Flame ponovo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ma hajd bas me briga, nisam ja od onih sad sto ce kmecati i zaliti se okolo. vasa stranica vasa pravila... samo kazem ovoj gore sto govori kako sam ja obrisao da nema o tome pojma. pa ne bih pisao kada bih mislio da nesto nije za objaviti... sad sto to zasmeta kojekakvim puritancima nije moj problem nego njihov.
inace, pisao nisam nista drugo no sto uvijek pisem i zajebavam se ali je bila i sahovnica... sto je valjda smetalo ili nekom bosancu unitaristi ili nekom srbinu pa eto sada postova vise nema.
hajde de, kao sto rekoh bas me briga brisite sto hocete jer ne mogu j sad ovde nova pravila uvoditi... mada mene da se pita nista se ne bi brisalo nego bi oni kojima svasta smeta morali se ili prilagoditi ili plakati do sudnjeg dana.
i am what i am and what will be will be
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Ako bi dopustili da se na ovom sajtu neke nacionalnosti i vjerske pripadnosti propagiraju, napravili bi segregaciju ili cak dobru podlogu za politicka i religiozna prepucavanja. Takvi sajtovi postoje i nije ih malo.Ovaj sajt se pokusava drzati grcevito teme narkomanija, prevencija, edukacija i druzenje. Ta "grcevitost" ce i ostati.Kome se ne svidja i ko nosi mrznju prema drugim nacionalnostima ili religijama neka sebi trazi mjesto medju istomisljenicima ili neka to drzi za sebe. Ja sam izbrisao postove koje je Palefaced postavio jer su imali nacionalisticki sadrzaj.
MODERATOR
M. Sarkic
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

daj mustafa ne pricaj. kakav nacionalisticki sadrzaj? napisao sam inspiriran onim postom gore sto si postavio pitanje sta mislimo o tome sto si obrisao sliku cetnika kako ja mislim da na ovome sajtu trebaju biti dozvoljene ustaske a zabranjene cetnicke slike... i to je, bez ljutnje, svakome sa ajkjuom vecim od onoga koji posjeduje pegla jasno da se zajebavam.
a ispod toga je bio drugi post takodjer zjejbancija, sa sahovnicom... koja btw uopce nije nikakvo nacionalisticko obiljezje nego legitiman hrvatski grb.
lijepo gore napisah da me ne smeta sto je pobrisano posto forum je vas i pravila su vasa ali ako ti imas smisao za humor mojega pritiskivaca za kupus ne moras mene zbog toga praviti nekakvim sovinistom... jer to nisam, inace ne bih ovde tipkao i sa srbima i sa bosnjacima i sa svima ne pitajuci ih uopce tko su.
jeste svi brate ovde ustogljeni za ne povjerovati.
i am what i am and what will be will be
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

palefaced,pogresio si,Mustafa je rekao da je tvoj post imao NACIONALISTICKI SADRZAJ sto i jeste. Nebitno da li si se ti u tom postu zezao ili napadao,nisu dozvoljeni postovi sa nacionalistickim sadrzajem bilo kakvim .
Image
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

hajde na lupetaj i ti. a taj nacionalisticki sadrzaj bi bio... sta konkretno?
i am what i am and what will be will be
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

palefaced wrote: hajde na lupetaj i ti. a taj nacionalisticki sadrzaj bi bio... sta konkretno?
A sta,sad se pravis lud..kao ne znas ti sta je to sto si napisao! Daj,u redu je,ne mora tvoja uvek da bude poslednja.
Image
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

pa hocu da mi kazes sto je tu konkretno bilo nacionalisticko... da vidimo tko je tu onda nacionalist.
znam ja jako dobro sta sam napisao, i znam kome je to jedino moglo bosti oci... zato i pitam. ;)
da, i moja mora biti zadnja dokle god se meni raspravlja o necemu..
i am what i am and what will be will be
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Palefaced izvini ako sam pretjerao , ja te ne poznajem ali tvoj tekst i slike su me ogorcile jer im zaista nije mjesto na nasem sajtu.Mi imamo i previse problema za diskutirati i rjesavati i bez toga.
Sve najbolje.
P.S. bilo bi zanimljivo za sve nas citati malo vise o tebi kao privatnoj osobi, tvojem nacinu uzimanja narkotike (bez da se smatras vikendasom??) i tako dalje. Sto se tice tvog teksta ti sam najbolje znas sta je bila namjera objavljivanja i zasto? imati zadnju rijec u svemu ne znaci da je ta rijec i najpametnija , tako da rado tu cast prepustam drugima. Nemoj te se prepirati oko sitnica vec nastavite sa temom.
M. Sarkic
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

palefaced wrote: pa hocu da mi kazes sto je tu konkretno bilo nacionalisticko... da vidimo tko je tu onda nacionalist.
znam ja jako dobro sta sam napisao, i znam kome je to jedino moglo bosti oci... zato i pitam. ;)
da, i moja mora biti zadnja dokle god se meni raspravlja o necemu..
Ne pisi CETNIK,USTASA<PARTIZANI..jebate,sto zajebavas kad si pametan ....e brate,da ti crtam ovde....
Image
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

mustafa wrote:Palefaced izvini ako sam pretjerao , ja te ne poznajem ali tvoj tekst i slike su me ogorcile jer im zaista nije mjesto na nasem sajtu.Mi imamo i previse problema za diskutirati i rjesavati i bez toga.
Sve najbolje.
P.S. bilo bi zanimljivo za sve nas citati malo vise o tebi kao privatnoj osobi, tvojem nacinu uzimanja narkotike (bez da se smatras vikendasom??) i tako dalje. Sto se tice tvog teksta ti sam najbolje znas sta je bila namjera objavljivanja i zasto? imati zadnju rijec u svemu ne znaci da je ta rijec i najpametnija , tako da rado tu cast prepustam drugima. Nemoj te se prepirati oko sitnica vec nastavite sa temom.
KOJOM TEMOM ovde vise nema nijedne teme,sve je zachatano,na pitanja se odgovara zajebavanjem grrrrrrrrr
Image
Locked