Flame ponovo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

od tuge se moram nasmijati... :-D Prvo-zar strvina nije imao taj isti avatar od samog pocetka?? I nikome nije smetao do sada???
Ja sam mislila da je to neki partizan ...nemam pojma nisam imala povecalo da pogledam bolje...
u vezi nacionalnosti....mislim da je ovdje ne treba biti...ni od koga!! Ovdje smo svi iste-narkomanske...i trebamo se tako i ponasati. Mislim...za takve stvari postoje sitovi...zar ne?
ali ako vec ima nesto...onda mora biti sve a ne samo jedno. Zato je bolje-nijedno.
malo sam konfuzna...malo sam spavala...no you get the idea :roll:
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

Palefaced, bezveze... :(
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

starkid - bezveze.. :-D
i am what i am and what will be will be
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

:smt016
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Baaa, da speed u krizi? A čuj, možda da, kad bi se zajebavali hehe: pfff kad te počne onaj znoj od krize oblijevati, pa ti speed to pojača jedno 20 puta, pa nervoza vrućica, pa sraćka pa glava jao ... ma pff ljudi ljudi - ts ts ts ...
A što to 'bezveze'? :?
Gric, Pale, gric! :smt106
A ovo je dobro bilo:
styx wrote:Dlakava Strvino, nemoj se naljutiti, ali mene tvoj naziv asocira na ubijenu divlju svinju i postavljenu na jeep da raja gleda. Ili zamisli ono da sa druge strane monitora, negdje u sumi, tipka mrtav vuk.
Hhheehehehee!!!
P.S. A sad, baš da je u redu doktora Mengelea stavljat za avatar, i nije - fora je, smišno je, ali 'red' ('kao takav') baš i nije, zar ne? :wink:
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

Ramona, Palefaced-u nije bilo dobro pa je tu nešto piskarao bezveze... pa mu ja rekoh: Palefaced, bezveze. :)

Ali je onda bio tako dobar pa je izbrisao sve to... tako da, ništa pametno nisi propustila :wink:

Ajd, držite se! PDT_Love_06
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

Ramona wrote:Baaa, da speed u krizi? A čuj, možda da, kad bi se zajebavali hehe: pfff kad te počne onaj znoj od krize oblijevati, pa ti speed to pojača jedno 20 puta, pa nervoza vrućica, pa sraćka pa glava jao ... ma pff ljudi ljudi - ts ts ts ...
A što to 'bezveze'? :?
Gric, Pale, gric! :smt106
A ovo je dobro bilo:
styx wrote:Dlakava Strvino, nemoj se naljutiti, ali mene tvoj naziv asocira na ubijenu divlju svinju i postavljenu na jeep da raja gleda. Ili zamisli ono da sa druge strane monitora, negdje u sumi, tipka mrtav vuk.
Hhheehehehee!!!
P.S. A sad, baš da je u redu doktora Mengelea stavljat za avatar, i nije - fora je, smišno je, ali 'red' ('kao takav') baš i nije, zar ne? :wink:

Pametnice moja... :lol:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehe :oops: :wink:
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

starkid wrote:Ramona, Palefaced-u nije bilo dobro pa je tu nešto piskarao bezveze... pa mu ja rekoh: Palefaced, bezveze. :)

Ali je onda bio tako dobar pa je izbrisao sve to... tako da, ništa pametno nisi propustila :wink:

Ajd, držite se! PDT_Love_06
hajde ne lupetaj... pa ne bih ja pisao nesto ako cu to brisati, pogotovo ne bih jer tebi smeta, nisam ti ja mama. cenzura je ocito radila.
propustila si dobru zajebanciju ramona samo jebi ga ovi nadlezni je ne mogu prepoznati sve da ih u celo pogodi. :?
zajebavao sam se na racun ovoga sto je ovaj imao cetnika za avatar pa sam bio stavio veliku sahovnicu... samo eto... ocito to dvoje na ovom forumu rangira isto. slijedeci puta cu veliku petokraku sa srpom i cekicem pa ce ostati. :lol:
brisite brate... i glasajte za sdp. :lol:
i am what i am and what will be will be
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Hm, pale, ja nisam stigla ni pročitati ono što si napisao.
A, s obzirom da je obrisano, vjerovatno nije bilo baš fino ....

Pozdrav,

Sanela
Locked