O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Jurke wrote: Sun Oct 13, 2019 9:53 am Jutros sam se probudio totalno rastrojen. Otrčao sam pravo u wc kako sam oči otvorio i od tada sam bio vec tri puta. Jeza me prozimala do malo pre, ali sada mi je bolje.
Sve u svemu samo otvaranje očiju i osecaj ujutru je odvratan, ali kako jutro odmiče biva mi bolje. Zagazio sam vec u drugu nedelju i bup mi ni ne pada na pamet i nadam se da ni nece više nikada to malo govance koje me je unazadilo dobrano svih ovih godina.
Idemo dalje, za iste pare!!! :D
Još malo pa se nadam bicu strejter kao i vi i smejacu se svemu ovome...
Ja sam i na bupu najvise mrzjela jutro. Jer sam u zadnje vrijeme bila smorena sto je svanulo!!!
Jer kako otvorim oci ja sam bila lose, a krila od svih da sam u problemu, a frka nabavit bup kod nas je 10 € osmica i tako.
E kasnije kad sam se pocela skidati, tj kad sam se skinula, opet frka ujutro. A nama porodnicnim ljudima je to dadatna zajebancija, ujutro odma ludilo nastajre😂😂
Mada brzo krenu meni Zoloft, pa vise nije bilo problema...
Nego, sto sam zapravo htjela rec🤔🤔🤔🤔
Da, svi kukaku od noci a meni frka od jutra bila!! Thats point!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Imao sam nekoliko puta blizak susret sa neprijateljima, jednom sa dopom, dva puta sa bupom, nisam pao. Nisam još skroz izašao iz izolacije, ali sam počeo da se krećem i te kako. Ne vredi se skrivati i bežati, za stalno, ali naravno da je neko vreme i skrivanje i bežanje neophodno, bar ja tako mislim, a onda će vreme i promena načina razmišljanja odraditi svoje. Da bi pobedio neki strah, kao što je strah od padanja, moraš se sa tim strahom nekad i suočiti. Što se tiče recimo spida, ranije sam razmišljao u glavnom o njegovom dejstvu, a sad i ako se setim spida, setim se samo onog crnila sutradan, ne privlači me više hvala Bogu ta njegova iluzija i "pozitivno" dejstvo, već se setim samo kako budem urnisan sutradan. Ono malo što ti kao da, sigurno nije vredno onoga sutradan...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Ninocka wrote: Sun Oct 13, 2019 11:40 am
Jurke wrote: Sun Oct 13, 2019 9:53 am Jutros sam se probudio totalno rastrojen. Otrčao sam pravo u wc kako sam oči otvorio i od tada sam bio vec tri puta. Jeza me prozimala do malo pre, ali sada mi je bolje.
Sve u svemu samo otvaranje očiju i osecaj ujutru je odvratan, ali kako jutro odmiče biva mi bolje. Zagazio sam vec u drugu nedelju i bup mi ni ne pada na pamet i nadam se da ni nece više nikada to malo govance koje me je unazadilo dobrano svih ovih godina.
Idemo dalje, za iste pare!!! :D
Još malo pa se nadam bicu strejter kao i vi i smejacu se svemu ovome...
Ja sam i na bupu najvise mrzjela jutro. Jer sam u zadnje vrijeme bila smorena sto je svanulo!!!
Jer kako otvorim oci ja sam bila lose, a krila od svih da sam u problemu, a frka nabavit bup kod nas je 10 € osmica i tako.
E kasnije kad sam se pocela skidati, tj kad sam se skinula, opet frka ujutro. A nama porodnicnim ljudima je to dadatna zajebancija, ujutro odma ludilo nastajre😂😂
Mada brzo krenu meni Zoloft, pa vise nije bilo problema...
Nego, sto sam zapravo htjela rec🤔🤔🤔🤔
Da, svi kukaku od noci a meni frka od jutra bila!! Thats point!!
Meni je trenutno i noc, a bogme i jutro Zajebano. Nocu se roštiljam po krevetu, a ono malo sna što me uhvati pred zoru mi prekine jeza, bešika puna toliko da me boli i ona i bubrezi. Jutros mi je i nos cureo kao slavina, a da izvinete prolio sam se kako sam oči otvorio. Vec kako omakne dan bude mi koliko toliko bolje...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke... prica se “po kraju” da su najgori dani peti do sedmog, neki trzaji budu desetog i posle sve ide na bolje. Polako ali ide, i sa tim polako, moras imati dosta strpljenja
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Sun Oct 13, 2019 2:51 pm Jurke... prica se “po kraju” da su najgori dani peti do sedmog, neki trzaji budu desetog i posle sve ide na bolje. Polako ali ide, i sa tim polako, moras imati dosta strpljenja
Znam Frajlita, izdrzavam ja to prilično dobro. Najviše me raduje što sam namerno ostavio bupa kod supruge i na dohvat mi je ruke u svakom momentu, a nije mi ni na kraj pameti da ga uzmem.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ćao društvo. Jurke kako je? Iskreno, nedostaju mi Lika i Xxxana. Šteta što oboje prerano donose neke zaključke, inače su oboje znali da budu korisni sagovornici. Lika prsne do te mere da počne da vređa, a Xxxana počne bez veze da se svađa. Uvek u zadnjih par dana kad uđem na forum, setim se te situacije od pre par dana. Ne znam stvarno zašto je Lika toliko prso kada je čuo da Frajla skriva svoju tajnu od dečka. Pre svega ona još uvek ne živi sa njim koliko sam ja skontao, a kao da je lako to priznati bilo kome, pa i partneru/partnerki, a nije ni rekla da će doživotno čuvati tu tajnu, samo smatra da je trenutno bolje to da čuva za sebe...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Oct 14, 2019 2:29 pm Ćao društvo. Jurke kako je? Iskreno, nedostaju mi Lika i Xxxana. Šteta što oboje prerano donose neke zaključke, inače su oboje znali da budu korisni sagovornici. Lika prsne do te mere da počne da vređa, a Xxxana počne bez veze da se svađa. Uvek u zadnjih par dana kad uđem na forum, setim se te situacije od pre par dana. Ne znam stvarno zašto je Lika toliko prso kada je čuo da Frajla skriva svoju tajnu od dečka. Pre svega ona još uvek ne živi sa njim koliko sam ja skontao, a kao da je lako to priznati bilo kome, pa i partneru/partnerki, a nije ni rekla da će doživotno čuvati tu tajnu, samo smatra da je trenutno bolje to da čuva za sebe...
Zivim sa njim zadnje dve godine, ali vec dugo ne zivim zivotom kojim sam pre zivela

