Samacki zivot

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Samacki zivot

Post by demijan »

Koja razlika izmedju ljudi koji zive sami koji su u braku.oko praznika ovih nas nekoliko se skupilo,otisli van grada i u vikendici kod drugara.musko druzenje.moj dan,ja sam kuce koje zivi samo je ovakav.ustanem,skuvam kafu,spremim dorucak pa jos operem sudove za svima.dan porodicne gospode.ustanu,cekaju da im stigne kafa,dorucak i onda samo ostave sve za sobom.uopste nisam kompleks da operem,spremim ali sve cekam da se jos neko uhvati za tanjir ali kakvi.sta reci,dodje mi da razbijem glavu nekom od ovih tzv porodicnih.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Samacki zivot

Post by demijan »

Pa onda price.ozenjeni pricaju o svalerkama,sa imenom,gde rade,sta im rade,ja a i jos jedan drugar koji je sam o vezama govorimo u siframa iako ovi imaju vise razloga da se manje hvale.poznajem im zene,decu a nekima i ljubavnice.kazanove
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Samacki zivot

Post by demijan »

Dok sam imao porodicu mozda sam i ja bio takav.sada se tog zivota kroz maglu secam.uglavnom najvise mi bode oci sto moram da se svadjam sa drugarima sto samo ja drzim red u kuhinji.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Samacki zivot

Post by demijan »

Huh,blago onima koji imaju porodicu.mozda ne znaju da isprze jaje ali imaju ko da brine o njima.treba ceniti to sto imas.te male stvari,sitnice na koje normalni ne obracaju paznju.ako ikad budem imao ponovo svoj mikrokosmos ja cu vala biti drugaciji.od pocetka do kraja.sitnice su tu vidis vazne.zapamticu to.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Samacki zivot

Post by demijan »

Trebao sam da budem kuvar.slucajno se namestilo da sada spremam za vise ljudi i svi me hvale.ja inace imam obicaj da spremim klopu za neku prijateljicu ili za tigra,mog macka ali kada su ovi razmazeni zadovoljni mojom hranom nisam los.sam covek mora sve da zna.meni je to najnormalnija stvar,da kuvam sebi,drzim higijenu.za kuvara isto treba koliko vidim disciplina,da volis to da radis,sta znam,mozda i upisem neki kurs da uzmem neku diplomu.sto da ne,i to je za ljude.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Samacki zivot

Post by sanela »

demijan wrote:Trebao sam da budem kuvar.slucajno se namestilo da sada spremam za vise ljudi i svi me hvale.ja inace imam obicaj da spremim klopu za neku prijateljicu ili za tigra,mog macka ali kada su ovi razmazeni zadovoljni mojom hranom nisam los.sam covek mora sve da zna.meni je to najnormalnija stvar,da kuvam sebi,drzim higijenu.za kuvara isto treba koliko vidim disciplina,da volis to da radis,sta znam,mozda i upisem neki kurs da uzmem neku diplomu.sto da ne,i to je za ljude.
To ti je ekstra! Što da ne!?
Da se pohvalim, ja inače ne kuham uvijek, nego ponekad. Danas sam napravila bukovače gljive s piletinom i bile su odlične! Inače, njih volim više nego šampinjone.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Samacki zivot

Post by demijan »

Mene bukovaca podseca na piletinu ukusom.ja sam je pohovao.izuzetno ukusna i potpuno se slazem da je lepsa od sampinjona.obrukao sam se malopre.hteo da pravim ustipke i na kraju od toga pravio galete.stvarno se razmisljam da upisem kurs za kuvare i tako utvrdim gradivo i izviziram se oko toga.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Samacki zivot

Post by sanela »

Sad cu biti seljak i pitati koja je razlika izmedju ustipaka i galeta? Sjecam se kao mala kod Ekonomskog fakulteta u Sa su bile ekstra krofne s cokoladom i galete, ali sad pojma nemam kako su izgledale...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Samacki zivot

Post by demijan »

Smesa za ustipke je malo gusca nego za palacinke i to se kasikom sipam u vrelo ulje.idu jaja,mleko,voda i brasno.za galete je gusca smesa,prave se u tosteru a dodaje se i secer i ulje u smesu.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Samacki zivot

Post by demijan »

Kada naviknes da zivis sam tacno ti smeta kada ti dodje neko na par dana.bili praznici,ostao jedan drugar kod mene malo da bleji po velikom gradu.i to je najveca lencuga na svetu jedna.ja neznam kako to kuci zena trpi.jos doveo danas svalerkt.niti pita da li mi smeta.ja nervozan,pripremam nesto da uzmem neki kes,dodjem u stan cujem dahcu u sobi ma strasno.da sam sa cerkom dosao u zemlju da propadnem.ionako mi dete ljuto na mene ko zna sta bi pomislilo.lud narod.nije meni problem da budem u sobi sa 40 ljudi ali pravila mora da se znaju posebno kada ti neko dodje u goste.ja imam neke moje navike i ako pazim da budem ljubazan trebalo bi i drugi.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply