O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:22 pm
yasujirozu wrote: Sat Sep 28, 2019 9:15 pm hvala drug

https://www.youtube.com/watch?v=KisHhIRihMY
Nego sta nego da si napravio vrhunski potez. Ma da crna ovca i otkljuca ono sranje karakter mi ne dozvoljava da tamo vise i zarez da stavim. Sta se kaze zajebo si i postara i stanicu.
Pa di se sjeti velveta Psiho. Sjetim se kad sam bio klinjo pa od starije ekipe krao sta su oni slusali.hehe
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

kradem :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Sat Sep 28, 2019 9:24 pm
licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:19 pm samo borbeno Jurke

https://www.youtube.com/watch?v=KBqcE55lvxM
Tako treba Psiho. Treba malo covjeka podrzati. Ja ga dobrano opro, popljuvo, pametovo i filozofirao al vjerujem da je Jurke skuzio moju dobru namjeru i da mi ne zamjera. Sve u svrhu otrijeznjenja i da ne uleti u veca sranja a bio je skoro pokleko sa heptima. Bojim se da bi tu prici sa Jurketom bio kraj i da bi sve lagano oslo u tri picke materine. Psiho ispricavam se na psovkama,mojne me sad blokirat hehe
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Sat Sep 28, 2019 9:26 pmkradem :D
Tako je to vrijeme bilo. Bez cd-a kompjutera stikova. Mozda koja traka uglavnom ploce. Pa se skupimo oko gramafona mi klinci i po stotine puta se preslusavalo. Pazilo da se ploce ne ostete. Lijepe uspomene i jos ljepse vrime za bilo zivit i druzit se. S dobrom plocom mogo si i komada bez problema zbarit.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Sluso se redovito na radiju radio leksemburg i top lista
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:38 pm
yasujirozu wrote: Sat Sep 28, 2019 9:26 pmkradem :D
Tako je to vrijeme bilo. Bez cd-a kompjutera stikova. Mozda koja traka uglavnom ploce. Pa se skupimo oko gramafona mi klinci i po stotine puta se preslusavalo. Pazilo da se ploce ne ostete. Lijepe uspomene i jos ljepse vrime za bilo zivit i druzit se. S dobrom plocom mogo si i komada bez problema zbarit.
Ja imam ispravnu ploču Pink Floyd - The Dark side of the Moon, ali Jugotonovo izdanje, ne baš englesku. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Sep 28, 2019 9:44 pm
licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:38 pm
yasujirozu wrote: Sat Sep 28, 2019 9:26 pmkradem :D
Tako je to vrijeme bilo. Bez cd-a kompjutera stikova. Mozda koja traka uglavnom ploce. Pa se skupimo oko gramafona mi klinci i po stotine puta se preslusavalo. Pazilo da se ploce ne ostete. Lijepe uspomene i jos ljepse vrime za bilo zivit i druzit se. S dobrom plocom mogo si i komada bez problema zbarit.
Ja imam ispravnu ploču Pink Floyd - The Dark side of the Moon, ali Jugotonovu, ne baš englesku. :D
Flojdi su imali kvalitetne omote al po meni najjace omote su imali/imaju iron maiden na celu sa zloglasnim edijem.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Sep 28, 2019 9:44 pm
licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:38 pm
yasujirozu wrote: Sat Sep 28, 2019 9:26 pmkradem :D
Tako je to vrijeme bilo. Bez cd-a kompjutera stikova. Mozda koja traka uglavnom ploce. Pa se skupimo oko gramafona mi klinci i po stotine puta se preslusavalo. Pazilo da se ploce ne ostete. Lijepe uspomene i jos ljepse vrime za bilo zivit i druzit se. S dobrom plocom mogo si i komada bez problema zbarit.
Ja imam ispravnu ploču Pink Floyd - The Dark side of the Moon, ali Jugotonovo izdanje, ne baš englesku. :D
Ne kaze se Sb ispravna ploca nego da je ocuvana i nije izgrebana.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:32 pm
yasujirozu wrote: Sat Sep 28, 2019 9:24 pm
licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:19 pm samo borbeno Jurke

https://www.youtube.com/watch?v=KBqcE55lvxM
Tako treba Psiho. Treba malo covjeka podrzati. Ja ga dobrano opro, popljuvo, pametovo i filozofirao al vjerujem da je Jurke skuzio moju dobru namjeru i da mi ne zamjera. Sve u svrhu otrijeznjenja i da ne uleti u veca sranja a bio je skoro pokleko sa heptima. Bojim se da bi tu prici sa Jurketom bio kraj i da bi sve lagano oslo u tri picke materine. Psiho ispricavam se na psovkama,mojne me sad blokirat hehe
Naravno da jesam bratelo, znam i sam da sam se zaneo i sa lirikama, a kamoli sa flaster ima koje bi lepo, a posle bi kada me sastavi sva mogu a kriza i zvakao verovatno napravio tako veliku glupost da me nebi Dunav i Sava oprali...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

licaninsasela wrote: Sat Sep 28, 2019 9:41 pm Sluso se redovito na radiju radio leksemburg i top lista
jeste '30ih, kasi ti imo 56 godina

zlatno doba
Post Reply