O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Eh sad kao da ste vi odluku doneli i sve poslagali u minuti i str. do danas, ne razumem osude ljudi na jednom ovakvom forumu,ocenjivanje tipa licnosti i sl.
Citala povrsno,ne sve, u nekim postovima me je cak podsetila na nekadasnju sebe i kakve uopste ima veze finansijska sigurnost, roditelji,bla bla, cesto ljude hejtuju u tom nekom smislu, kao da je njihov problem manji - veci u odnosu na ostale
Kako god, drago mi je zbog cika like i njegovog drugara
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

E jeb'o me pas gde baš sad pogledah u forum, a u nekoj gužvi, pa ću morati da produžim pauzu da bih napisao ovaj post. :)
Baš si me dobro podsetio Ličanine. To je veliki problem kod ostavljanja droge. Kapiram ja Caty, ja sam tek petu godinu uzimanja bupa shvatio i priznao sebi da sam zavisnik, i da se problemu mora pristupiti mnogo ozbiljnije. Inače sam ona dva prethodna nazovi skidanja radio slično kao Caty, samo što sam ja prelazio na brze droge, kao jednom, dva puta nedeljno, i naravno posle dva meseca se vratio bupu. Nisam kao Caty to ublažavao drugim opijatima. Smatrao sam problem mnogo manjim nego što jeste, čak sam sebe ohrabrivao kako sam ja šatro jak, jer nisam odmah nakon vraćanja bupu prelazio na svakodnevno uzimanje, prvo jednom nedeljno, pa sve češće i češće, i nakon par meseci opet svakodnevno. Nadam se da će ona što pre to sama sebi priznati, inače se neće nikad skinuti. U stvari, shvatiće kad tad, samo što pre, to bolje...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Oct 04, 2019 1:59 pm Eh sad kao da ste vi odluku doneli i sve poslagali u minuti i str. do danas, ne razumem osude ljudi na jednom ovakvom forumu,ocenjivanje tipa licnosti i sl.
Citala povrsno,ne sve, u nekim postovima me je cak podsetila na nekadasnju sebe i kakve uopste ima veze finansijska sigurnost, roditelji,bla bla, cesto ljude hejtuju u tom nekom smislu, kao da je njihov problem manji - veci u odnosu na ostale
Kako god, drago mi je zbog cika like i njegovog drugara
Bravo mala, istovetno sam razmišljao, sad videh tvoj post, a ja sam još malo pre napisao post, kao neki vid podrške za Caty. Mada kapiram i njih, oni su se cimali oko nje, kad se ona kao skidala, pa su malko možda ljuti. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Oct 04, 2019 2:25 pm
xxxana wrote: Fri Oct 04, 2019 1:59 pm Eh sad kao da ste vi odluku doneli i sve poslagali u minuti i str. do danas, ne razumem osude ljudi na jednom ovakvom forumu,ocenjivanje tipa licnosti i sl.
Citala povrsno,ne sve, u nekim postovima me je cak podsetila na nekadasnju sebe i kakve uopste ima veze finansijska sigurnost, roditelji,bla bla, cesto ljude hejtuju u tom nekom smislu, kao da je njihov problem manji - veci u odnosu na ostale
Kako god, drago mi je zbog cika like i njegovog drugara
Bravo mala, istovetno sam razmišljao, sad videh tvoj post, a ja sam još malo pre napisao post, kao neki vid podrške za Caty. Mada kapiram i njih, oni su se cimali oko nje, kad se ona kao skidala, pa su malko možda ljuti. :D
Nemam sta ja biti ljut. Kamo srece da je trud i vrime urodilo plodom. Na kraju sam se osjeco popisano kad sam skuzio sta je meni i drugima radila. Nisam nista lose mislio ali sve je tako kako sam rekao.i nemam sta ja da se pravdam zbog mojih rijeci. To je jednostavno tako i zenska me izradila i izdominirala ko rijetko ko. Ides pomoci i na kraju budes posran bez imalo povoda. Ustvari povod je bila istina prema njoj sta je i kakva je. Nevidim radi toga problem. A podrsku ovdje nisu svi zasluzili jer ovdje zna biti i previse zloce i to radi nemoci i bez cvrste odluke. Ko razumije razumije ko ne ne. Meni bi bilo drago da se Kate javi i da sad kaze da su ok i ona i suprug.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Evo i kod Like počenje da se oseća kao neka finoća, ma nema šta, nego ćemo svi sa ove teme izaći kao opamećeni. :D

