KAFA KOD BANDE HAME HAPIĆA!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Jojjj ova moja KANTA od kompjutera, ja bih volioda imam MSN ,da uvijek mogu vidjeti raju, pa mog BONBONČIĆA,pa seku Lunu,Sunčanicu itd,itd,itd
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Hehehehe fino je to...jos ono grupno kad se sastanemo na msn pa neznas ko ciju politiku vodi...uh merak!!! Obavezno to nabavi!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Vodolijo, pokušali smo ja i Ramona ljetos da okupimo nasu raju ,kao na nekom pikniku ili nesto slično.Onda smo vidjeli ,jel da svako ima svog posla a i možda ga ima previse tako da je to palo u vodu.Ali evo Ramona je obečala doći u Sarajevo kod mene u goste u Februaru, pa cemo vidjeti hoče li me izraditi.A sto se toga tice Vodolijo ,ja ti chatovanje obozavam, ali jednostavno ovi krelci od majstora su mi izbrisali i JAVA-SCRIPT i sve živo baaa.Ja ne znam kako uopšte radi .Pizda mu majčina
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

E finooooooo nadjete se....iskafenisete i kud koji mili moji....ali msn ti ipak nabavi!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Dobro jutro radni narode i ne radni narode kako je, vidim nema nikoga danas na fux,zasto?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
STorm
Posts: 16
Joined: Wed Nov 23, 2005 6:07 am

Post by STorm »

Al je vec opet dan :oops:


A eto, ja sam tu ima vec duze tako da me to tvoje "dobro jutro" malo prepalo.

Odoh u kadu , cini mi se da nema ni danas spavanja :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobro jutro, evo druga kafa je na stolu, malo cu prošetati ,mada iskreno da vam kazem ne da mi se ali navikao sam se da setam.Evo ima od kako se rat zavrsio, ja nisam ni jednom usao u autobus da idem kuci ili u grad ,sve pjehe.To je meni uzitak, ono naletis na nekog ispričaš se, pa sa drugim i sve tako.Kako si ZVRKI ti meni danas, jesil mi dobro, nemoj mi se sekirati.Kako kaze jedna pjesma BLIZU SU RAJ I PAKAO.Cuvajte se i volim vas sve.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Malo dobro malo nije dobro i tako životarim ,odo i ja malo da prošetam ugledah neko sunce pa me namami da odem malo na pićence neko.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

U mom je gradu danas dan žalosti :?
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ja sad ispila kaficu sa par osoba sa foruma i to ono grupno na msn-u....divno ismijala se i idemo dalje....znam da ce mi dan biti divan.


POZDRAV
Locked