Molim pomoć....

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
majusna plava
Posts: 1
Joined: Tue May 19, 2015 5:48 pm

Molim pomoć....

Post by majusna plava »

Pozdrav,
U petak uvečer sam završila u bolnici u Zagrebu /sv.duh)nakon što sam kolabirala jer sam konzumirala alkohol,isti dan prije toga helex,antidepresiv i plivadon-redovna terapija,jer se lijecim od depresije.Plivadon sam pila 3 dana prije toga zbog menstrualnih bolova.
Ono što mene zabrinjava je sljedeće : nakon što su mi napravili pretrage;u urinu su mi pronašli da sam pozitivna na kokain...?! Naime,u životu nisam konzumirala nikada ništa osim alkohola i cigareta.Dali je moguće da je kombinacija lijekova koje pijem dala pozitivan rezultat ili nešto?
Isto tako ono što me zanima-doktorica je rekla kako oni u takvim slucajevima salju prijavu policiji....Da li je to istina? Tj,da li itko ima iskustva s time?
Jer ako mina kučnu adresu dođe poziv ili policija;roditelji će dobit slom živaca...da li stvarno to oni šalju policiji ili je to dr rekla samo radi zastrašivanja...ne znam što damislim i stvarno ne znam što da radim i molim pomoc ako ima itko s time iskustva...

UNAPRIJED VELIKO HVALA
Post Reply