Depresija

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Depresija

Post by noel »

ChupaChups wrote:Ljudi moji dozivila sam potpuni sok, dozivila sam pljacku na poslu, od tog dana sam van sebe totalno, tu noc sam pocela da vristim, bjezala u cosak i nisam dala da mi se pridje, vristala sam Ne nee neee, bjezala i gurala sve od sebe, pricala nebuloze, buncala, cak i momka koji je bio uz mene nisam mogla da prepoznam, jednostavno nisam nista prepoznavala, iako je sve vec bilo proslo, dosla policija i hitna ponoc koja me jedva odvela na psihijatriju jer sam bjezala i vristala. Nervni slom i od tada sam totalno iskljucena.
Eto, sad traži PTSP i u invalidsku mirovinu :mrgreen:
Danas sam pokusala samoubistvo lijekovima, trazem xanax misar, samo sam se onesvjestila i povratila.


Pokušaj samoubojstva benzodiazepinima - početnička greška :mrgreen: Ako ništa drugo, ljudi se barem dobro naspavaju.
Sutra najvjerovatnije ostajem na psihijatriji.
Navjerojatnije? Da fuck? :mrgreen:

Nek si ti nama živa to je bitno.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Depresija

Post by ChupaChups »

Evo mene ovdje ponovo. Danas sam izasla iz bolnice , inace bila sam primljena na akutno odjeljenje gdje je sve zabranjeno i pod kljucem 24 sata. Tacno 35 dana sam bila tu.

Sto se tice terapije uzimala sam Velafax, Q pin i Trazem. To je bila pocetnicka terapija.

Nakon dvije sedmice pojacali su dozu i izbacili Velafax pa sam nastavila da pijem Depakine, Trazem, Q pin i Citram. Na tome sam i ostala do kraja, mogu reci da mi stima i da se malkice bolje osjecam. Imam jos neke ruzne misli koje se pojave tu i tamo ali nadam se da ce i to nestati.

Sto se tice boravka u bolnici katastrofa i sama sam trazila da danas izadjem jer me inace ne bi jos pustili. Vezali su me kada sam imala krize, davali inekcije i dodatnu terapiju. Medicinari odvratni, vezali su me po 24 sata i nece te pustit cak ni do wc-a. Odvratno, uslovi nikakvi, ali evo rijesila sam se i toga i nadam se da ce sada biti bolje.
Post Reply