O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Sun Nov 03, 2019 2:09 pm
StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 1:58 pm
xxxana wrote: Sun Nov 03, 2019 12:28 pm
Ne seri!
Bar tebi to nije potrebno sad, idi radi nesto :)
Radim, ali radi i crv... :D
Ja sam pobegao sa klincem u grad, igra tekmu danas. Košarkaški gradski derbi. To ce mi odvuci misli sa gluposti... Inače pun mi dzep para koje bih inače odmah pretvorio u robu i prosto mi je čudno da ih imam u toj količini kod sebe, a nisam se zavozao. Mogu reci da je fin osecaj, a nadam se da ce tako i ostati...
Ma imam i ja para, ali šemu samo za peticu, a to ne dolazi u obzir. Iskreno, da imam šemu za komad, sad bih povukao. Nisam godinu dana, tad sam uzeo jednom neku do jaja robu, polutku, razbio se...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 2:19 pm
Jurke wrote: Sun Nov 03, 2019 2:09 pm
StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 1:58 pm

Radim, ali radi i crv... :D
Ja sam pobegao sa klincem u grad, igra tekmu danas. Košarkaški gradski derbi. To ce mi odvuci misli sa gluposti... Inače pun mi dzep para koje bih inače odmah pretvorio u robu i prosto mi je čudno da ih imam u toj količini kod sebe, a nisam se zavozao. Mogu reci da je fin osecaj, a nadam se da ce tako i ostati...
Ma imam i ja para, ali šemu samo za peticu, a to ne dolazi u obzir. Iskreno, da imam šemu za komad, sad bih povukao. Nisam godinu dana, tad sam uzeo jednom neku do jaja robu, polutku, razbio se...
Ti mu podvali neku pricu za probu ovo-ono i reci kako ti se ne svidja i napusi ga, kakav je to lerdi da nema semu za 2,5? Slepac!
Nemo’ da ‘eres i mani se razmisljanja
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Subic, Jurke, pomozite xxxani, tu price do pet minuta, i paljbaaa odavde!!
Minsko polje za vas obojicu!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Evo ovako ljudi, ubija me crv zadnjih desetak dana, za spidom i dopom najviše. Odustao sam od dopa, evo idem po pola dvojke, ti će me smiriti, a neću se nešto ni uraditi. Bolje da uzmem jednom bup, neće me inače popustiti. Traje već 10 dana. I da ne mislite da me Xxxana istripovala, to se meni vrti već 10 dana. I pre njene priče.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 3:11 pm Evo ovako ljudi, ubija me crv zadnjih desetak dana, za spidom i dopom najviše. Odustao sam od dopa, evo idem po pola dvojke, ti će me smiriti, a neću se nešto ni uraditi. Bolje da uzmem jednom bup, neće me inače popustiti. Traje već 10 dana. I da ne mislite da me Xxxana istripovala, to se meni vrti već 10 dana.
A sto ces kad opet naidje...i ne bude pustao po 1o dana ...
svaka cast na iskrenosti
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Sun Nov 03, 2019 3:16 pm
StopBup wrote: Sun Nov 03, 2019 3:11 pm Evo ovako ljudi, ubija me crv zadnjih desetak dana, za spidom i dopom najviše. Odustao sam od dopa, evo idem po pola dvojke, ti će me smiriti, a neću se nešto ni uraditi. Bolje da uzmem jednom bup, neće me inače popustiti. Traje već 10 dana. I da ne mislite da me Xxxana istripovala, to se meni vrti već 10 dana.
A sto ces kad opet naidje...i ne bude pustao po 1o dana ...
svaka cast na iskrenosti
Pisaću, ovde, mislim da neće baš naići tako lako, nego sam se i ja kretao zadnje vreme svuda, kao da sa čist 3 godine. Biću oprezan, pisaću...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ne budi siguran da nije zbog Xane... i ja sam se sklonila koliko mi ne prijaju te narkomanske price, koje svi znamo a i znamo kuda vode

Manje se unosite u pricu, dobila je savete i to je to

Mi joj pomoci vise ne mozemo

Sta se desava stopicu?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sun Nov 03, 2019 3:28 pm Ne budi siguran da nije zbog Xane... i ja sam se sklonila koliko mi ne prijaju te narkomanske price, koje svi znamo a i znamo kuda vode

Manje se unosite u pricu, dobila je savete i to je to

Mi joj pomoci vise ne mozemo

Sta se desava stopicu?
Nije zbog nje. I prošle godine sam uzeo dop baš u ovo vreme jednom, a mene je krenuo da rovari dop i spid još nekih 3-4 dana pre nego što se ona i pojavila sa tom pričom, i nije prošlo. Ništa, evo me seo u auto, došao u grad kod komšinice tu u gradu da uzmem pola dvojke, sad sam pred njenom zgradom, ulazim kod nje, bolje ovako, nego da čekam još da me rovari spid i dop.
Last edited by StopBup on Sun Nov 03, 2019 3:45 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

A jooj, u pravu su obe, umeju ovakve price da bace u razmisljanje..
Ne verujem!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Nov 03, 2019 3:45 pm A jooj, u pravu su obe, umeju ovakve price da bace u razmisljanje..
Ne verujem!
Nije, napisao sam, par dana pre tvoje priče o dopu mene cima crv, evo seo u auto, pa u grad i pravac kod komšinice po pola dvojke.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply