Sretna Nova 2017. godina!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Sretna Nova 2017. godina!

Post by sanela »

Dragi posjetioci foruma, vi koji čitate godinama pisane redove tuđih životnih priča, vi koji tražite nadu čitajući između redova ispovijesti onih koji su nekad pisali i koji još uvijek pišu, vi koji skupite hrabrosti svoje živote izložiti tuđim pogledima, vi koji tražite pomoć za one koje volite, vi koji svoju radoznalost želite zadovoljiti, vi koji ste iz nekog samo vama znanog razloga zalutali na stranice ovog foruma, koji ulazi u 11. godinu postojanja, svima vam želim sretnu, radosnu, ispunjenu i čistu Novu Godinu! Neka vam ova godina donese ostvarenje želja i nadanja, neka vam da snage i hrabrosti da zakoračite u novi život, život u kojem ćete doživjeti svijet oko sebe u bojama, osjetiti emocije - i ugodne i neugodne, izaći iz lažnih svjetova, otići od lažnih prijatelja i prihvatiti sebe takvima kakvi jeste i željeti za sebe više, bolje, zdravije i boriti se svaki tren, sat i dan za to bolje! Sami ili uz podršku ljudi koji vas vole i koje vi volite, koji su dio vaših života.
Forum je ovdje da vam olakša, da znate da niste sami i da i drugi ljudi prolaze ono kroz šta vi prolazite.
Sretno!
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Sretna Nova 2017. godina!

Post by noel »

Također, svima sve najbolje u 2017. godini!
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Sretna Nova 2017. godina!

Post by oxo »

srecna nova godina svima!

inace, sanela, uskoro ce biti punih 12 godina od prebacivanja foruma na ovu adresu, postojao je neko vreme i na staroj adresi, ne mogu da se setim tacno kojoj ;) tu sam od prvog dana 8-)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sretna Nova 2017. godina!

Post by sanela »

oxo wrote:
inace, sanela, uskoro ce biti punih 12 godina od prebacivanja foruma na ovu adresu, postojao je neko vreme i na staroj adresi, ne mogu da se setim tacno kojoj ;) tu sam od prvog dana 8-)
Ostarili smo na forumu. :D
I u pravu si, u aprilu 2017. će biti 12 godina. A kad smo prebacili forum na ovu adresu bilo nas je strah da neće niko pisati. :)
Prije je bio narkomanija.com/forum ako me pamćenje dobro služi.
Meni je drago da si ti dobro. ;)
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Sretna Nova 2017. godina!

Post by Zona Sumraka »

Sjoo, zar ima vec toliko? :D...postali smo pravi metuzalemi.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sretna Nova 2017. godina!

Post by sanela »

Ooo, gdje si Zona, legendo!?
Da baciš koji post kako ide. Familija dobro? Ti dobro? ;)
Ostarilo se, bgmi. :D
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Sretna Nova 2017. godina!

Post by Zona Sumraka »

Jasta je, prevalis 35-tu pocnes se bukvalno raspadati...Sve ok, ja zavrsavam faks u maju...djeca rastu...sin ide u prvi razred, a ova mala prda je prije par dana napunila dvije godina...

Sta se ovdje desava? Pola likova ne znam uopste...
karantena35
Posts: 28
Joined: Tue Dec 23, 2014 6:02 am

Re: Sretna Nova 2017. godina!

Post by karantena35 »

Također svim članovima sretna nova godina i puno sreće i uspjeha u borbi koju vode s ovisnošću.

Možete vi to! :!: :!:
Post Reply