Pomoc

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Aldijana
Posts: 1
Joined: Mon Feb 22, 2016 9:09 pm

Pomoc

Post by Aldijana »

Zdravo,

Nisam znala gdje drugo da postavim i koga da pitam na ovu temu pa sam slucajno naletjela na ovu stranicu, pa da vam kazem sta je u pitanju, ovako idem u srednju skolu i iz predmeta Demokratija sam dobila da uradim "projekt gradjanin" tema je Narkomanija e sad ako neko zeli da mi pomogne u vezi toga neka mi odgovori na ova dole pitanja a ako ne zelite nikom nista :) u pitanju je izrada plana akcije

1.Indentificirali uticajne pojedince i grupe u vasoj zajednici, koji bi bili spremni da podrze mjeru javne politike koju predlazete. Ukratko objasnite kako biste dobili njihovu podrsku.

2. Identificirali grupe u vasoj zajednici koje bi se mogle suprostaviti mjeri javne politike koju predlazete. Objasnite kako biste ih mogli ubijediti da podrze mjeru javne politike koju ste predlozili.

3.Indentificirali uticajne predstavnike u vlasti i institucijama, koji bi bili spremni da podrze mjeru javne politike koju predlazete. Ukratko objasnite kako biste dobili njihovu podrsku.

4.Identificirali predstavnike u vlasti i institucijama koje bi se mogle suprostaviti mjeri javne politike koju predlazete. Objasnite kako biste ih mogli ubijediti da podrze mjeru javne politike koju ste predlozili.

Ako necete ili ne mozete da pomognete jednostavno obrisite post i zaboravite da se ovo desilo :D :D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc

Post by sanela »

Aldijana, najbolje bi ti bilo da vidiš da li u tvom gradu postoje organizacije ili ustanove koje se bave pitanjem narkomanije i da njih kontaktiraš. Oni ti najbolje mogu dati odgovore na postavljena pitanja.
Sretno.
Post Reply