Alo Like, mojne da zabušavaš, znamo šta si rekao jutros! Je l' gotova kućica za Ibricu, nemoj opet da spiješ u letnjoj kuhinji. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Masu postova je pobrisano, pa se vise i ne moze pohvatat, ali bilo je to kao iz Felijnijevih filmova.
Pogotova ovaj zadnji katin sesn, e tu je tek obrnula igricu , kada su u pitanju zajebancije i malverzacije...🙄🙄🙄🙄
I dalje se smijem FraCki i nes nis rec ahahahahahahahhahahhahaha
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Oct 04, 2019 3:20 pm Evo i kod Like počenje da se oseća kao neka finoća, ma nema šta, nego ćemo svi sa ove teme izaći kao opamećeni. :D

Alo Like, mojne da zabušavaš, znamo šta si rekao jutros! Je l' gotova kućica za Ibricu, nemoj opet da spiješ u letnjoj kuhinji. :D
Bit ce do navecer gotova nadam se. Doso je i kum pripomoc. Pa ne zidamo sa ciglom kucicu. Mala drvena ce bit. Ja dasku rezem na mjere a kum je glavni tesar. Malo je kum povuko mulja. Udara po pivi i rakiji. Nije dobro al valjda ce se to danas do kraja odraditi.Nemoj jebat pa izasli smo iz kazne.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Oct 04, 2019 3:20 pm Evo i kod Like počenje da se oseća kao neka finoća, ma nema šta, nego ćemo svi sa ove teme izaći kao opamećeni. :D

Osjeti se finoca kazes esbe. De nemoj me zajebavat. Znas da sam brkata sirovina koja ne kuzi zajebanciju.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Fri Oct 04, 2019 3:36 pm
StopBup wrote: Fri Oct 04, 2019 3:20 pm Evo i kod Like počenje da se oseća kao neka finoća, ma nema šta, nego ćemo svi sa ove teme izaći kao opamećeni. :D

Alo Like, mojne da zabušavaš, znamo šta si rekao jutros! Je l' gotova kućica za Ibricu, nemoj opet da spiješ u letnjoj kuhinji. :D
Bit ce do navecer gotova nadam se. Doso je i kum pripomoc. Pa ne zidamo sa ciglom kucicu. Mala drvena ce bit. Ja dasku rezem na mjere a kum je glavni tesar. Malo je kum povuko mulja. Udara po pivi i rakiji. Nije dobro al valjda ce se to danas do kraja odraditi.Nemoj jebat pa izasli smo iz kazne.
Opasna za tvoja skvo, dobro je to, da je popustljiva, ti bi još lenčario. Malo u letnju kujnu, valjalo je to tebi, i ako nije bilo baš prijatno. :D
Pazi na kuma, nemoj da ukrivo ode kućica. Idi bre, trese pivo i rakiju, još trave da popuši malo, najsigurnija beton kombinacija. Ako kućica ode ukrivo, opet ti sledi letnja kujna. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Oct 04, 2019 4:31 pm
licaninsasela wrote: Fri Oct 04, 2019 3:36 pm
StopBup wrote: Fri Oct 04, 2019 3:20 pm Evo i kod Like počenje da se oseća kao neka finoća, ma nema šta, nego ćemo svi sa ove teme izaći kao opamećeni. :D

Alo Like, mojne da zabušavaš, znamo šta si rekao jutros! Je l' gotova kućica za Ibricu, nemoj opet da spiješ u letnjoj kuhinji. :D
Bit ce do navecer gotova nadam se. Doso je i kum pripomoc. Pa ne zidamo sa ciglom kucicu. Mala drvena ce bit. Ja dasku rezem na mjere a kum je glavni tesar. Malo je kum povuko mulja. Udara po pivi i rakiji. Nije dobro al valjda ce se to danas do kraja odraditi.Nemoj jebat pa izasli smo iz kazne.
Opasna za tvoja skvo, dobro je to, da je popustljiva, ti bi još lenčario. Malo u letnju kujnu, valjalo je to tebi, i ako nije bilo baš prijatno. :D
Pazi na kuma, nemoj da ukrivo ode kućica. Idi bre, trese pivo i rakiju, još trave da popuši malo, najsigurnija beton kombinacija. Ako kućica ode ukrivo, opet ti sledi letnja kujna. :D
Hehe sve je moguce pa tako opet i ljetnja kuinja. Ma nego da je opasna skvo. Tesko kako sad nesto gledamo i sjedimo da ce danas biti kucica gotova. Povuko covjek mulj i ne treba ga sad forsirati.ujutro cemo zavrsiti. Kum voli popiti al nije za zapaliti ili nedaj boze nesto drugo. Zdrava atmosfera. Samo nemoram ni pitat zenu za ibricu da bude veceras u kuci. Najbolje da samo odemo u lj.k. a mogo bi i kum sa nama jer vidim da je kumica ljuta u picku materinu.javim situaciju esbe da znas koliko sam najebo jer dobro se nece proci. Jebaji ga
Post Reply