KAFA KOD BANDE HAME HAPIĆA!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

A ko je Kokan?
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hahahha kate...jesi luda.....hahaha.cmok
uhh-dobro vece.
nema nikoga ni ujutro ni navece pa dajte....kokosi prave.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

A kato ne znaš ko je Kokan sram te bilo,pa tu je sto godina nije narkoman ali je alkoholičar,kako bi to blaže rekla,priseti se malo,eeeeeee moja kato kad ćemo na kafu?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Ma i alkoholicari su narkomani. Jesam u pravu Kokane? I covjek nije alkoholicar/narkoman, nego se covjek odvikao.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

To po principu 'i pas je čovik' a 'svi ljudi narkomani', eli Styxe? :lol:
Omare dragi, jesi išta spavao? Ja jesam pa me opralo u 8.30, nemam ti za jebeni sms :roll:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Dobro jutro svima! Kako ste? Koga ima danas na jutarnjoj kavi i cakulanju? Ste prezivjeli jucerasnje poplave?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eomene - a današnje poplave? Ovo je, ljudi, biblijski potop Nummer zwei ... kako ću ja izmiliti iz kuće sad recite vi meni pfffff
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

E Ramona, tako je meni bilo jucer i to cijeli dan...uzas! Ulice su bile poplavljene vodom, blokirane za promet, svako toliko vidis kakko je neki tramvaj crko pa ga slepaju nekim kamionima (nisu kamioni ali ne znam kako se tocno kaze). Pa je onda nastavila kroz cijelu noca padati.No, danas nam ovdje ne pada za razliku od tebe dolje...Pati ko i mi jucer
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Natjeram se ljudi oko 3 ujutro ,sinoć da na silu pokušam da zaspim, jooooookkk sve do 7 ujutro, valjam se , pa noge vako, pa ruke nako.Nisam ni minute spavao moj Ramončiću, ni sekunde ali zato sam napisao lijep tekst i toi novi, naj,naj,naj noviji.Barem to.Kako ste vi, šta ofo snijeg pada lafo, aaaa.-
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Eno sad ja i luda c c c....Evo kod mene 5:52am....Koja budala vako rano ustaje, doduse nisam mogla ni spavati. Kafica je tu i idemo dalje u potragu. Molim boga da neko sa foruma udje na msn jer se osjecam LONELY hahahaha....Haj pozdrav
Locked