sta da radim sa 30 godina?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

one day at the time Lana.....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

Ima li života poslije 30-te? :)

pa eto kažu neki pametni da su to odlične godine jer imaš dovoljno para i dovoljno mladosti da uživaš u njima..
vraćam se odmah!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ima zivota posle tridesetih ako ih dozivis kao ja npr. ali ima...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

Igla.U.Plastu.Sijena wrote:Ima li života poslije 30-te? :)

pa eto kažu neki pametni da su to odlične godine jer imaš dovoljno para i dovoljno mladosti da uživaš u njima..
Iglo, hvala ti što si mi formulisala misli... :)
Ja nešto čitav život mislim da će moje najbolje godine biti od 39-42.
Ne znam zašto... ženska intuicija :lol: :-D :wink:
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

tridesete...

Post by mrvica »

meni tridesete prijaju. postala sam nesto zrelija, mnogo bolje podnosim sve sto zivot baca pred mene, mnogo sam smirenija, ne opterecujem se vise glupostima, a i dalje se osjecam jako mladom. zivot samo postane jednostavniji. odnosno, ne postane zivot jednostavniji, a covjek ga pocne bolje prihvatati onakvog kakav jeste, bolje se s njime nositi.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 22
Joined: Thu Dec 01, 2005 2:49 pm
Location: blizu schwrakina

Post by uvjek dobar gost »

Nekad je sve bilo ljepse i imalo neki sharm, ovo danas sve nema bas neki smisao i sve se samo odradjuje, nema onog zara u ocima... ,a ja zivim i danas u jednom od prvih nebodera u B fazi, mozda je taj decko bio moj komshijaaa...doduse zavisi sa koje strane gledas....
A slazem se sa tezom da sam kao sazrio, sad prvo razmisljam o posljedicama, na taj nacin nisam prije rezonovao, prije je bilo sve na hoo ruk, a posljedice kad se i dese rjesit cemo ih....
gdje su sive celije
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

nema želje za životom u mom slučaju,ne vidim izlaz.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 22
Joined: Thu Dec 01, 2005 2:49 pm
Location: blizu schwrakina

Post by uvjek dobar gost »

ne ulazim sada u probleme i tematiku, al znaj da uvijek ima gore od goreg, istina da zvucim kao baba moja, al i na svojoj kozi sam to osjetio. Vjerujem da u tvom okruzenju ima barem jedna osoba koja zraci pozitivnu energiju, nasloni se na nju i sve ce biti ok.
Takvi mutni dani u zivotu i postoje kako bi ih se sjecali, ja sam u Sarajevu dozivio toliko crnjaka da ti to opisati ne mogu, ali evo sve se prezivilo i ja furam svoje...
Iz postova vidim da i nisi bas raspolozena, no moj ti je savjet da ako ikako mozes na malo promjenis sredinu, u mom slucaju uvjek je pomoglo, doduse kad god sam to mogao...
gdje su sive celije
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ja se nadam da do moje 30 godine cu se sretno udati i roditi jos ako Bog da najmanje dvoje dijece (znaci troje ukupno)....da cu psihicki i fizicki ozdraviti i zivjeti negdje u sumi...odvojeno od grada i naroda...Priroda majka...To je moj san, sad kolko ce se to ispuniti pticice znaju!!!
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Ali udaj se za nekoga iz BiH (mene npr. :-D ). Povedi seljake da vide sta je zivot hehehhe. Ja oro njivu hrok, zapnem za prvu brazdu...
Sklepacu ti dvoje prelijepe djece, pa ti onda radi od mene sta hoces. Baci me piranama.
no hard feelings ;-)
Locked