O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Sat Oct 19, 2019 5:39 pm
xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:25 pm
Frajla wrote: Sat Oct 19, 2019 5:21 pm

Ja se ne svadjam, ja odgovorim

Pricas uopsteno i obracas mi se indirektno, pa kad ti se obratim, ne dopada ti se
To apsolutno nije moj problem!
Ajde dobro, na sta mislis sad?

Mislim na post gde govoris da leni govorimo da se skloni od decka, i da te savete dobija od osobe koja je to isto precutala svom decku i te sam licemerna

Bas nemam problem sa razumevanjem, ali evo da razjasnimo
Rekla sam da ne mogu da se setim cele te price, tema je obrisana, ali se secam da su se svi digli da je savetuju i to sam pomenula na racun one situacije i vas koji tvrdite da je ok precutati,a nedavno je bila prica o devojci koja je zrtva iste te situacije
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:46 pm
Frajla wrote: Sat Oct 19, 2019 5:39 pm
xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:25 pm
Ajde dobro, na sta mislis sad?

Mislim na post gde govoris da leni govorimo da se skloni od decka, i da te savete dobija od osobe koja je to isto precutala svom decku i te sam licemerna

Bas nemam problem sa razumevanjem, ali evo da razjasnimo
Rekla sam da ne mogu da se setim cele te price, tema je obrisana, ali se secam da su se svi digli da je savetuju i to sam pomenula na racun one situacije i vas koji tvrdite da je ok precutati,a nedavno je bila prica o devojci koja je zrtva iste te situacije
Koje iste situacije?
Mene si nazvala licemernon jer sam precutala to svom decku? Jel na to mislis
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Sat Oct 19, 2019 5:48 pm
xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:46 pm
Frajla wrote: Sat Oct 19, 2019 5:39 pm


Mislim na post gde govoris da leni govorimo da se skloni od decka, i da te savete dobija od osobe koja je to isto precutala svom decku i te sam licemerna

Bas nemam problem sa razumevanjem, ali evo da razjasnimo
Rekla sam da ne mogu da se setim cele te price, tema je obrisana, ali se secam da su se svi digli da je savetuju i to sam pomenula na racun one situacije i vas koji tvrdite da je ok precutati,a nedavno je bila prica o devojci koja je zrtva iste te situacije
Koje iste situacije?
Mene si nazvala licemernon jer sam precutala to svom decku? Jel na to mislis
Citiraj deo gde sam to rekla, to moje reci nisu sigurno
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Mislis na deo gde sam pricala uopsteno?
Evo ovako,ko god da je savetovao lenu o njenom decku, a svom to isto precuti - da, licemerno je
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:52 pm Mislis na deo gde sam pricala uopsteno?
Evo ovako,ko god da je savetovao lenu o njenom decku, a svom to isto precuti - da, licemerno je
I to je razlog ( mada mislim da su lenin o frajlin slucaj drugaciji) sto si zapala u vatru i otisla??
Zivota mi slabo kapiram zadnjih par stranica, bas mi treba pojasnjenje.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Kad nadjem vremena, na veceri sam
To si danas napisala
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:52 pm Mislis na deo gde sam pricala uopsteno?
Evo ovako,ko god da je savetovao lenu o njenom decku, a svom to isto precuti - da, licemerno je
Vidi, ona nikad nikome nije rekla da treba da prećuti, ona se tako snašla u toj situaciji, niti je rekla da će doživotno ćutati. Lika je bez veze skočio na nju. Ja lično sam onoj na moru prećutao, e sad nisam razmišljao kako bi bilo da se stvarno zaljubim, juuuu, a to nisam stvarno jako dugo. Naravno da bih rekao, rekao sam i nekim drugovima, ali sigurno ne bih odmah rekao, nije droga osnova mog života, i moja jedina i najvažnija istina i suština moje duše. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ninocka wrote: Sat Oct 19, 2019 5:58 pm
xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:52 pm Mislis na deo gde sam pricala uopsteno?
Evo ovako,ko god da je savetovao lenu o njenom decku, a svom to isto precuti - da, licemerno je
I to je razlog ( mada mislim da su lenin o frajlin slucaj drugaciji) sto si zapala u vatru i otisla??
Zivota mi slabo kapiram zadnjih par stranica, bas mi treba pojasnjenje.
Koje? Ninocka morala bih nesto da ispricam, mozda bi tad bilo jasnije,a to ne zelim ovde i ne komentarisem frajlinu vezu, vec situaciju koja se usput i meni desila i zbog koje sam imala nekih problema i koja mi je bila okidac, jer me onako odjednom sve snaslo a pritom se ne radi o narkomanu i pritom je on znao moju stranu,jer smo se znali i pre svega i pricam iz svog ugla sta ne bih volela meni da se opet desi i smatram da je iskrenost najbitnija stvar u vezi.. Radije bih da cujem nesto licno, nego sa strane
E sad sto je prica malo otisla,jbg, ne kazem da su mi neke reakcije na mestu
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Oct 19, 2019 6:08 pm
xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 5:52 pm Mislis na deo gde sam pricala uopsteno?
Evo ovako,ko god da je savetovao lenu o njenom decku, a svom to isto precuti - da, licemerno je
Vidi, ona nikad nikome nije rekla da treba da prećuti, ona se tako snašla u toj situaciji, niti je rekla da će doživotno ćutati. Lika je bez veze skočio na nju. Ja lično sam onoj na moru prećutao, e sad nisam razmišljao kako bi bilo da se stvarno zaljubim, juuuu, a to nisam stvarno jako dugo. Naravno da bih rekao, rekao sam i nekim drugovima, ali sigurno ne bih odmah rekao, nije droga osnova mog života, i moja jedina i najvažnija istina i suština moje duše. ;)
Za sve postoji pravi trenutak
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Stopicu ti si se skinuo, o cemu mi pricamo?

Lena je upala dok se ovaj jos drogirao!
Pa svakog ko nema iskustva sa tim stvarima cu savetovati da se klone ljudi koji su u problemu. Da se ne pravimo ludi jer svi znamo koliko traje proces promene navika, sredine i kojecega, treba sebi da sjebe naredne godine zivota?

Ako sebe iMalo postuje reci ce mu - javi se kad se skines i sredis. Nikad se niko ni zbog koga nije skinuo, ne postoji ta ljubav
Post Reply