KAFA KOD BANDE HAME HAPIĆA!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

KAFA KOD BANDE HAME HAPIĆA!!!

Post by Fanatik »

Naša kafa je uvijek bila popularna, kada kafenišemo razgovaramo, diskutujemo, komentarišemo i u ovo godinu i pol dana ,ova kafa je postala toliko popularna i jedna navika koja se tesko moze izbrisati iz svakodnevnog života.
Ljudi uzivajte , volite se, pazi te se, pomazite se jer sam upravo i uvidio i skontao da je jako malo ljudi koji istinski želi i hoce da pomognu.
Volim vas i druzite se.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Eh ovako, CD-ovi ce biti gotovi 1.12.2005 godine i saljem ih ovim ljudima.
1 RAMONA
2.LUNA
3.SHONE
4.ZVRKSSS
5.MAJI
6.KATARINI S. ( AKO ONA HOČE)
I ko još zeli neka mi napise jer sam tacno 10 CD-ova narucio sa najboljim mojim hitovima da snimi, inace vas drug je napravio Željinu šampionsku pjesmu 1997 godine i imam tacn o 48 snimljenih pjesama i 5 spotova.Ko zeli neka napise. A OVIM LUNI, SHONETU, ZVRKSSU, MAJI,KATARINI NEKA MI NA PRIVAT NAPIŠU SVOJE ADRESE DA ZNAM GDJE DA SALJEM.vOLIM VAS
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Omare druže prijavljujem se i za spotove,kako si mi ti danas? Sad ću ti odmah poslati adresu... :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

cmok cmok braco....Samo naprijed. Ti si dobar covjek...pametan...lijep :wink: ...Citav zivot je pred tobom...kao sto je i pred nama svima. Trebamo ga zgrabiti i zivjeti sto bolje mozemo.
bice sve ok
cmok
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Jooj super :!: Cmok cmok cmok dragi bracek, puno puno ti fala: jedva čekam čut taj glasić tvoj kako repa - slatko pričaš na fon, a na majkrofon e to triba čutiiihiiiii !!!
A što san ti tila reći - evo kako možemo to odigrati - da ne šalješ 50 CD-a, ti pošalji recimo par - a ja ću čim ga dobijem uploadati pjesmu po pjesmu na rapidshare pa ih može skidati tko god hoće - to će biti zgodno - evo zato bih te molila sljedeće - provjeri ovo - kad staviš CD u liniju da svira - naravno da će na njemu biti, ne znam, 7,8 pjesama - provjeri možeš li ići direktno na 'Track 3' - pjesmu broj 3, 4 ili koju hoćeš - ili ti je cijeli CD jedan jedini file - pa ga moraš cijelog preslušati ako želiš čuti, recimo, sedmu pjesmu - ko što se recimo događa kad ideš skidat neki album s neta - skineš ga kao jedinstveni file - zašto te ovo pitam - zato jer - ok, imam ja adsl, ali puno ljudi ima lošu, dial-up vezu - i bit će im jako velika tlaka s nekim 56k modemom skidati cijeli tvoj album, cijeli CD s neta - a ovako ja uploadam jednu pjesmu, pa drugu, pa treću - pa ljudi skidaju jednu po jednu - i to bi bilo super - onako ko što je Pale radio tamo na 'što trenutno slušate' - ja uploadam jednu tvoju pjesmu - u postu osvane link na nju - a ti lijepo dodaš ispod tekst, tako da ljudi odmah mogu pratiti o čemu pjevaš - kažem, ko što je Pale napravio za dosta pjesama - kužiš dragi moj Omćić, braco?
Jesmo se dogovorili? De provjeri ('de', reka bi ti) je l' ti Cd podijeljen na pjesme, pa ako je, super, pošalji, a ako ne, vidi možeš li ga podijeliti na pjesme tako da ljudi mogu jednu po jednu downloadati
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Ima hrpa programa (besplatnih ili ne) za kidanje mp3-ca! Neka ide na download.com i nađe neki! Bar to nije neki problem.
Omare, ako zapne šta, slobodno mi se javi na pm, pa ću ti ja to sredit!
Kako je ova Ramona samo pametna, ne stvarno...ja san skida par albuma tako spojenih u jedni mp3-cu...skidaš ih cili dan...a kad ih ideš poslušat...ajme majko...šumovi, pucketanja, otkinuti krajevi pisama...tragedija!
Zato poslušaj glas razuma (Ramonu naravno) i napravi tako pa ćemo svi slušat tvoja remek djela!
Pozdrav, Mirza!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Omare,opet na spisku sestoro,eh crna petorka plus jedan :-D
Hvala ti brate,evo sad cu da ti napisem adresu na privatnoj!CMOK
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Jeeheheeeheee :lol: (ovo je tribalo zvučati ka onaj djetlić 'jehe-hihi, jehe-hihi, jehe-hihihihihihihi') aaaahaha
E e, Omćo, bez zz, pročitaj taj moj post - daj pa ćemo ljudima jednu po jednu servirati, skupa s tekstovima. Aj pozz, vozz hehe :wink:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Dobro jutro Omare, di si ti ??? :oops:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejjj bogavam, a MIRZA HVALA TI BURAZ OD SRCA , imat cu na umu to sto si mi rekao.Ali ovih 5-6 ljudi sto su moji parvi ,pravcati frendovi.Oni hocu da imaju ORGINAL MASTER SPOT I ALBUMM ,to su moji LJUDI, MOJA RAJA A JA ZA RAJU GINEM.
Ramona , vidjeces ,čučes , sve ,sve ,sve i onda ces biti ponosna a ko una mozda se i vode sa Begove napiješ.Hhahahah,nisam bio tu ,znate da imam problema.I znate sta, rodica proda enciklopediju za 100 eura ,100 eura sam im dao i posudi mi 50 eura konobar ,inace moj prijatelj eto.Posudili su mi oni koji mi nisu obečali uglavnom.Imam još 16 maraka i to cu probat sutra rijesiti ,imao bi ja Ramona još samo 100km ali oni mi nabili kamatu 20km, ali kako izgleda za ovo je saznao moj komadant Ćelo, i zvao me danas i rekao je da dođem sutra u 11 kod njega .Ja sam mu rekao da ne treba da sam dosta vratio a on ,"Slušaj ako ti se dreknu ili bilo sta odmah me zovi jel jasno".Moja stara je poginula u njegovoj jedinici.Eto ,nadam se sutrasnjoj kafi ,volim vas BANDO HAME HAPIĆA
Locked