Suboteks

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
starbaks
Posts: 11
Joined: Sat Jan 17, 2015 8:40 am

Suboteks

Post by starbaks »

Dobar dan :wink:
Uzela sam suboteks na svoju ruku. Citala sam po netu koliko sam mogla da nadjem,raspitivala sam se itd. Planirala sam da sub koji sam uzela (8mg) podelim na 4 dela i svaki dan da uzimam po jednu cetvrtinu. Ono sto me brine je navlacenje. Slusala sam uzasne price vezane za sub i zavisnost. Da li neko moze da me usreci nekim savetom,podelenim iskustvom illi necim slicnim?
Unapred zahvaljujem :)
GILA
Posts: 1
Joined: Sun May 31, 2015 8:05 am

Re: Suboteks

Post by GILA »

A zasto zelis bas da probas sub? Sub je mnogo jaka tableta, 2 mg ce te razvaliti... Si sta prije uzimala???
User avatar
Boki jbg
Posts: 4
Joined: Tue Jun 02, 2015 5:02 am

Re: Suboteks

Post by Boki jbg »

Ako uzimaš da bi probala rad a ne se skidala sa heroina (tako mi djeluje iz priče) odmah da ti kažem - BJEŽI od svega toga tog tipa... sub možda ne stvara zavisnost tako brzo kao heroin ili neki drugi opijati, ali isto je navlakuša, svidjeće ti se rad i prije nego se budeš nadala - bićeš nakačena a vjeruj mi to ne želiš... Ukoliko se ipak skidaš sa heroina onda to radiš kako treba 1/4 tablete od 8mg je ok pod jezik, nemoj da je uzimaš na nos nikako i uzimaj max dve tablete, dakle oko 8 - 10 dana da ti pomogne da prebrodiš fizičku krizu... posle toga t samo treba jak karakter i distanca od "starog" društva... poz, sve najbolje
starbaks
Posts: 11
Joined: Sat Jan 17, 2015 8:40 am

Re: Suboteks

Post by starbaks »

Trebalo mi je da prebrodim fizicku krizu. Juce sam ostala bez suba. Od mog posta do juce mi je trajala jedna tableta(8mg) i sad je sve ok... dosada raznosi,nesanica,neraspolozenje, al makar imam fizicke snage. Zab sam kako je fino provesti dan bez bolova..
User avatar
Boki jbg
Posts: 4
Joined: Tue Jun 02, 2015 5:02 am

Re: Suboteks

Post by Boki jbg »

Jbg, proći će i to brzo, drži se :)
Post Reply