O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 11:21 am
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 11:16 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Sa moje tacke gledista, kriti svoju drogerasku proslost nije stavljanje sebe u prvi plan. Nasa misljenja se jednostavno razlikuju. Ja verujem da nikad vise necu imati problem sa drogom, i zasto bi to znala moja partnerka? Ne mogu da tvrdim stvarno, mozda ako se zaljubim u strejt zenu i osetim potrebu da joj kazem celu svoju proslost, ali zasto bi to bilo pod moranje, molim te, reci mi? Ja prvi nisam ni najmanje sebican, mnogo vise volim da dajem nego da uzimam, nikad u vezi nisam stavljao sebe u prvi plan, ali smatram da neke stvari treba kriti, one koje hoces i sam da zaboravis o sebi. Ne tvrdim nista, vec sam rekao da nije iskljuceno da cu reci devojci svoju proslost u koliko ona bude strjaterka, ali zasto bi to bilo pod moranje ako sam ja siguran da necu vise imati problem sa drogom?
Ako ja prevarim muza, tako eto, desi se!!
Treba da mu to piznam, zbog cega??!!
Da sebi olaksam savjest!! 😂😂😂😂🔫🔫🔫🔫🔫
Isto sam njemu rekla, i ako te ufatim, viciii niisaaam!!!!👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️
Hahahhahahahahahahahahaha, ti si legenda, svega mi! :D :D :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 11:16 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Sa moje tacke gledista, kriti svoju drogerasku proslost nije stavljanje sebe u prvi plan. Nasa misljenja se jednostavno razlikuju. Ja verujem da nikad vise necu imati problem sa drogom, i zasto bi to znala moja partnerka? Ne mogu da tvrdim stvarno, mozda ako se zaljubim u strejt zenu i osetim potrebu da joj kazem celu svoju proslost, ali zasto bi to bilo pod moranje, molim te, reci mi? Ja prvi nisam ni najmanje sebican, mnogo vise volim da dajem nego da uzimam, ali smatram da neke stvari treba kriti, one koje hoces i sam da zaboravis o sebi. Ne tvrdim nista, vec sam rekao da nije iskljuceno da cu reci devojci svoju proslost u koliko ona bude strjaterka, ali zasto bi to bilo pod moranje ako sam ja siguran da necu vise imati problem sa drogom?
Da zavrsim s tom pricom jer ovdje ima izgleda samoljudnih retardiranih osoba. Ovisnost nije ni gripa ili ospice da bi se namjerno ili slucajno to presutilo buducem suprugu/zeni. To je bolest gdje je apstinencija jedini lijek ako ljudi istraju u tome. Stoga svom partneru treba reci istinu da on odluci da li sa takvom osobom zeli zivjeti i treba znati u sta se upusta. Sve ostalo je cista laz prema osobi do koje ti je stalo kao i zajednicki zivot koji je takoder jedna velika laz. A zasto? Zato sto ta osoba gaji prema sebi samoljublje i ni na koji nacin ne zeli kvariti laznu sliku o sebi. Frajla je jedna krasna curka koja se 4 godine ne bobma sa subom pa je malo uletila u one serokvele na nagovor dr a djevojka je daleko miljama od problema. Normalno to se njenu bolju polovicu ne treba nista ticati i zamarati ga sa glupostima. Jadno da jadnije ne moze biti. Toliko od mene jer to ovoj curi nikada nece doci iz guzice u mozak ako ga uopce ima.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 9:52 am
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 9:06 am Moj stav je da o tome treba ćutati. Niko ne treba da zna da smo imali problem sa drogom. Frajla njega ne laže, i ne živi u lažima, ona ima svoju tajnu, zažto bi mu to rekla? Laž i tajna nije isto. To treba kriti kao zmija noge! Ja sam na moru letos bio malo sa nekom baš dobrom curicom. Čuj da joj kažem da sam bio navučen na zamenu za heroin, fuj, i sam se sebi gadim zbog toga, zgadio bih se verovatno i njoj, i zna se da postoje i razne predrasude oko toga. To jednostavno nije za pokazivanje, nego za kriti. Reci Like života ti, zašto bi Frajla trebala to da kaže svom partneru? To je po meni kukavički, to je kao da tražiš neko dodatno razumevanje, i kao da nisi spreman za uvek da završiš sa drogom.
P.s. Frajla njega ne laže, nije on nju pitao da li je bila narkomanka, ona samo čuva svoju tajnu, koju i treba čuvati. Možda nekad i oseti potrebu da mu to kaže, ali to po meni u opšte nije pod moranje. Drugo, ne glumi ona osobu koja nema veze sa drogom, ne krije da hoće da zapali travu, ali gde će mu pominjati dop, zašto bi mu pominjala?
Možda je tebi lakše što tvoja žena zna, ali ti nikako da shvatiš da nismo svi isti. Pominjao si pre par postova neki mrak. Ako si ti u mraku i mračan, zašto misliš da smo svi? Evo mene je prošao mrak nakon nedelju dana apstinencije, čim sam shvatio da će mi ići ostavljanje bupa i da nije toliko strašno kao što sam se pribojavao. Nakon mesec dana, već mi je bilo super, počeo sam da osećam pravi život, i normalnog čoveka u sebi, i shvatio totalni apsurd mog ranijeg života.
Alooo manipulacija vrhunska

Napravio situaciju da svi kod kuce moraju imati razumevanje za njegove gluposti i recidive
“ pomoc u oporavku jbt”, svi igraju po njegovom ahahahah haos jbt
I o kojim ti glupostima i recidivima pricas. Ja ne krijem da sam bio pao. I sta sad? Boze dragi sto si ohola i glupa osoba. Pa da to se tebi ne moze dogoditi jer si nedodirljiva. A tvoje lazi i neiskrenost ce te pokopati jer se to sakrit ne moze.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 11:21 am
Ako ja prevarim muza, tako eto, desi se!!
Treba da mu to piznam, zbog cega??!!
Da sebi olaksam savjest!! 😂😂😂😂🔫🔫🔫🔫🔫
Isto sam njemu rekla, i ako te ufatim, viciii niisaaam!!!!👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️
[/quote]
Pre nego sto das poredjenje, prvo razmisli sta poredis,za nekog ko tvrdi da poznaje zavisnost, odgovor je na nivou srednjoskolca
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:53 am [quote=Frajla post_id=147110 time=<a href="tel:1570607524">1570607524</a> user_id=12211]
[quote=StopBup post_id=147108 time=<a href="tel:1570604790">1570604790</a> user_id=13482]
Moj stav je da o tome treba ćutati. Niko ne treba da zna da smo imali problem sa drogom. Frajla njega ne laže, i ne živi u lažima, ona ima svoju tajnu, zažto bi mu to rekla? Laž i tajna nije isto. To treba kriti kao zmija noge! Ja sam na moru letos bio malo sa nekom baš dobrom curicom. Čuj da joj kažem da sam bio navučen na zamenu za heroin, fuj, i sam se sebi gadim zbog toga, zgadio bih se verovatno i njoj, i zna se da postoje i razne predrasude oko toga. To jednostavno nije za pokazivanje, nego za kriti. Reci Like života ti, zašto bi Frajla trebala to da kaže svom partneru? To je po meni kukavički, to je kao da tražiš neko dodatno razumevanje, i kao da nisi spreman za uvek da završiš sa drogom.
P.s. Frajla njega ne laže, nije on nju pitao da li je bila narkomanka, ona samo čuva svoju tajnu, koju i treba čuvati. Možda nekad i oseti potrebu da mu to kaže, ali to po meni u opšte nije pod moranje. Drugo, ne glumi ona osobu koja nema veze sa drogom, ne krije da hoće da zapali travu, ali gde će mu pominjati dop, zašto bi mu pominjala?
Možda je tebi lakše što tvoja žena zna, ali ti nikako da shvatiš da nismo svi isti. Pominjao si pre par postova neki mrak. Ako si ti u mraku i mračan, zašto misliš da smo svi? Evo mene je prošao mrak nakon nedelju dana apstinencije, čim sam shvatio da će mi ići ostavljanje bupa i da nije toliko strašno kao što sam se pribojavao. Nakon mesec dana, već mi je bilo super, počeo sam da osećam pravi život, i normalnog čoveka u sebi, i shvatio totalni apsurd mog ranijeg života.
Alooo manipulacija vrhunska

Napravio situaciju da svi kod kuce moraju imati razumevanje za njegove gluposti i recidive
“ pomoc u oporavku jbt”, svi igraju po njegovom ahahahah haos jbt
[/quote]
I o kojim ti glupostima i recidivima pricas. Ja ne krijem da sam bio pao. I sta sad? Boze dragi sto si ohola i glupa osoba. Pa da to se tebi ne moze dogoditi jer si nedodirljiva. A tvoje lazi i neiskrenost ce te pokopati jer se to sakrit ne moze.
[/quote]

Al te muci moja “ nedodirljivost”, ili te muci moje drzanje stvari pod kontrolom u svome zivotu, a na kojima bi ti trebao da poradis, ja nemam u planu u skorije vreme da padam kako statistike kazu. To ti je Sanela odavno rekla

I da se razumemo ne pricamo mi o proslim padovima, nego ti ne krijes da neces pasti i to uskoro, ne zbog statistika ni ne znam cega, nego zbog tvoje slavosti, i svake godine se navuces god kuce od dosade pa se skidas na brodu.
Rekoh ti poradi na sebi, a vredjanje ostavi za svoju kucu
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:58 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
Bravo liko, najteze je biti iskren
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 11:21 am
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 11:16 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Sa moje tacke gledista, kriti svoju drogerasku proslost nije stavljanje sebe u prvi plan. Nasa misljenja se jednostavno razlikuju. Ja verujem da nikad vise necu imati problem sa drogom, i zasto bi to znala moja partnerka? Ne mogu da tvrdim stvarno, mozda ako se zaljubim u strejt zenu i osetim potrebu da joj kazem celu svoju proslost, ali zasto bi to bilo pod moranje, molim te, reci mi? Ja prvi nisam ni najmanje sebican, mnogo vise volim da dajem nego da uzimam, nikad u vezi nisam stavljao sebe u prvi plan, ali smatram da neke stvari treba kriti, one koje hoces i sam da zaboravis o sebi. Ne tvrdim nista, vec sam rekao da nije iskljuceno da cu reci devojci svoju proslost u koliko ona bude strjaterka, ali zasto bi to bilo pod moranje ako sam ja siguran da necu vise imati problem sa drogom?
Ako ja prevarim muza, tako eto, desi se!!
Treba da mu to piznam, zbog cega??!!
Da sebi olaksam savjest!! 😂😂😂😂🔫🔫🔫🔫🔫
Isto sam njemu rekla, i ako te ufatim, viciii niisaaam!!!!👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️
Al prvo da ga dobro pripremis, danjebto sastavni deo tebe i on je dobar muz sve prasta
Al ti si eto iskrena, a i on jadan mora imati razumevanja 🤦‍♀️
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

A gle xane, jedva docekala pucanje na zene
:D :D :D
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

O kakvom razumevanju ti pricas? Sazaljenje i ostale price.. Pricam sta ne bih volela meni da se desi i da mi je lakse prihvatiti coveka sa manama, nego duuuum!
Frajla,ako slucajno u sali bude nekad takva tema - ti se namrsti, nemo’ da zaboravis
Post Reply