Preporučite način ubijanja vremena

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ja nasla novi hobi...tra la la la la ali necu vam reci...ukrascete mi ideju a ja tako sebicna :-D
User avatar
STorm
Posts: 16
Joined: Wed Nov 23, 2005 6:07 am

Post by STorm »

Kruha i igara!

Znali su rimljani dobro sta zabavlja

Ja igram mnogo u slobodno vrijeme, najvise na kompu, pa sa zenom a ponekad i vani kosarku kad vrijeme dozvoli, u pauzama izmedju igara jedem spavam i radim(idealna svakodnevnica)

Citam mnogo kada nisam kuci(desi se - poslovno) onda citam neka jednostavna stiva i jedem od dosade (moji 96 kg se ne vidi , ima me u visinu :wink: ?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Kruha i igala
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

kraka i igala


...gde si bre Rame..
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ej Kokolo moj: evo, ja (lipa ko) slika, pa me uramili :wink: (bolje nego 'uremili' hehe)
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Jel mogu ja nešto reći?
Prvo:
Nije Ramona počela temu 'kako ubiti vrijeme', a bogami ni onu koja 'nema veze s temama' - ali imam dojam da je najspretnije početi od mene.

Drugo:
Kome je smetao sljedeći dijalog:
Pitanje: kako ubiti vrijeme?
Kaže Styx 'Lipo uzmi satove pa ih razbijaj'
Kaže Ramona 'E, ili ih možeš topiti (u tavi) kao Salvador Dali, ali nije odgovor u boci, zec u grmu, niti vrijeme u satovima',
Ispod toga je bio i jedan njen/moj mali samodopadni komentar. Bilo je puuuuuno gorih na ovom forumu, puno gore sročenih, daleko samodopadnijih i daleko primjerenijih cenzuri, tako da (ne) mislim da je u tom grmu zec, boci odgovor a vrijeme za druženje zbogom
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Ramona wrote:Jel mogu ja nešto reći?
Prvo:
Nije Ramona počela temu 'kako ubiti vrijeme', a bogami ni onu koja 'nema veze s temama' - ali imam dojam da je najspretnije početi od mene.

Drugo:
Kome je smetao sljedeći dijalog:
Pitanje: kako ubiti vrijeme?
Kaže Styx 'Lipo uzmi satove pa ih razbijaj'
Kaže Ramona 'E, ili ih možeš topiti (u tavi) kao Salvador Dali, ali nije odgovor u boci, zec u grmu, niti vrijeme u satovima',
Ispod toga je bio i jedan njen/moj mali samodopadni komentar. Bilo je puuuuuno gorih na ovom forumu, puno gore sročenih, daleko samodopadnijih i daleko primjerenijih cenzuri, tako da (ne) mislim da je u tom grmu zec, boci odgovor a vrijeme za druženje zbogom

Prvo:
Zachatavanje i zamajavanje nekako uvijek započne od tebe, pa je vjerovatno to razlog zašto odvajanje počne od tebe.

Drugo:
Kolateralna šteta. Jako je puno postova, pa mi nekad neki ostane neizdvojen, pa se ne uklapa u staru diskusiju i ja to obrišem. Eto... nije cenzura.

Pozdrav,

Sanela
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hmmm :smt017 ....
ne znam. I jeste i nije tako...mada-mozda umjesto brisanja da stavljas neke nepovezane postove tamo gdje im je mjesto? npr tema bez teme i sl....
kontam tako polako cemo se presaltati tamo....
u tom pravcu znas...
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Eto vam novi hobi....pazite gdje i sta pisete....vidicete kako cete se zadeverati....NEMA BOLJEG HOBIJA!!!

Poseban pozdrav za Sanelu!!!
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Uf jesam se najeo. Sve me stomak boli.
Locked