Ludilo facebooka

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by yasujirozu »

e jesi bleskast ugursuz!! "minđa", hahaha, haha, ha!! budalice! a za kaj misliš inače, da je poharam-kurčad, upotrijebio riječ "nindža"?!


stamjeno si stupidan, poput njega. :-D
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by demijan »

jazo,matori drtavi pedofilu lepo sam te zamolio da mi ne prljas vise po ispovestima svojim narkomanskim forama...jeli ti bila terapija malo pa si se osilio jelte?ako jazavac ako samo ti furaj i guraj...Stameno ti meni stoj mindjose stari.Zajapurio si mi se nesto kao krava pred osemenjavanje.Pazi nemoj slog da te strefi,treba da mi riknes pa posle da patim za tvojim doskocicama...
Ali pazi izraz "stameno si stupidan"heheheha koji si ti lik...bas bih voleo licno da te upoznam da malo blejimo :-D volim ja da imam ponekog debila pored sebe da me zasmejava...jos ako taj debil ima aspiracije prema deci jos bolje i lakse za izivljavanje i uzivanje u maltretiranju i druzenju :mrgreen:
stameno si stupidan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AAAAAAAAAA jazo bices moja kurva jednom hahhahahaha,muska kucka...Jazo i ne treba meni stangla da se uzivljam tako sa takvima...Moze i metla da ti posluzi,onako fino ima da ti udje u cmaric...I to sam sebi da stavis...Neces biti prvi koga sam gledao da to radi :-D ...Samo se ti meni opusti prvo,pšovuci crtu i idemo...Za par dana bi ti strik bio spas...
Sve najbolje jazavce,cuvaj se i pazi,ti si moj i Bozji... :wink:
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by yasujirozu »

demijan wrote:pšovuci crtu
pšovukal, evo sašu još jednu. :-D

grehota tebe prcat; tko da jebeš onemoćalog.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by demijan »

E moj jazavac kada se hvatas za gramaticke i greske u kucanju da pariras ponestaju ti sive celije...jesi poceo da otices pomalo?Ceses li se non stop dok ti pogled luta levo desno :-D ...Ajde jazo hemija je bas super :wink: pomoci ce ti da sredis zivot,skupis hrabrost,poboljsas vokabular,sve naj naj :mrgreen:
Sto vise hemije to ce ti zivot biti ugodniji,veseliji i lepsi :D ...Malo od svega po malo,jak si ti mozes da podneses to...
Inace ne sekiraj se ti dali sam onemocao...Imam dovoljno snage da stavim na mesto takve ljubitelje maloletne dece na mesto :mrgreen:
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ludilo facebooka

Post by ziki »

Sto se tice facebook-a ipak mislim da je preterano izlaganje licnih fotografija javnosti malo neprijatno, pa cak i rizicno.
To je tacno da pronadjes ljude koje nisi video godinama i ostvaris kontakte i sa novim ljudima i to je ok.
Bolje je koristiti skype i neke druge servise gde komuniciras sa osobom lice u lice nego preko facebook-a.
Facebook je nekako vise za samopromociju i zajebanciju.
...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by Param-parcad »

yasujirozu...ko si ti,jebem ti semenku iz koje si ponikao? :lol:
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by demijan »

ziki wrote:Sto se tice facebook-a ipak mislim da je preterano izlaganje licnih fotografija javnosti malo neprijatno, pa cak i rizicno.
To je tacno da pronadjes ljude koje nisi video godinama i ostvaris kontakte i sa novim ljudima i to je ok.
Bolje je koristiti skype i neke druge servise gde komuniciras sa osobom lice u lice nego preko facebook-a.
Facebook je nekako vise za samopromociju i zajebanciju.
Skype mi je malo naporan da bas pricam,ovo mi je neka opustena varijanta gde se dopisujem,pitam pa kada imam vremena odgovorim i obrnuto...Inace imas opciju zastite podataka gde samo oni kojima dozvolis imaju pristup fotografijama i ostalom...Meni ne treba samopromocija i zezanje preko facea,koristim ga bas ono da vidim kako su mi stari prijatelji koje verovatno nikada vise necu videti zbog daljina,obaveza i tako...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ludilo facebooka

Post by ziki »

ja sam imao situaciju da mi je brat onako iz zezanja nakacio na profil neke youtube snimke o heroinu i lecenju itd. a ja tada poceo da radim kao vozac autobusa, vozio liniju za beograd.
Kolega koji je radio samnom i ujedno bio vlasnik autobusa koji takodje posecuje facebook, slucajno naleteo na te snimke jedva sam se opravdao nekako...
Ok je facebook dok se ne nadje neko pametan pa ti iz zezanja postavi tako nesto privatno i ti posle najebes.
Nedugo posle toga covek je poceo da me testira i da me ispituje onako indirektno.
Ja sam se tad stabilizovao nekako na bupu i smatrao sam ko ga jebe, moci cu da vozim ne radim neke testove pa da se otkrije.
Ipak malo po malo i ja na kraju ostadoh bez posla.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ludilo facebooka

Post by ziki »

Sve moze da bude dobro ili lose u zavisnosti kako ga koristis, ti si i sam otvorio temu ludilo facebooka, i naveo jedan primer na pocetku.
Ja sam pronasao prijatelje iz vojske cije sam adrese pogubio i stvarno masa njih je sada negde daleko.
Neki su uspeli u zivotu, neki propali. Saznao sam i da se jedan decko obesio isti dan kad se skinuo iz vojske.
Umesto dobrodoslice kuci ga je sacekalo neko sranje i covek se obesi.
Facebook ce uskoro da postane glavna baza podataka jer vec sada skoro svaki covek ima profil, a za neku godinu ce svi imati.
I to ce dosta da olaksa operativni rad pojedinim sluzbama, policiji itd...
To ti je mac sa dve ostrice, moze da se upotrebljava i zloupotrebljava a u tehnoloskom smislu je sigurno najnaprednije sredstvo za komunikaciju trenutno.
...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by demijan »

Pa jeste u pravu si ali hiljade ljudi hiljadu cudi :D Zato ja i ne blejim previse tamo osim ponekada.Inace jednoj prijateljici neki manijak otvorio pod njenim imenom profil i pokacio njene slike i sve neki ludaci na tom profilu su prijatelji...Ja imam moju sliku okacenu na profilu ali nisam toliko verovatno interesantan pa i nemam problema.A i vecina ljudi koji su mi prijatelji ih zaista nisam dugo video tako da mi je to ok da se ponekad cujem sa njima...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply