zasto se narkomani vracaju na stari nacin zivota

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

zasto se narkomani vracaju na stari nacin zivota

Post by vladan »

jedan i jedin razlig je zato sto redosled psihickih napada u naredne godine od kad se ostavi droga su fabulozne,prolazi se kroz vristuce krize,vecina zna staje to pa zatim napad srama i ostale anomalije i nus pojave koje prate polomljeni mozak koj nije u stanj da proizvede samo jednu sluz za srecu nego je suv ko barut.primer dve zice se dodirnu i izazovu varnicu koju ce mo da nazovemo sreca .daler na odrecene situacije tr zice izvrsavaju kontakt kada covek dozivi nest lepo ,ptrm vidi brata sestru neu omiljenu osobu,i to se zove prirodna sreca a staje sa zicama narkomana koj je podspesio kontakte u beskonacno kontaktiranje zice,opledica je da zice od dliki napor predtpe ostecenje svaka zasebno i biva skracena za pola milimetar,dovoljno da vise nemogu da varnice i bacaju iskre srece.sto znaci da narkoman gubi sposobnost da luci hormon srece i ostaje ravnodusan prema sreci ili je glumi kao siskusan markoman.cinjenicaje da mora da prekine dotok otrova u organiza ,da ode na selo i zivi taj nacin zivta.i da preduzima odrecene tehnike za ciscenje organizma.jer kako se telo bude obnavljlo tak ce i duh da jaca
mariareese
Posts: 4
Joined: Thu Nov 06, 2014 8:24 am
Contact:

Re: zasto se narkomani vracaju na stari nacin zivota

Post by mariareese »

Ako ste ikada suočio se ovisnost o drogama ili zna nekoga da ima, to može biti strašno iskušenje da prođu. Većina nas nikada nije prošao kroz to, iako i ne znam prva stvar o suočavanju s ovisnosti o drogama. Bilo da se radi sebe ili člana porodice, postoje određeni znakovi ovisnosti o drogama, koje možete otkriti u ranoj fazi, a kasnije kao ovisnost setova. U ovom članku ću raspraviti neke od najznačajnijih znakova bolesti ovisnosti koje treba biti svjestan.

Prvo, kako je raspoloženje te osobe? Ako je neko bio neuobičajeno neraspoložen za proteklih nekoliko mjeseci, ili oni koji imaju depresiju i ljutnju pitanja, ovo bi mogao biti rani znak ovisnosti o drogama. Približite se objektu lagano ako ćeš da ga se uopće. Vikao i prijetio netko s ozbiljnim ovisnosti droge bi mogli ugroziti njihovu dobrobit, a moglo obiti o glavu ako niste oprezni. Potražite emocionalne nestabilnosti, kao jedan od prvih znakova ovisnosti.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: zasto se narkomani vracaju na stari nacin zivota

Post by sanela »

@mariareese, s kojeg je ovo jezika prevedeno? Odakle si?
mariareese
Posts: 4
Joined: Thu Nov 06, 2014 8:24 am
Contact:

Re: zasto se narkomani vracaju na stari nacin zivota

Post by mariareese »

Jer ovdje ljudi koriste bosanskom jeziku, pa sam pomislio da bi trebalo previše koristi taj jezik bolje razgovor ili razumijevanja. Mislim da sam nije dobro na ovom jeziku. Ja sam iz NY, Brooklyn, a ti?
Post Reply