blokatori, kako, help

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Pocetak
Posts: 15
Joined: Fri May 20, 2016 10:38 am

blokatori, kako, help

Post by Pocetak »

idem kod psihijatra i zanima me nesto, :| o blokatorima, kada se daju u kojim slucajevima,ako koristis marihuanu ili moraju biti teze droge, :ugeek: kako deluje, da li to psihijatar moze prepisati pa da se kod kuce skdas... :cry: koliko dugo treba da si na drogama da bi ti to dali :| :?: ... kako utice i da li se daje u slucaju zloupotrebe kodeina.... :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
kako deluje na one koji se ne drogiraju... :roll:
Ništa ja ne potpisujem!!!
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

Re: blokatori, kako, help

Post by vladan »

blokatore moze da prepise psihijatar,blokator sluzi da ispuni sinapse ,to su centri u mozgu koji prepoznaju opijum,heroin,metadon,suboteks,trodone,na coveka koj je cist od supstanci opijata ne deluje nikako,nema nus pojave,marihuana ne iritira centar za opijum pa tako i ne smeta pri uzimanju blokatora,ali preporucujem da nekoristis marihuanu ili bilo koj vid droge.slobodno mozes da pijes kafetin i sta ste vec napisali.a za kodein ili 3 metilmorfin moras da pitas doktora jer neznam u kom vidu ga koristi,dajese za protiv bolova i kaslja ali u farmaciji se smatra opojna droga nisko umereno.
User avatar
emotional
Posts: 13
Joined: Sat Nov 12, 2016 12:36 pm

Re: blokatori, kako, help

Post by emotional »

Pocetak wrote:idem kod psihijatra i zanima me nesto, :| o blokatorima, kada se daju u kojim slucajevima,ako koristis marihuanu ili moraju biti teze droge, :ugeek: kako deluje, da li to psihijatar moze prepisati pa da se kod kuce skdas... :cry: koliko dugo treba da si na drogama da bi ti to dali :| :?: ... kako utice i da li se daje u slucaju zloupotrebe kodeina.... :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
kako deluje na one koji se ne drogiraju... :roll:
Ja imam ugradjen blokator za opijate i ok mi je. U ovoj bolnici u kojoj sam radila ima cak blokator i za alkohol. Nisam sigurna da li psihijatar prepisuje jer sam ja otisla u privatnu kliniku da ga uradim radi anonimnosti, koja nije potrajala. Mislim da nije bitan vremenski period koliko si na drogama vec koliko su ti nastetile. To je to iz mog iskustva , vjerovatno mozes negdje detaljnije da se raspitas. Ne bih da dam pogresnu informaciju , tako da bih opet naglasila da je ovo moje iskustvo.
I against I
Flesh of my flesh
And mind of my mind
Two of a kind but one won't survive
Only one of us can ride forever..
Post Reply