za spidom, i taj crv je danas kuliminirao. Pisacu ovde sve sta se desava naradnih dana...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 6:35 pm
xxxana wrote: Sun Nov 03, 2019 5:57 pm Znatizeljna sam za tu drugu polovinu, da li je mucenica otputovala u slivnik?
Jeste sreco, bacio sam je. Cilj mi je bio da ubijem crva, ne da se uradim od bupa. Nabavio sam najmanje moguce sto se moze nabaviti, znaci pola dvojke(100din, heheh, mada nije mi komsinica ni naplatila to :) ) i uzeo pola od toga, naravno pod jezik. Nisam hteo da smrknem ni pod razno. Hteo sam da se uradim dopom, ne bupom, a ovo malo bupa je odradilo 100 posto sto se tice crva. Sto posto bih se danas uradio, samo da sam imao gde da nadjem polutku ili komad. Hteo sam cak i tebe da pitam da li mozes da mi sredis komad negde, a to bi mi bilo cimanje i u poslu sam bio, a pitanje da li bi htela, pa sam sve vise poceo da razmisljam i o petici, ali svestan sam bio da bih se od petice sjebao, i tada sam definitivno odlucio da idem na bup, ali da se smirim, ne da se uradim. Videcemo kako ce se stvari odvijati narednh dana, ali iskreno, bas sam jakog crva imao ovih dana, i za dopom i za spidom, i taj crv je danas kuliminirao. Pisacu ovde sve sta se desava naradnih dana...
Auuuu al je tebe izrovario rovac. Znači kad si hteo Xano da cimaš za šemu to je špic.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Sun Nov 03, 2019 6:43 pm
StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 6:35 pm
xxxana wrote: Sun Nov 03, 2019 5:57 pm Znatizeljna sam za tu drugu polovinu, da li je mucenica otputovala u slivnik?
Jeste sreco, bacio sam je. Cilj mi je bio da ubijem crva, ne da se uradim od bupa. Nabavio sam najmanje moguce sto se moze nabaviti, znaci pola dvojke(100din, heheh, mada nije mi komsinica ni naplatila to :) ) i uzeo pola od toga, naravno pod jezik. Nisam hteo da smrknem ni pod razno. Hteo sam da se uradim dopom, ne bupom, a ovo malo bupa je odradilo 100 posto sto se tice crva. Sto posto bih se danas uradio, samo da sam imao gde da nadjem polutku ili komad. Hteo sam cak i tebe da pitam da li mozes da mi sredis komad negde, a to bi mi bilo cimanje i u poslu sam bio, a pitanje da li bi htela, pa sam sve vise poceo da razmisljam i o petici, ali svestan sam bio da bih se od petice sjebao, i tada sam definitivno odlucio da idem na bup, ali da se smirim, ne da se uradim. Videcemo kako ce se stvari odvijati narednh dana, ali iskreno, bas sam jakog crva imao ovih dana, i za dopom i za spidom, i taj crv je danas kuliminirao. Pisacu ovde sve sta se desava naradnih dana...
Auuuu al je tebe izrovario rovac. Znači kad si hteo Xano da cimaš za šemu to je špic.
Ma bruka, zanas kakvog crva sam imao, trajao je 10 dana, znaci svaki dan me cimao po malo, i postepeno se pojacavao, a danas je bila kulminacija iliti vrhunac, ali je cetvrtina dvojke odradila posao sto posto ste se tice crva...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 6:49 pm
Jurke wrote: Sun Nov 03, 2019 6:43 pm
StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 6:35 pm

Jeste sreco, bacio sam je. Cilj mi je bio da ubijem crva, ne da se uradim od bupa. Nabavio sam najmanje moguce sto se moze nabaviti, znaci pola dvojke(100din, heheh, mada nije mi komsinica ni naplatila to :) ) i uzeo pola od toga, naravno pod jezik. Nisam hteo da smrknem ni pod razno. Hteo sam da se uradim dopom, ne bupom, a ovo malo bupa je odradilo 100 posto sto se tice crva. Sto posto bih se danas uradio, samo da sam imao gde da nadjem polutku ili komad. Hteo sam cak i tebe da pitam da li mozes da mi sredis komad negde, a to bi mi bilo cimanje i u poslu sam bio, a pitanje da li bi htela, pa sam sve vise poceo da razmisljam i o petici, ali svestan sam bio da bih se od petice sjebao, i tada sam definitivno odlucio da idem na bup, ali da se smirim, ne da se uradim. Videcemo kako ce se stvari odvijati narednh dana, ali iskreno, bas sam jakog crva imao ovih dana, i za dopom i za spidom, i taj crv je danas kuliminirao. Pisacu ovde sve sta se desava naradnih dana...
Auuuu al je tebe izrovario rovac. Znači kad si hteo Xano da cimaš za šemu to je špic.
Ma bruka, zanas kakvog crva sam imao, trajao je 10 dana, znaci svaki dan me cimao po malo, i postepeno se pojacavao, a danas je bila kulminacija iliti vrhunac, ali je cetvrtina dvojke odradila posao sto posto ste se tice crva...
Dobro si odradio. Sad miruj i skreni pažnju sa nekom zdravom pričom.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 6:35 pm Hteo sam cak i tebe da pitam da li mozes da mi sredis komad negde
:D :D :D :D :D :D
Cijeli da mi je sva ova prica mučna...
Ali, valjda kako mi je blizak crni humor, toliko se ismijah...
Pa vi ste čak blizu ??
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Ninocka wrote: Sun Nov 03, 2019 7:21 pm
StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 6:35 pm Hteo sam cak i tebe da pitam da li mozes da mi sredis komad negde
:D :D :D :D :D :D
Cijeli da mi je sva ova prica mučna...
Ali, valjda kako mi je blizak crni humor, toliko se ismijah...
Pa vi ste čak blizu ??
Ma isti im lerdi.... Hahajaha
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Stopicu, pucao si od samopuzdanja, pozitivnog razmisljanja i bodrenja..... a 10 dana te cima crv i nista ne spominjes

Jeste li vi svesni da se to stanje treba leciti i da postoje terapije?
Da li ste vi pametniji od doktora?

