Flame ponovo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

DLAKAVA STRVINA SE PREKO PRIVAT POSTA BUNI KAKO SMO NEPRAVEDNI JER ZAHTJEVAMO DA SKINE SLIKU KOJA PREDSTAVLJA NJEGOVOG DJEDA IZ DRUGOG SVJETSKOG RATA??
JOS SE ZALI NA TO KAKO MI SA SRBIMA NECEMO DA IMAMO POSLA I DA SMO RASISTICKI ORIJENTIRANI, KADA GA UPOZORAVAMO DA CEMO GA SKINUTI SA LISTE UCESNIKA ???
DA LI I VI DIJELITE NJEGOVO MISLJENJE?
PISITE NAM MALO O TOME.
M. Sarkic
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

A gde je slika??? Jel mislis na avatar? Ju,tako je mali,nisam ni obratila paznju. A moje ti misljenje ionako nista ne znaci,ja sam ti i dalje u dusi JUGOSLOVENKA i mrzim kad neko istice svoju rasu,veru,naciju,ko god to bio.Eto za vreme rata plakala sam za Sarajevom kao malo dete za ne znam cime,a u SA sam bila samo jednom! Kad sam se isplakala za SA onda sam kukala za jednim restoranom u Zadru koji imaju najbolju paradajz-corbu na svetu i sto vise ne mogu tamo da odem...Ja stvarno volim sve podjednako,nije mi nista bitno,ni religija,ni boja koze,nista,nista...jedino mozda mislim da su muslimani u prednosti sa religijom (a ja sam inace kriscanka) ali to je samo misljenje. Svasta,kakva glupost,necemo sad valjda to gledati,ccc.
Ako bas hocete,ja sam na hrvatskim forumima bila dok se nije sjebao server,ili sta je to vec bilo,a na srpskim nisam nikad jer su po meni debilni. (a ja sam srpkinja,ali iskreno volela bih da nisam,ova drzava je sranje)
Pozdrav BRE SVIIIIMAAAAAA!!!!
Last edited by M4j4 on Tue Nov 22, 2005 5:35 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

Gospodine Mustafa...Vama je izgleda cijeli zivot terapija...Molim Vas da ne iznosite neistine u vezi PP kao i da mi omogucite normalno bitisanje na ovom forumu...Forumu gdje se moze dosta nauciti....Nazalost, ne od Vas i od slicnih Vama....ljudi koji su trebali biti rodjeni za vrijeme krstaskih ratova...Zelim da znam razlog za brisanje mojih poruka koje ni jednom rjecju nisu ugrozile niciju licnost ovdje na forumu...Unaprijed zahvlan...Dlakava_Strvina...
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

PS.Koristim tu sliku na vise foruma i nikom nije smetala...Cak niko nije ni primjetio....Dragi forumashi izvucite zakljucak...
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ja sam bila stavila avatar Kristijane F.kako se mazi u krevetu sa Detlefom a izmedju njih dop,a jebiga skinula sam je ,ipak nije fazon.
A tvoja slika stvarno malo asocira,pa jebote jel ti tesko da je promenis,molim te,nemoj da izazivas ionako previse svadja!
Image
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

neka slije ako mu je bas deda hehehe.. a usput nako, sta ti je bio did strvino? neki SS-ovac ili..?

uff zamalo ja na off topic tststs.. nisam dandaspia ima dugo, predugo hehe :lol:
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Na ovom forumu se takve slike ne dozvoljavaju, pa makar ti to bio i djeda. Postuj pravila i nema problema.Pa to barem nije tesko.
M. Sarkic
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

Nije problem...Uklonicu sliku ako Mustafa ukloni svoju...Prepao mi je malog... :lol:...Salim se bice uklonjena odma...
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Hvala ti. Idemo dalje.Zao mi je zaista ako sam ti djete prepao. :D
M. Sarkic
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

A sta ce dete na narkomanskom forumu,ha,e sad sam te ulovila,kvaris omladinu :-D
Image
Locked