O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Oct 05, 2019 6:19 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 5:46 pm Zasto povremena losa stanja kao i paniku i lose dane pripisujete prestanku uzimanja suba? Pa i ljudi koji se nisu drogirali imaju svoje lose dane, panicne epizode i redovito neke crnjake. Glupost teska razmisljati da je do toga doveo prestanak drogiranja pogotovo nakon npr cetiri mjeseca cistog zivota. Jednostavno los dan i bog. Cudna neka razmisljanja imate.
Zato što pre drogiranja nikad nisam imao takvo stanje, a i naglasio sam da to nije samo bup, nego 18 godina pijenja i drogiranja, a poslednjih 5 sam bio navučen na bup, i to isključivo šmrkanje, verovatno 8mg dnevno u proseku. Znam ja da ima dana kad nisi baš kako treba, ali ovo sad je malo drugačije, jednostavno osećam. Ti si uzimao 1mg dva meseca pod jezik, to je neuporedivo manje vremena nego što sam ja šmrkao i to mnogo veće količine. Bilo mi je pre 20-ak dana slično, evo sad se ponovilo, ali već sad je prilično popustilo.
Glupost. Kakve veze ima vrijeme i kolicina kao i vrsta i kako si je uzimao kako se trenutno osjecas. Dok si se drogiro bio se pokriven njome i emocije su bile zatomljene. Sada se napokon osjecas kao svako ko se ne drogira i osjecaji emocije kao i zivci rade i osjecas ih kako treba. Tako je svakom zivom bicu koji nema i nije imao potrebu za drogom. Jebote esbe...
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

A to sta prije nisi bio u takvom stanju slobodno pripisi mladosti i sada razlici u godinama. Kad je covjek mlad normalno da nema takvih problema a sve ih je vise kako starimo.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 6:44 pm

Glupost. Kakve veze ima vrijeme i kolicina kao i vrsta i kako si je uzimao kako se trenutno osjecas. Dok si se drogiro bio se pokriven njome i emocije su bile zatomljene. Sada se napokon osjecas kao svako ko se ne drogira i osjecaji emocije kao i zivci rade i osjecas ih kako treba. Tako je svakom zivom bicu koji nema i nije imao potrebu za drogom. Jebote esbe...
Dobro Like, nego šta radi Ibrica, je l' bilo useljenje u kućicu? :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 6:44 pm
StopBup wrote: Sat Oct 05, 2019 6:19 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 5:46 pm Zasto povremena losa stanja kao i paniku i lose dane pripisujete prestanku uzimanja suba? Pa i ljudi koji se nisu drogirali imaju svoje lose dane, panicne epizode i redovito neke crnjake. Glupost teska razmisljati da je do toga doveo prestanak drogiranja pogotovo nakon npr cetiri mjeseca cistog zivota. Jednostavno los dan i bog. Cudna neka razmisljanja imate.
Zato što pre drogiranja nikad nisam imao takvo stanje, a i naglasio sam da to nije samo bup, nego 18 godina pijenja i drogiranja, a poslednjih 5 sam bio navučen na bup, i to isključivo šmrkanje, verovatno 8mg dnevno u proseku. Znam ja da ima dana kad nisi baš kako treba, ali ovo sad je malo drugačije, jednostavno osećam. Ti si uzimao 1mg dva meseca pod jezik, to je neuporedivo manje vremena nego što sam ja šmrkao i to mnogo veće količine. Bilo mi je pre 20-ak dana slično, evo sad se ponovilo, ali već sad je prilično popustilo.
Glupost. Kakve veze ima vrijeme i kolicina kao i vrsta i kako si je uzimao kako se trenutno osjecas. Dok si se drogiro bio se pokriven njome i emocije su bile zatomljene. Sada se napokon osjecas kao svako ko se ne drogira i osjecaji emocije kao i zivci rade i osjecas ih kako treba. Tako je svakom zivom bicu koji nema i nije imao potrebu za drogom. Jebote esbe...
Tacno tako, najjace mi je kad posle 7-8 meseci pripisu stanje bupu,jer je bup neispitan lek, a droga kao jeste? Nista od toga nije ispitano do kraja, niti ima na kome da bude,jer na coveku biti ne moze..I meni je to neverovatno,ispade da je bup najgori od svega..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 6:51 pm A to sta prije nisi bio u takvom stanju slobodno pripisi mladosti i sada razlici u godinama. Kad je covjek mlad normalno da nema takvih problema a sve ih je vise kako starimo.
Ne može ti se ništa reći, pa Bog. :) Nisi jednostavno toliko kompetentan za bup, prekratko si ga uzimao, i ne znaš baš kakav je. Moj jedan drug je bio sjeban 3meseca posle bupa, isto kao što sam ja bio sjeban prvih mesec dana. Ko je ozbiljnije uzimao bup, treba mu 3-6 meseci da se psiha oporavi, nekima i duže. Drugo je loš dan, nagla promena raspoloženja je karakteristična za stanje posle bupa. Mene je to strefilo sinoć, i trajalo do pre sat vremena. Ninočka je uzimala 7 meseci 2mg, pa joj je trebalo mesec i po da dodje k'sebi.
Drugo, ja sam još mlad, imam 33 godine, nisam još primetio nikakve simptome starenja. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Gde ste ekipa, aj se posvadjamo! :D :D :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Tacno je da sve ima nekih posledica, ali ljudi nisu str. godinama i uz bup pozele to da postanu i kad postanu ne valja bup,ali dobro, svako ima prava na svoje misljenje i normalno je da se misljenja ne slazu, ja pratim sebe i kraj.. A ti Sb se mnogo oslanjas na primere drugih
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Oct 05, 2019 7:33 pm
licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 6:44 pm
StopBup wrote: Sat Oct 05, 2019 6:19 pm

Zato što pre drogiranja nikad nisam imao takvo stanje, a i naglasio sam da to nije samo bup, nego 18 godina pijenja i drogiranja, a poslednjih 5 sam bio navučen na bup, i to isključivo šmrkanje, verovatno 8mg dnevno u proseku. Znam ja da ima dana kad nisi baš kako treba, ali ovo sad je malo drugačije, jednostavno osećam. Ti si uzimao 1mg dva meseca pod jezik, to je neuporedivo manje vremena nego što sam ja šmrkao i to mnogo veće količine. Bilo mi je pre 20-ak dana slično, evo sad se ponovilo, ali već sad je prilično popustilo.
Glupost. Kakve veze ima vrijeme i kolicina kao i vrsta i kako si je uzimao kako se trenutno osjecas. Dok si se drogiro bio se pokriven njome i emocije su bile zatomljene. Sada se napokon osjecas kao svako ko se ne drogira i osjecaji emocije kao i zivci rade i osjecas ih kako treba. Tako je svakom zivom bicu koji nema i nije imao potrebu za drogom. Jebote esbe...
Tacno tako, najjace mi je kad posle 7-8 meseci pripisu stanje bupu,jer je bup neispitan lek, a droga kao jeste? Nista od toga nije ispitano do kraja, niti ima na kome da bude,jer na coveku biti ne moze..I meni je to neverovatno,ispade da je bup najgori od svega..
Opet kazem velika glupost i bajke za malu djecu. Konacno se esbe osjeca kao svaki normalan covjek sa dobrim i losim danima i on lose pripisuje subu. A cemu pripisujes dobre dane cisto sam znatizeljan? Ko je za dobre stvari zasluzan? Kucica napokon gotova. Nece ibro da spava u njoj nego na pragu lj.k. valjda ga sad i to moram poduciti da spava u kucici.sve u svemu dobro je zavrsilo. Kum se samo ujutro popravio. Srecom da smo zavrsili. Zena zadovoljna a kad je ona onda sam ja jos vise.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ma kakva svadja..
Nego sta li je sa Jurketom?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Sat Oct 05, 2019 7:53 pm A cemu pripisujes dobre dane cisto sam znatizeljan? Ko je za dobre stvari zasluzan?
Kratkotrajno odsustvo posledica :D
Post Reply