Lazno pozitivan test ?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
emotional
Posts: 13
Joined: Sat Nov 12, 2016 12:36 pm

Lazno pozitivan test ?

Post by emotional »

Imam pitanje. Redovno radim testove u bolnicu i sve je ok bilo do prije dvije nedelje. Unazad 5 mjeseci ih redovno radim.
Poslednja 2,3 testa su bila pozitivna na opijate a nista nisam uzela. Da li iko zna o cemu se radi ???
Nista mi nije jasno.
I against I
Flesh of my flesh
And mind of my mind
Two of a kind but one won't survive
Only one of us can ride forever..
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Lazno pozitivan test ?

Post by sanela »

emotional wrote:Imam pitanje. Redovno radim testove u bolnicu i sve je ok bilo do prije dvije nedelje. Unazad 5 mjeseci ih redovno radim.
Poslednja 2,3 testa su bila pozitivna na opijate a nista nisam uzela. Da li iko zna o cemu se radi ???
Nista mi nije jasno.
Ako si pila Caffetin ili jela nešto s makom može se desiti lažno pozitivan test.
User avatar
emotional
Posts: 13
Joined: Sat Nov 12, 2016 12:36 pm

Re: Lazno pozitivan test ?

Post by emotional »

Nisam to znala. Moguce jer sam dobila menstruaciju da sam popila kafetin za menstrualne bolove,ne mogu da se sjetim...
I against I
Flesh of my flesh
And mind of my mind
Two of a kind but one won't survive
Only one of us can ride forever..
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Lazno pozitivan test ?

Post by oxo »

meni je jednom onaj kucni test pokazao da sam pozitivan na spid sto je tada bilo nemoguce (naravno niko mi nije poverovao).. . osim toga su uvek radili bez greske
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Lazno pozitivan test ?

Post by noel »

oxo wrote:meni je jednom onaj kucni test pokazao da sam pozitivan na spid sto je tada bilo nemoguce (naravno niko mi nije poverovao).. . osim toga su uvek radili bez greske
Ako si trošio kapi za nos s efedrinom, moguće da test krivo pokaže na amfetamine.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
emotional
Posts: 13
Joined: Sat Nov 12, 2016 12:36 pm

Re: Lazno pozitivan test ?

Post by emotional »

Uradila sam ja opet i bogu hvala negativan. Najgori osjecaj ni kriv ni duzan al boga nema da ce iko da ti vjeruje kad jednom zeznes :cry: :cry:
Nisam znala da moze i za spid....
I against I
Flesh of my flesh
And mind of my mind
Two of a kind but one won't survive
Only one of us can ride forever..
Post Reply