Ko li je ostao od starih clanova?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Jeca(stara)
Posts: 1
Joined: Wed Jun 24, 2015 2:20 am

Ko li je ostao od starih clanova?

Post by Jeca(stara) »

Cao drustvo....

Neki me se mozda secate, neki ne... nije toliko ni bitno.
Vidim puno vas je novih, nadam se ne samo po zlu, da su neki od vas i uspeli. Morala sam da otvorim nov nalog jer se fakat ne secam sifre za stari. Pre sam bila "Jeca" sada "Jeca(stara). Eto ako ima uopste neko od starih clanova neka se javi...
E da,ja sam dobro,nastavila zivot i trudim se da se ne osvrcem puno ali imala sam zelju da vam se javim i da vas sve puno pozdravim ;)

Jeca
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by sanela »

Jeca(stara) wrote:Cao drustvo....

Neki me se mozda secate, neki ne... nije toliko ni bitno.
Vidim puno vas je novih, nadam se ne samo po zlu, da su neki od vas i uspeli. Morala sam da otvorim nov nalog jer se fakat ne secam sifre za stari. Pre sam bila "Jeca" sada "Jeca(stara). Eto ako ima uopste neko od starih clanova neka se javi...
E da,ja sam dobro,nastavila zivot i trudim se da se ne osvrcem puno ali imala sam zelju da vam se javim i da vas sve puno pozdravim ;)

Jeca
Jeco, pozdrav i drago mi je da si dobro!!
Samo naprijed i sretno ;)
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by yasujirozu »

sanela wrote:Ko li je ostao od starih clanova?
ja sam nov ali volim plavuše ;)

ne znam te, no kapiram da si ti jedna
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by oxo »

Ja sam tu od prvog dana foruma, znaci dobrih 10 godina :) pisao sam i na starom forumu, znaci.. uh

e sad, iskreno, ne secam se velikog broja ljudi. Nadam se da ste svi ok

ja jesam,i razmisljam vec neko vreme da pocnem na neki nacin da se bavim prevencijom narkomanije. Nemam pojma sta i kako. Mozda neki razgovor sa osnovcima, srednjoskolcima...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by sanela »

Evo, za početak možeš se malo više angažovati na forumu ;)
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by vladan »

svi bi da pomognemo ali nisam ni bio svestan kolko je tesko,evo glup razlog kazu dr da bivsi korisnici droge nemogu da drze tribine ili neka poducavanja.jer kazu da moze da se stvori slika pogresne reakcije kod maloletnika i neformiranih licnosti i u fazonu ako se on izlecio zato se nebi i ja drogirao.Ja licno mislim da iskustvo sa puno treniranje volje neuzimanje supstanci i trajanju u tom svetu ima vise znanja nego bilo koj dr i bolje metode lecenja.
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by Hemfri »

vladan wrote:svi bi da pomognemo ali nisam ni bio svestan kolko je tesko,evo glup razlog kazu dr da bivsi korisnici droge nemogu da drze tribine ili neka poducavanja.jer kazu da moze da se stvori slika pogresne reakcije kod maloletnika i neformiranih licnosti i u fazonu ako se on izlecio zato se nebi i ja drogirao.Ja licno mislim da iskustvo sa puno treniranje volje neuzimanje supstanci i trajanju u tom svetu ima vise znanja nego bilo koj dr i bolje metode lecenja.
NIJE TAČNO!
Moj Lekar Dr. Vujošević iz drajza,je BAŠ pozitivnog stava-mišljenja po pitanju držanja predavanja u cilju prevencije narkomanije,od strane bivših zavisnika,jer ko će znati da ti bolje i detaljnije opiše SVA ZALA tog prokletstva Narkomanije nego Li neko koje sve to preo i PRE živeo!
Čak ima ne mali broj centara za lečenje zavisnika koji kao "vodeće predavače i instruktore"koji AKTIVNO učestuju u pravljenju programa lečenja,ima BAŠ BIVŠE OVISNIKE,a što se tiče "mladih i neDovoljno formiranih ličnosti na koje može negativno delovati pomenuto"-ni malo se ne slažem sa tim stavom,jer,ako neko hoće da uđe u priču narkomanije iz ma kog razloga (radoznalost,društveno COOL priznanje,itd),a sa druge strane "ZNA"da je narkomanija ipak Izlečiva bolest-teško i u malom procentu,ali IPAK IZLEČIVA,on,ona NEĆE ući u pomenuti problem zbog predavača-Bivšeg Narkomana,već iz ličnih razloga,ponavljam-ma koji oni bili.
P.S.
Evo ja ću PRRRVI da počnem da držim predavanja i otvorene tribine po osnovnim školama za starije razrede,i već sam ček i dogovorio nešto u tom smislu sa direktorkom moje nekada osnovne škole-žena se oduševila kad sam joj predložio da napravimo predavanja i tribine o prevenciji narkomanije ,s tim što ne bi MENE predstavili kao bivšeg (zli jezici bi rekli da sam i dalje,a još zlijiji jeziTci bi rekli da sam se sad uradio pa pišem gluposti ovde na forumu)-NE,da skratim,APSOLUTNO SAM ZA TO DA NARKOMANI KOJI SU USPELI DA SE REŠE TOG PAKLA ITEKAKO TREBA DA RAZGOVARAJU SA MLADIMA I DIREKTNO IM DAJU SAVETE!
(mislim da bi to znali Bolje nego oni koji imaju samo knjiško znanje-znam da se ti sanela (bože kako je to lepo ime-SANELA,a ovamo....hmm...da..čudni su putevi gospodnji)Ne bi složila sa mojim mišljenjem-možda me malo i mrzuckaš od kad sam ti šuknuo u lice da ne znaš bolje od nekoga ko je PROŠAO i PREŽIVEO sav taj UŽAS koji podrazumeva NARKOMANIJA! :roll:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by vladan »

nisi dobro procitao sta sam napisao
procitaj ponovo sa razumevanjem,a sta ako si u maloj sredini i svi te znaju i nemogu drugacije da te pretstave.evo spremam se da napisem nesto za novu godinu moli te da procitas i da mi kazes sta mislis kao neko ko se sprema da drzi predavanje Narkomanija>Napad na slobodu.
:D
karantena35
Posts: 28
Joined: Tue Dec 23, 2014 6:02 am

Re: Ko li je ostao od starih clanova?

Post by karantena35 »

Uf, sad baš išla gledat, meni nedavno bila godišnjica od dolaska na forum :D

Ma milina :mrgreen:
Post Reply