Flame ponovo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

rekoh ja vec par puta da mi nije neki bed sto si pobrisao.. nisu mi ni prvi ni zadnji postovi nekuda pobrisani... vise me smeta to sto od mene pravis nekakvoga ekstremnoga ustasu posto to nisam.
da imam takvu ideologiju rekao bih i to jer ovde gdje ja zivim dozvoljeno ti je nositi i kukasti kriz, i kakvo god te znamenje volja dok nikome nista ne radis (potpada pod slobodu izrazvanja ;)) tako da mi ne bi skodilo ni u kom pogledu sve da sam ante pavelic glavom i bradom i da se to procuje.
smeta me kad mi netko stavlja u usta nesto sto nisam rekao stoga takva reakcija.
dalje, pa pisao sam ja po forumu u x postova o tome kakav sam narkomn i sll ali evo ti ukratko rezime:
ovisan sam na preskoke vec 11 godina, narkomanomm vikendasem se ne drzim jer nakono ovoliko vremena kada bih to mislio bio bih tezi debil ali se ne drzim sad i nekakvim jadnikom kojemu su sve ladje potonule stoga jer ima sklonost ka opijatima.
na preskoke kako rekoh jer se skidam i navlacim kao i svaki narkoman, ne gubeci nikda nadu kako cu jednom i urotiti tu ovisnost... zadnji puta sam bio cist tri godine pa se prije jedno dva mjeseca opet navukao i prije otprilike mjesec opet skinuo.... sta jos, da rokao sam se u vene dok sam ih imao pa sam onda poceo smrkati jer mi bilo pravo tesko naci venu.
eto, otprilike to je to..
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

M4j4 wrote:
palefaced wrote: pa hocu da mi kazes sto je tu konkretno bilo nacionalisticko... da vidimo tko je tu onda nacionalist.
znam ja jako dobro sta sam napisao, i znam kome je to jedino moglo bosti oci... zato i pitam. ;)
da, i moja mora biti zadnja dokle god se meni raspravlja o necemu..
Ne pisi CETNIK,USTASA<PARTIZANI..jebate,sto zajebavas kad si pametan ....e brate,da ti crtam ovde....
cetnik je covjek koji ima na sebi oznaku sa orlom o lobanjom, tzv kokardu.
dalje, kontekst u kome sam ja pisao o cetnicima, ustasama i partizanima je sve samo ne nacionalisticki... a tebe ako samo pominjanje tih izraza smeta - ne znam sto bih ti drugo rekao nego da je jugoslavija odavno vec otpjevala svoje sa verbalnim deliktima i slicnim idiotarijama. probudi se.
i am what i am and what will be will be
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Mislim da je vrijeme da se i ova tema zaključa. Ionako nema smisla o ovome što je gore napisano raspravljati.

Budite svi pozdravljeni!

Sanela
Locked