Isprobavanje supstanci?...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Zoki
Posts: 3
Joined: Mon Nov 13, 2017 11:51 am

Isprobavanje supstanci?...

Post by Zoki »

ma nije bitno...
Last edited by Zoki on Thu Nov 16, 2017 1:45 pm, edited 1 time in total.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Isprobavanje supstanci?...

Post by sanela »

Ohoho, evo ga, narkoman u najavi...
Prvo, ovo je forum za pomoć u oporavku, a ne forum kako eksperimentirati s drogama.
Drugo, jel ti mislis da se ljudi koji dođu na ovaj forum i koji pisu o svemu sto prolaze dok se skidaju, ovdje samo zezaju?
Treće, kako si se opisao kao zatvorenog i introvertnog, imas odlicne predispozicije da se već poslije prvog uzimanja heroina na njega psihicki navuces, jer ce ti dati ono sto trazis, a onda ces za koju godinu, kad ti dođe do grla, pisati ovdje i traziti pomoc.
Tvoje idealiziranje i romantiziranje narkomanije je jako opasno i moze te odvesti na stramputicu, ali, dobra vijest je da to moze biti samo faza koja će proći. Ti imas mogucnost da zavrsis fax i da gradis svoj zivot. To je puno vise od onog sto vecina ljudi ovdje ima. Vecina hvata zrak i bori se svaki dan da izgura cist.
Ja bih ti savjetovala da nađes drugi hobi, umjestoda citas forum.
Zoki
Posts: 3
Joined: Mon Nov 13, 2017 11:51 am

Re: Isprobavanje supstanci?...

Post by Zoki »

ma nije bitno...
Last edited by Zoki on Thu Nov 16, 2017 1:44 pm, edited 1 time in total.
Zoki
Posts: 3
Joined: Mon Nov 13, 2017 11:51 am

Re: Isprobavanje supstanci?...

Post by Zoki »

ma nije bitno...
Last edited by Zoki on Thu Nov 16, 2017 1:44 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Isprobavanje supstanci?...

Post by Caty »

takve misli su se motale po glavi svim narkomanima i ovde na forumu i van njega i onima koji su umrli odavno, i onima koji nemaju vise gde da zive, i onima koji imaju hepatitis c, i onima kojima je propala jetra, i onim 1% koji su uspeli da se izvuku i sad zivotare ono malo zivota sto im je ostalo, i onima koji su presli na supstituciju i pomirili se sa uzimanjem nekog opijata do kraja zivota. Dakle svi smo mi, svi su oni, tako razmisljali, i ja sam tako razmisljala i sve mi je to bilo zanimljivo i privlacno i naravno cim se ukazala prilika ja sam probala sve sto se nudilo. Nisam se sjebala, valjda, ali ono, mozda i jesam, ne znam. Moj ti je savet naravno da to NE RADIS jer imas odlicne predispozicije da postanes sugavi zavisnik i da svaki dan zavisis od supstance, a neces se nista bolje osecati kad postanes zavistan od bilo kog opijata vec naprotiv, mnogo gore.
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Isprobavanje supstanci?...

Post by Jajajajaisamoja »

radoznalost je od macke napravila kera
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply