Ludilo facebooka

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Ludilo facebooka

Post by demijan »

Citam jutros u novinama momak posle surovog mucenja ubio devojku i okacio na svom facebook profilu priznanje,inace devojka je bila poznata licnost.Slikala se za magazin CKM a momak je isto bio poznata licnost...Diler i zavisnik od kokaina...Sta reci kuda ide ovaj svet...Ovo vec poceli da se sprdaju na tim profilima ko je sta uradio i sta ce da uradi...Vrhunac svega sto lik izjavljuje ljubav i dalje toj devojci preko facea.I posle ja nisam normalan...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by yasujirozu »

nis' ti abnormalan, već ćuskija.

ae, plz, ne otvaraj nove, i nove, i nove, i nove... teme, imaš svoju ispovjest.

zahvalan.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by preispitivac »

A i ti ne guraj kamen uzbrdo :axe:
Jurim rep
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Ludilo facebooka

Post by zeleni »

šta ima, sizife?
a evo... gura se
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by preispitivac »

Evo, lepota me neka spicila, kod mene sve kontra, jesen me motivise :D. Sreca neka
Jurim rep
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Ludilo facebooka

Post by ziki »

Ma i taj fejsbuk je jedno veliko sranje, ja nisam ni znao da kad ukucas svoje ime na guglu on te odmah nadje ako imas registrovan nalog. To su neka djavola posla, to je smislio rogati da ima sve ovce na broju. Odmah ti svako vidi i sliku i jos ako stavljas slike svoje dece i familije kao sto mnogi rade ispada da svako moze da ti jos malo pa zaviri u kucu.
...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by demijan »

yasujirozu wrote:nis' ti abnormalan, već ćuskija.

ae, plz, ne otvaraj nove, i nove, i nove, i nove... teme, imaš svoju ispovjest.

zahvalan.
Vidi,vidi,jazavac provirio iz rupe i mrda njuskom...Jazo ja ovde visim zbog sebe a ne da bih ugodio jednoj raspadnutoj pedofilskoj lesini...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by demijan »

ziki wrote:Ma i taj fejsbuk je jedno veliko sranje, ja nisam ni znao da kad ukucas svoje ime na guglu on te odmah nadje ako imas registrovan nalog. To su neka djavola posla, to je smislio rogati da ima sve ovce na broju. Odmah ti svako vidi i sliku i jos ako stavljas slike svoje dece i familije kao sto mnogi rade ispada da svako moze da ti jos malo pa zaviri u kucu.
Ziki da li se ti to zezas?Ja imam profil na faceu ali vecinom ga koristim da bih bio u kontaktu sa cerkom i da bih gledao sta ona radi a i nasao sam preko njego gomilu prijatelja koje nisam video sto godina jos od skolskih dana tako da mi je to ok.I svi koji su mi prijatelji na faceu ih zaista i licno poznajem...Od moje generacije polovina su po nemackoj,austriji,kanadi,americi,juznoj africi,australiji kada bih ja imao prilike da ih vidim i malo procaskam sa njima?Tesko a ovako vidim gde su kako su koliko su napredovali i to nije lose bas toliko...Druga stvar je sto manijaci koriste face da lece svoje fustracije...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by Param-parcad »

Ovaj nindza je gori od najdosadnijeg krpelja kada se nakaci...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ludilo facebooka

Post by demijan »

Param-parcad wrote:Ovaj nindza je gori od najdosadnijeg krpelja kada se nakaci...
On nije nindja,on je "mindja" :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply