Ћирилица-службено писмо код нас

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by edy »

jarane, pokusaj nesto da promijenis u svojoj terapiji..pod hitno
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by Param-parcad »

Zbog takvih pičkica kao što si ti i dolazi do razmirica i sranja...ja za razliku od tebe ne koristim ništa,pa opet imam muda veća od tvojih,ako sumnjaš,poslaću ti adresu pa dodji da mi sisaš kurac ako hoćeš.uzeo bih ja tebi to sranje od leka pa bi ti meni bio manji od makovog zrna...idi pa se leči,ovo je najdobronamernije.
P.S.Nemoj,molim te,samo da baciš neku magiju na mene... :lol:
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by ziki »

Хоћу дај ми адресу смрдљивко.
Ти бре дупе не умеш да обришеш док се не надрогираш неког фолираш овде, много јачи играчи муче муку са скидањем, ти си стрејт а висиш овде на форуму.
Они који су се поскидали за истински уопште не свраћају овде.
Знам ја такве девојчице попут тебе веома добро, био је овде једном један Voyager који се годинама правио најпаметнији док га нисам почистио одавде.
За разлику од тебе он је био интелегентан и користан људима али се срозао, претио бацањем магије и неким глупостима.
Он је за тебе био институција а ти се ту кочупериш слинавко један, бежи бре да те не видим.
Дошао си непозван па сад лепо иди одавде, зар не видиш магарче да су све теме које су активне тренутно овде углавном моје, ја сам их отворио.
А шта ти радиш, брукаш се овде својом некултуром и неваспитањем.
Нећу да дангубим уопште са гњидама.
...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by bojanol »

ziki wrote:... био је овде једном један Voyager који се годинама правио најпаметнији док га нисам почистио одавде.
.... За разлику од тебе он је био интелегентан...
[tanz] intelegentno brate
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by Param-parcad »

Mudonja Ziki...Sve si pogodio i ja te stvarno više ne bih zadržav'o.Da ti dam adresu?Sve što bi jedan takav pacijent mogao da uradi,je da nadje fiksni i eventualno uznemirava moje,pičkice,ako ikad poželiš da se uveriš u to,koliko sam strejt ili kolika su mi muda,dodji u Loznicu ali se pre toga najavi u pp,čisto da se ne mimoidjemo...Postaraj se da popiješ duplu dozu,valja malo naduvati muda pre okršaja...a sad uradi nešto po tom pitanju ili odjebi,ja sam završio sa pisanjem i zajebancijom jer vidim da ti nije dobro pa neću da budem uzrok još jačoj šizofreniji koja te cepa.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by ziki »

Кажеш у Лозницу ? Па ти стварно имаш среће да покажеш своја велика муда. Па ја баш за 2 дана идем у Лозницу иначе сам тамо бар 5.пута годишње.
Јеси ли познавао Дарка М. нећу да кажем презиме јавно, он је умро прошле године од тумора на мозгу био је мој добар пријатељ 73-о годиште.
Знаш горе на плочи где је Паунова кафана? Газда исто мој пријатељ је такође исти тај дан умро био сам на две сахране исти дан...
Видиш како је свет мали...
...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by Param-parcad »

Utoliko bolje...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by ziki »

Значи Лозница, познајем једну докторицу тамо она је приватни психијатар, има ординацију силази се доле као у подруму, ту има нека канцеларија и њена ординација поред. Једна једина таква ординација у Лозници то сто посто знаш с обзиром да си пио Тродон итд.колико се ја сећам писао си о томе.
Жалила ми се да је било неких фалсификатора њених рецепата за тродон па су похватали неке и тако...
Знам ја доста људи у Лозници не би се теби исплатило да се евентуално нешто качиш самном, мада ипак је то у домену маште и само препуцавање преко интернета...
Ја тако то схватам, као препуцавање.
Суштина је да сам јачи од тебе чак и на твом терену то сам хтео да ти кажем, могу ја да ти набројим још једно 10-ак добрих другара тамо што млађих што старијих људи.
А далеко живим од Лознице,преко 200 км.
Тако ме и онај дотични кога сам поменуо из Вршца исто тако нешто цимао па сам и њему у Вршцу набројао неке људе па се ућутао после..
Имам много пријатеља и родбине по Србији и по Хрватској, чак и по Словенији а тако кад ме неко испровоцира ја се распитам мало да видим ко ми прети ако крене озбиљније и наиђем на мудоње које су јаке само из своје собе, нико их жив незна.
Увек тако.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by ziki »

И ако видиш црни Citroen c3 горе код Степе код споменика како се љуља да знаш да то зики кара...
Да не навалиш одмах него да сачекаш да завршим.
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ћирилица-службено писмо код нас

Post by sanela »

još će ovdje neko prijateljstvo da se rodi :D lol
Locked