sta da radim sa 30 godina?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

sta da radim sa 30 godina?

Post by M4j4 »

E,ljudi,ja izasla NEGDE!!!Bilo je u Domu kulture takmicenje mladih talenata u pevanju,srednja skola otprilike.Auh,dupke puno,atmosfera da se podseti covek dana iz srednje skole,a kad su poceli...jao,kakav izbor pesama! Janis Joplin,Nightwish (trebalo je hrabrosti izaci i pevati maltene operski vokal),muzika predobra,svi su bili fenomenalni,sta ono joss...a,da Gans`n`roses...taj fazon.Ukapirala sam da mi je bas ovako nesto trebalo.Otisla sam sa deckom i najboljom drugaricom koja je inace i sama u muzickim vodama,pa nas je ona i pozvala.Lepo sedis,slusas,penzionerski pomalo,ali bas mi je to prijalo.
Shvatila sam jos da sam prestarila da skacem po koncertima,radije bih da sednem i slusam i gledam.
Organizuje se neka tehno zurka ovde sledeci vikend otprilike pa bas se mislim da li uopste da idem,jer je situacija ovakva:sta da radim na tehno zurci kad se ne drogiram,ne mogu da skacem,a s kim na rejvu da pricam i o cemu? Izgleda da necu ni da idem,osecam se prematoro za to.
Ne mogu sebe da nadjem,imam 30 godina a nemam pojma sta cu sa njima,smetaju mi umesto da sam pametnija,zrelija,samo me izoluju od sveta i bacaju u samocu i u kucu u cetiri zida,onda se kljukam sedativima da se umrtvim da bih izdrzala takav zivot bez desavanja.kuku.
Sta covek da radi kad je prestar za provod,a premlad za sah-klub?
Image
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

cuj 30 godina, odkad ti je ona slika sto si postavila?

a ebi ga sad, sta covek da radi? :lol: mozda neko obrazovanje da nabaci? ono sta ja znam, da malo sebi prosiri vidike
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

to je samo broj majo....bitno je kako se covjek unutra osjeca. Da ...vrati se u skolu...postani neko i nesto. Pomozi danasnjoj omladini hehehe (prava baka i ja )...da se izvuce iz tamnih voda. Nemam pojma. Da znam i ja bih to radila. Kontam se ukljuciti u neku glumacku ekipu. Volim to...pozoriste. Bilo sta...samo nesto ...!! eto ne znam. Vrijeme je da se i ovaj nash mozak malo odmori....od svega eheheh
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

bash pricam

Post by mise en place »

bash sad tipkam kako ja sa tridaset radim konobarski posao...te sve piruete,kultura sa deset teskih tanjira u ruci dok te turista pita neku glupost a ti odgovarash sa neiztovarenim tanjirima u ruci...ono deset kila lezerno,neki te zovu ono kssss,kssss eeee,iliklepne prstima...na to se jezim nego...
Sra cu kasnije kad budem stariji,josh uvjek tako da nemognem vise hodati?Nevjerujem,moram se snalaziti kako znam.Neki posao,laganeze ne izgibija i tipaa"feel free job" treba se cuvati ako zelimo dozivjeti i 50 g.starostiSad nemogu da kontam sbb kbb,ali samo naprjed..u privatnike eeee oooooo..

Eto pozdrav od pregazenog konobara.
p.s.
nije ni bakshish kao sto je bio
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

E A wrote:cuj 30 godina, odkad ti je ona slika sto si postavila?
Slika je od ovog meseca,nema ni mesec dana. Izgledam dosta mlado,desava mi se da odem recimo na rejv,ili bilo gde,pridju mi neki 85,6 godiste,pricaju sa mnom,sve cool dok se ne dodje do pitanja :"A koje si ti godiste"? Onda ja kazem 75.i osetim se savrseno idiotski,a oni me pogledaju belo po fazonu jeeeebote,pa sta ces ti ovde...
Image
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

E A wrote: a ebi ga sad, sta covek da radi? :lol: mozda neko obrazovanje da nabaci? ono sta ja znam, da malo sebi prosiri vidike
E,ja to i radim.Bas sada kad nisam zaposlena citam dosta,obnavljam engleski,naucila sam dosta toga oko compa,zavrsila sam dva kursa,maltene zasla duboko u medicinu,psihologiju,znam prilicno,ali nije pitanje sta cu sa sobom kad sam sama,nego kako da ne budem sama,gde da izadjem,kako da se provedem,citanje i ucenje,sve je to kod kuce,nekako sam u svom stanu kao na pustom ostrvu. To sam pitala,kako da se ukljucim u nesto va,neku aktivnost? mogla bih eventualno da treniram nesto (inace sam trenirala kik boks ali sad imam HCV pa su mi zabranjene skoro sve fizicke aktivnosti sem setnje).Eto.Hvala svima na odgovoru.
Image
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

hehe ne bi ti dao vise od 22-23. a nisam mislio sa obrazovanjem da si ti sad paglu hehe. nego znas, covjek upoznaje neke nove ljude, ulazi u neke nove aktivnosti i to..

a sto se sporta tice mogla bi probat sa bilijarom (al ne u kafani :lol:) ili kuglanjem a mozda i stolni tenis. ja sam prije bio strastven kuglac hehe ;)
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

E A wrote:hehe ne bi ti dao vise od 22-23. a nisam mislio sa obrazovanjem da si ti sad paglu hehe. nego znas, covjek upoznaje neke nove ljude, ulazi u neke nove aktivnosti i to..

a sto se sporta tice mogla bi probat sa bilijarom (al ne u kafani :lol:) ili kuglanjem a mozda i stolni tenis. ja sam prije bio strastven kuglac hehe ;)
Da,jebote,to zaboravih!Odem na bilijar s vremena na vreme u jedan bilijar klub :D
Image
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Majo, a jer si razmisljala o tome da postanes mama..... :lol:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mama u bojiiiiiiiiiii, :finga:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Locked