Hipnoterapija - Najefikasniji metod

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
BojanBeo
Posts: 1
Joined: Sat Aug 08, 2015 8:42 am

Hipnoterapija - Najefikasniji metod

Post by BojanBeo »

Savremena hipnoterapija je proveren i siguran metod promene načina razmišljanja i ponašanja sa dokazanim rezultatima.
Hipnoza Vam pomaže da se brzo i lako oslobodite neprijatnih osećanja i ostvarite pozitivne promene koje su Vam potrebne.
Moja osnovna želja je da ovaj izuzetno moćni način stvaranja pozitivnih promena učinim dostupan što većem broju ljudi.

Iz iskustva vam kazem, jako veliki broj osoba koje imaju problem sa psihoaktivnim supstancama ili odredjenim vrstama droge, ankcioznoscu, mnogo ljudi koji su nazalost i psihijatruju posetili, na kraju su dosli na hipnoterapiju i resili svoje probleme.

Uz jako pristupacne uslove, 1 tretman nedeljno, radi se 4 tretmana do zeljene promene.

Za vise informacija me kontaktirajte na PM ili na mail beobojan@gmail.com
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

Re: Hipnoterapija - Najefikasniji metod

Post by vladan »

pa meditacija je mozda i dobra ali da dodjes do moci meditacije da ti promeni ono sto si napisao treba trnovit put
nimalo naivan iskopaj od dakle krecu koreni meditacije ,sta znace ,nemoj da se petljas sa tim stvarima to je moj razmisljanje,mnogo je to duboka tema i vrlo nestabilna kao i sama meditacija
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Hipnoterapija - Najefikasniji metod

Post by zeleni »

opusti se, vladane, to bojan reklamira svoju firmu.
oduvek su mi bili dragi ti venture kapitalisti koji u sferi narkomanije vide usnosan biznis :P
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply