Ћирилица-службено писмо код нас

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by Param-parcad »

Naravno Sanela,ali ga prvo moram naučiti pristojnom ponašanju i manirima,pa posle toga da se testosteron ne proizvodi iz suboteksa...Onda ću da razmislim.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by ziki »

Слушај ти говнару да ти објасним неке ствари, прво дошао си као стока неваспитана на ову тему која је мирољубива и хумана. Ову сам тему отворио да бих на неки начин подржао јавно ћирилицу с обзиром на тренутну ситуацију у Вуковару и Хрватској, где се Србима не дозвољава да говоре својим језиком и где се протестује против мог народа који је тамо мањина.
Ово је мој начин да своју слободу говора и своје мишљење изразим где хоћу и како хоћу.
Од почетка ништа паметно ниси написао, осим неке простачке реченице којом си ме увредио.
Ниједно слово на ћирилици ниси написао нити поменуо ову тему, кренуо си приватно на мене и будеш ли наставио тако ја ти се кунем да сам за два дана у Лозници и имаћеш прилику да се покажеш.
Јавно те позивам овде пред свима да ме ти научиш памети када будем дошао.
Суботекс да више ниси поменуо јер ово је форум где се о тим лековима и разним начинима лечења јавно говори, а ти се курчиш и подсмеваш онима који то користе.
Наводно ти си јак па не користиш лекове, то је поента коју хоћеш да кажеш јер си искомплексирано говедо које нема муда ни то да призна.
А вероватно си један од тих који фалсификују рецепте за Тродон, докторке коју сам поменуо.
Када будем стигао у Лозницу оставићу ти број телефона на приватној пошти овде па изађи да те видим, и да видим кога ћеш ти да научиш.
Ја у Лозници имам кумове којима сам децу крстио смраде један, да видим дали тебе има као човека уопште међу Лозничанима и дали си уопште човек или обична џукела која узнемирава људе.
Настави да лајеш ја ти кажем наћи ћу те и ако се будеш сакрио, непознајеш ме и изненадићеш се кад ти се будем представио. Макар преврнуо Лозницу наопачке а у старту већ имам некога да пусти буву и да прочачка,да се неко присети тога ко пискара по овом форуму под тим надимком.
Да си мало паметан биле би ти довољне те информације које сам ти дао да веома добро познајем Лозницу, између осталог тамо сам и полагао неке предмете у техничкој школи.
Макар те тражио по лекарском картон или списку наркотика које подижеш у апотеци на личну карту наћи ћу те јер Лозница није Нјујорк већ једна рупчага где се све лако сазна.
...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by Param-parcad »

Naravno,sve i dalje stoji...Ja sam svoje rekao a ti slobodno nastavi gde si stao.
cica glisa
Posts: 34
Joined: Thu Aug 12, 2010 5:49 pm

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by cica glisa »

Unististe coveka. :D
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by ziki »

Ма ти си неки билмез тежак, намерно сам поменуо мог пријатеља из Лознице који је умро скоро млад, кога је цела Лозница познавала ти немаш појма о коме се ради...
То је доказ да си ти нека социјално ретардирана особа која седи кући дрка компјутер и једе туђ хлеб.
Колико ја знам ти си проћелав, немаш нешто косе на глави матора си коњина а ставио си аватар девојчице на профилу...
Или си педофил или виртуални јебач односно мастурбатор као што сам већ рекао.
У сваком случају пребићу те кад те нахватам учинићу овом друштву услугу .
Покварио си ми тему на којој сам хтео да пишем неке лепе ствари на ћирилици, дали си ти упознат шта се дешава са нашим људима тамо и са ћирилицом.
Није те срамота живиш пар километра од Тршића а овамо заболе тебе за ћирилицу.
Стоји у прави си, значи пребићу те требаће ти софтвер за говорно убацивање текста јер нећеш моћи да користиш тастатуру кад те будем дохватио.
Е тако, запамти шта сам ти рекао.
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by sanela »

ziki wrote: Ову сам тему отворио да бих на неки начин подржао јавно ћирилицу с обзиром на тренутну ситуацију у Вуковару и Хрватској, где се Србима не дозвољава да говоре својим језиком и где се протестује против мог народа који је тамо мањина.
Ово је мој начин да своју слободу говора и своје мишљење изразим где хоћу и како хоћу. .
Uh, pretjera ga ti ziki.
Slušaj, ovo je forum za podršku u oporavku ovisnika iz Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i cijelog svijeta gdje žive naši ljudi. Ovo nije forum za izražavanje stavova pro et contra politike bilo koje država na prostoru ex-Yu. I pošto je tema prerasla u prepucavanje, ide pod ključ.
Locked