Likin problem je taj sto je kroz svoje obracanje meni, sebe tapsao po ramenu i sebe ubedjivao da je njegov put jedini ispravan, a covek je u problemu kojeg ne resava. Smeta mu sto idem na psihoterapije a njemu su strahovitopptrebne, sto se videlo iz prilozenog. Ja svoj zivot i bolest zavisnosti, drzim cvrsto pod kontrolom sto kod njega nije slucaj i razumem njegovu nemoc u tom slucaju

Ali nema potrebe pricati o nekome ko je banovan i jasno se vidi da je izgubio kontrolu
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Mon Oct 14, 2019 2:29 pm Ćao društvo. Jurke kako je? Iskreno, nedostaju mi Lika i Xxxana. Šteta što oboje prerano donose neke zaključke, inače su oboje znali da budu korisni sagovornici. Lika prsne do te mere da počne da vređa, a Xxxana počne bez veze da se svađa. Uvek u zadnjih par dana kad uđem na forum, setim se te situacije od pre par dana. Ne znam stvarno zašto je Lika toliko prso kada je čuo da Frajla skriva svoju tajnu od dečka. Pre svega ona još uvek ne živi sa njim koliko sam ja skontao, a kao da je lako to priznati bilo kome, pa i partneru/partnerki, a nije ni rekla da će doživotno čuvati tu tajnu, samo smatra da je trenutno bolje to da čuva za sebe...
Sto velis Subic, steta sto prerarano odose ???🙃😂😂
Majke mi ko' na onim sahranama, boze oprosti
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ninocka wrote: Mon Oct 14, 2019 7:01 pm [quote=StopBup post_id=147251 time=<a href="tel:1571056194">1571056194</a> user_id=13482]
Ćao društvo. Jurke kako je? Iskreno, nedostaju mi Lika i Xxxana. Šteta što oboje prerano donose neke zaključke, inače su oboje znali da budu korisni sagovornici. Lika prsne do te mere da počne da vređa, a Xxxana počne bez veze da se svađa. Uvek u zadnjih par dana kad uđem na forum, setim se te situacije od pre par dana. Ne znam stvarno zašto je Lika toliko prso kada je čuo da Frajla skriva svoju tajnu od dečka. Pre svega ona još uvek ne živi sa njim koliko sam ja skontao, a kao da je lako to priznati bilo kome, pa i partneru/partnerki, a nije ni rekla da će doživotno čuvati tu tajnu, samo smatra da je trenutno bolje to da čuva za sebe...
Sto velis Subic, steta sto prerarano odose ???🙃😂😂
Majke mi ko' na onim sahranama, boze oprosti
[/quote]

Ahahahahahaha, pa ti si genijalna jaooo 😂😂😂😂
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Oct 14, 2019 7:33 pm
Ninocka wrote: Mon Oct 14, 2019 7:01 pm
Sto velis Subic, steta sto prerarano odose ???🙃😂😂
Majke mi ko' na onim sahranama, boze oprosti
Ahahahahahaha, pa ti si genijalna jaooo 😂😂😂😂
Da mi je znati kako sjebes to citiranje. :D

Hahahhah, Ninocka je luda k'o struja. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply