KAFA KOD BANDE HAME HAPIĆA!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

Nek ti je sa srecom jarane....Zivot ide dalje....
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

all right mate´s

Post by mise en place »

E stas ima,sta se radi?
Daj jednu kafu,produzenu sa shlagom i jedan konjak za konja!
Ma zaje... se kakav konjak,smotaj jedan onog carasa,ma zajebavam se,nego daj eno tamo onaj poklon paket upi- zora-sa,djed mraz radi dop
,snjeg pada,nediraj lava dok holiday.
Kontash da mi treba kafa da se malo izbijem,nisam izashao van vec danima,nisam lud,na -64 c.padaju pingvini unesvjest.
Poshtao ove moderne zgrade nemaju dimnjake ,djed mraz ulazi kroz parno grijanje ili kuca na vrata,a da bi iznenadjenje bilo kompletno "voda komshija".
Uostalom to je neka kopija(kineska) djeda mraza zato shto znamo da Palefaced ubio licno djeda mraza gazivshi ga u nekoliko navrata sopstvenom kocijom i poslje toga ga opljackao i od te love zavrshio quoter pado,jer nije imao mnogo cash-a kod sebe,stara budala cuva sve na racunu u Zürich-u.

Tako Omare moze jedna ona ljuta,ovo je stvarno nesnosno,osim toga libo me taki kome je djeda radio na plinskoj komori u Dachau-Auschwitz itd.
Cija je baba razvijala burek za ss-divizije,i sto se drug Tito krio u pecini.
Dragi moji narkomani,svima srcan pozdrav....jer mi smo ovdje samo zbog para..
Ko nece da ima veze sa narkicima i drogom predlazem upis u k.u.d.Veselin Maslesha i da se onako prisno safataju u kolo i odshize jedan pecenim krmetom protkan shiz.

eto uglavnom to.

mise

p.s.
nije ni cudo sto u Njemackoj ljudi puknu skroz-naskroz
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hahah Mise...nasmija me...lud si. kod tebe pingvini padaju u nesvijest od zime a kod mene cak i skorpije dahcu od vrucine.... Dobro -sada je ok...ali ljeti :roll: e kako ti je mali ..i kako to ide?? mislim jel ok ili...ti..si ok?
Omare...kako si mi??? pozz...cmok!
svima mahanje

ps. nema ni ovdje dimnjaka heheh ..a ni centralnog grijanja...deda mraz se prvi put zbunio-sletio na krov..i puff propade -ode sve u pm. Kad jebi ga grade kuce od papira (sperploce ok)...tako sada ni ne slijece, nego onako..leteci...baca paketice...a onda ups razvozi dalje :-D hehehe
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

a ja?

Post by katarinadimedici »

Koga nema bez njega se može!
Mene turaju uvek u te petorke kad neko treba da mi j.. kevu , a kad nešto delite onda... Hvala druže Omare!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Čitaj postove Katarina, ti znas da tebe Omar nije zaboravio buraz ,NIKAD.Ja ako KAZEM POSAĆU NESTO JA ĆU POSLATI.Nisam ja
čovijek da se prodam za neke sitnice ali eto.Mise care, ma ko je j.be ba udri brugu na veselje ako bog da i ovo danas moje treba da se rijesi ako bude sve kako treba.Mislim duzan bi ja njima ostao sad 180km ali me ne bi ganjalim ,to je to.Nece valjda.
Lunicu mojjj, evo za tebe jedna pjesmica, da je Omćo zapjeva ( NEKA SE NIKO NE NAĐE UVRIJEĐENIM, PJEVAM JOJ O RODNOJ GRUDI)
Zima nikad proccc, Sabah nikad doććććć,
samo Mujezim čuje se kroz noćććć ( ALLAHUUUEKBERRR)
Samoooo jošššš BOSNEEEE DA MI JEEEEEEE,
PAAAA DA ME SUNCEEEE UGRIJEEEEEE,
DA CUJEM AVAZ EZANA I MIRIS RAMAZANA, SA MOJE ČARŠIJEEE.
Jel ti drago sto ti je Omćo otpjevo ovo.
E sad ode Omćo po hepove , pa dolazi sa jedan sat.
Vlado i Mise haveri izradi me LILL majku mu njegovu za 230 maeaka, pogodim 2 udineze, x2 Mancester, pa hv 71 hokej, pa jos neke i zajebe me LILL ,eto .Odo po hepove dolazim namah.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Omare puno ti srece zelim onako iz sveg srca :!: :!: :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Omare ćićo (=srićo) draga, dobro ti jutrooohohohoooo !!!
A što, već spika o dida Mrazu? A jooj majke ti mile ... :oops: što već Božić i te fore, ajme meni pa di pići ovo vrime blesavo
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

pih ramona plagijatoru... pa to je moja ideja koju sam jos na onoj temi 'tko zeli cd' predlozio a ti si je sada samo prekopirala tu.
kako se to kiti tudjim perjem, ccc... e ovaj puta nista od ujeda andjela. :-D
inace sto mirza pominje... ma ne trebaju mu nikakvi posebni programi za promjeniti u mp3 - moze to sa obicnim win media player, real player, winamp... moze sa cime zeli.
taj nacin je akat najbolji jer i meni nije jasno sto da se zlopati saljuci svakome pojedinacno kad nikakve potrebe za time nema.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

A ne,ne ,neeee Ramona nije plagijator.A ti Pale ,pa ti buraz dobices i ti ali prvih 5 CD-ova ide onima koji su najduze sa mnom drugovi, ja mislim da ti to znas ali malo zezas jel de.Hhheheh, a onda ce ti Ramona npr. preko tih real-playera poslati i Simsone u akciji :-D a Ramona.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ljudi SARAJEVO JE POD BIJELIM PKRIVAČEM, I TADA JE ON NAJLJEPŠI.Bože može li mi iko reci zasto ja volim ovaj grad ovoliko, ZAŠTO??????. Zima nikad proć,sabah nikad doć,
samo mujezim čuje se kroz noććć.
Samoooo joššš Bosneeee da mi jeeee,
pa da me želja odmine.
Da uz avaz ezana , stigne miris RAMAZANA,
U NASE AVLIJEEEE.
SAMO JOŠ JEDNOM DA MI JEEEEE....
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
Locked