Depresija

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Depresija

Post by ChupaChups »

Joj stvarno vise nemam snage, slabo spavam, nemam apetit, nemam volje, nemam nista.... umrla sam :( idem za par dana na kontrolu i reci cu da prihvatam hospitalizaciju, stvarno ne mogu vise, svaki dan imam osjecaj da mi je gore, u stanju sam ubiti nekog a i sebe, pocela sam da uzimam lijekove i kada treba i kada ne treba.... Nemam bas neku podrsku roditelja, njima je to sve nekako 'smijesno' a ne razumiju kako je meni. Ja propadam svaki dan sve vise i vise, gubim kontrolu, koncetracija mi je ispod nule, jednostavno izludjuje me sve ovo.... svaki sum, svaki zvuk, svaki glas me toliko nervira, pucam.... u glavi kao mravinjak, sve nejasno, milion misli, jednostavno ne mogu.... :(
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Depresija

Post by noel »

Pametno, fino ćeš se stabilizirati tamo i doći sebi... Ajde mila, bit će to sve ok ne brini se.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Depresija

Post by ChupaChups »

Hvala ti...

Ja se nadam da ce mi sve to pomoci i da cu i ja nekad biti normalna osoba koja moze da izlazi, da se druzi, da komunicira sa ostalim osobama, da prica normalno i nalazi se u drustvu a da ne dobija panicne napade, nadam se da cu nekad veselije i ljepse gledati na zivot, na buducnost, na vezu.. da ce mi prestati sve te crne misli, sva ta negativnost, sva ta mrznja i bijes... nadam se :(
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Depresija

Post by ChupaChups »

HITNO HITNOOOOOOOOOOO

Danas mi na posao dolaze 3 policajca i pitaju me da li je sve uredu ( nisam nikada imala probleme na poslu, niti je bilo nekih prijava ) i u koliko sati zavrsavam sa poslom i upisali su moje ime i prezime i otisli. Nista vise nisu rekli. Eh sada mi svasta prolazi kroz glavu. S obzirom da sam pricala psihijatru o suicidalnim mislima, kako sam sebi sjekla ruke i noge, pila puno lijekova, uzimala drogu, o mrznji, o tome kako bi bila u stanju i druge povrijediti, kako cesto razmisljam o tome, a s obzirom da sam odbila hospitalizaciju ( bar za sada ) zanima me da li je taj psihijatar ili konkretno osoblje centra za mentalno zdravlje moglo poslati prijavu policiji da me oni vode ? Da li mogu to uraditi ? Iskreno bas sam se preplasila, a i nakon onog psihotesta da li su mogli proslijediti to policiji ? MOLIM VAS STO PRIJE ODGOVOR I VASE MISLJENJE, BOJIM SE.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Depresija

Post by sanela »

Mislim da te psihijatar nije mogao prijaviti. A da su te prijavili, onda bi tu bila i hitna pomoc i odmah bi te prisilno hospitalizirali.
To ima veze s necim drugim.
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: Depresija

Post by edy »

men' se cini da si ti opasno ograisala..
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Depresija

Post by ChupaChups »

edy wrote:men' se cini da si ti opasno ograisala..


Pa prijatelju mozes ti mislit sta hoces, ali samo ja znam kako mi je i ostali koji mozda prolaze slicnu fazu. Ludnica u glavi, a nemam podrsku ( mislim na roditelje i momka, jer samo njih i imam ) odnosno sve je to slabo i ostaje na rijecima 'Bice bolje' . Imam osjecaj da nestajem, ovo me jede vise od speeda, vise od bilo koje droge. Gubim se... Tonem..... Tako da mi stvarno na sve ovo ne treba osudjivanje nikakvo, a ovo sam shvatila kao provokaciju.
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: Depresija

Post by edy »

cuj provokacija, a ja hocu da te uputim vidovitoj dzemili i slicnim balkan iscjeljiteljima tj. koperfildima..nemoj zamjeriti i nedaj se isprovocirati jbo ga ti :twisted:
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Depresija

Post by ChupaChups »

:D :D Eh sad si me nasmijao :lol: Bar malo za ovaj dan :)
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Depresija

Post by ChupaChups »

Uf opet ja.... nakon ludila od sinoc i neprospavane noci odem kod svog psihica i kazem da ludim zbog ovog sto ne mogu da spavam i da Sanval koji mi je prosli put dao uopste nije djelovao. Sad mi je dao Trazem 5mg ? Ima li ko iskustva s tim lijekom, da li ce me on uspavat napokon ? Da li je bolji od Sanvala ili je to sve isto ??

Ma znate sta poludila sam :o :x

Ehhhhhhhh najbolje da se roknem
Post Reply