Pa da, bolje je popravljati se i drogirati nego leciti se
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Jurke wrote: Sun Nov 03, 2019 7:28 pm
Jurke, bjež dok ne prodje ova prica....
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sun Nov 03, 2019 7:30 pm Stopicu, pucao si od samopuzdanja, pozitivnog razmisljanja i bodrenja..... a 10 dana te cima crv i nista ne spominjes

Jeste li vi svesni da se to stanje treba leciti i da postoje terapije?
Da li ste vi pametniji od doktora?

Pa da, bolje je popravljati se i drogirati nego leciti se
Pucam ja i dalje od samopuzdanja i pozitivno razmisljam, i dobro se osecam generalno, posao cveta, imam kesa, normalno strejt drustvo, mada sam se kretao malo i gde ne treba ovih dana. Javljao mi se i cimao me crv ovih dana, i eto iskreno, javila se zelja da se uradim jednom, kao i pre godinu dana, ja sam dop uvek tako radio, nikad se nisam zavozao, pisao sam da sam mu prisao sa ogromnim strahopostovanjem, i nikad se nisam sjebao od njega, mi smo se razisli kao drugari, hahahah, salim se. :D Probao sam ga 2001.e, a zadnji put uzeo 2018.-e. Uvek po jedan dan sam uzimao, 5-6 puta po dva dana za redom, a 3 i 4 dana za redom sam uradio samo po jednom. 3 puta sam uzeo i na venu... Nije moj problem bio dop, nego sto sam se navikao cesto necim da se zivznem, i nisam birao bas, samo sam pazio da se necim ne zavozam, od svega, ja sam najvise pio alkohol, sad ga ne pijem bas dugo. Ja sam vise voleo spid i eksere od dopa, ali se ni na njih nikad nisam navuako, i njih sam se jako pazio. Bup sam bio podcenio, i navukao se kao majmun. Znam da se od komada ne bih sjebao, ali petica bi mi bila ogroman rizik, pa sam naravno odustao od dopa, a samo peticu mogu da nadjem. Nastavljam ja naravno da zivim kako sam ziveo. Nema ni posto vracanja starom zivotu. Cetvrt bupa(dvojke) je odlicno odradio posao, pisacu sve nerednih dana sta mi se desava, proci ce ovaj trip brzo... Bas me sastavio trip ovih dana, eto malo iskrenosti jos od mene...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 8:03 pm
Frajla wrote: Sun Nov 03, 2019 7:30 pm Stopicu, pucao si od samopuzdanja, pozitivnog razmisljanja i bodrenja..... a 10 dana te cima crv i nista ne spominjes

Jeste li vi svesni da se to stanje treba leciti i da postoje terapije?
Da li ste vi pametniji od doktora?

Pa da, bolje je popravljati se i drogirati nego leciti se
Pucam ja i dalje od samopuzdanja i pozitivno razmisljam, i dobro se osecam generalno, posao cveta, imam kesa, normalno strejt drustvo, mada sam se kretao malo i gde ne treba ovih dana. Javljao mi se i cimao me crv ovih dana, i eto iskreno, javila se zelja da se uradim jednom, kao i pre godinu dana, ja sam dop uvek tako radio, nikad se nisam zavozao, pisao sam da sam mu prisao sa ogromnim strahopostovanjem, i nikad se nisam sjebao od njega, mi smo se razisli kao drugari, hahahah, salim se. :D Probao sam ga 2001.e, a zadnji put uzeo 2018.-e. Uvek po jedan dan sam uzimao, 5-6 puta po dva dana za redom, a 3 i 4 dana za redom sam uradio samo po jednom. 3 puta sam uzeo i na venu... Nije moj problem bio dop, nego sto sam se navikao cesto necim da se zivznem, i nisam birao bas, samo sam pazio da se necim ne zavozam, od svega, ja sam najvise pio alkohol, sad ga ne pijem bas dugo. Ja sam vise voleo spid i eksere od dopa, ali se ni na njih nikad nisam navuako, i njih sam se jako pazio. Bup sam bio podcenio, i navukao se kao majmun. Znam da se od komada ne bih sjebao, ali petica bi mi bila ogroman rizik, pa sam naravno odustao od dopa, a samo peticu mogu da nadjem. Nastavljam ja naravno da zivim kako sam ziveo. Nema ni posto vracanja starom zivotu. Cetvrt bupa je odlicno odradio posao, pisacu sve nerednih dana sta mi se desava, proci ce ovaj trip brzo... Bas me sastavio trip ovih dana, eto malo iskrenosti jos od mene...
Bupce odradilo Stopce vrhunski :)
Sta bi nam tek na kecu pricao i sto si ga bacio, nije ti fora sad!
Jos saznajemo da se rokas, a do juce sav fin,
ma strasno!!
Post Reply