Problemi sa benzicima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Benzoman
Posts: 5
Joined: Wed Nov 21, 2018 12:43 am

Problemi sa benzicima

Post by Benzoman »

Pijem 30mg rivotrila na dan psihic mi prepiso 200 komada za 2 tjedna ljudi pomagajte djeluje sve slabije
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Problemi sa benzicima

Post by oxo »

kakvu konkretno pomoc zelis?

naravno da sve slabije deluje, to se zove tolerancija

ne mogu bas da poverujem da ti je psihijatar prepisao 15 komada dnevno
Benzoman
Posts: 5
Joined: Wed Nov 21, 2018 12:43 am

Re: Problemi sa benzicima

Post by Benzoman »

Prijatelju evo pisem ti sada dok sam se skroz skino s rivaca dao mi je psihijatar 15 tableta od 2 mg na dan sad cu ti napisati i kako doso sam kod psihijatra stavio mu onu kao flasicu od 30 komada na stol i reko mu da sam ovisan o tome on me pitao kolko ti treba toga na dan( nisam bio ovisan dok sam doso kod psihijatra) i ko iz petnih zila brzo mu kazem dva dana mi traje flasica ovo sve sto pisem se desilo u njemackoj
Benzoman
Posts: 5
Joined: Wed Nov 21, 2018 12:43 am

Re: Problemi sa benzicima

Post by Benzoman »

Da sam znao kakve su krize od toga nikad nebi to napravio na kraju sam zavrsio na psihijatriji na zatvorenom odjelu i skido se sa njih
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Problemi sa benzicima

Post by Jurke »

Benzoman wrote: Sat Jul 27, 2019 2:49 pm Da sam znao kakve su krize od toga nikad nebi to napravio na kraju sam zavrsio na psihijatriji na zatvorenom odjelu i skido se sa njih
Što su ti crni sine trebali toliki rivotrili? Koja je krizurina od njih baš me interesuje, još sa te doze? Jesu li te pod anestezijom skidali? :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply