podjebavalica,otforena tema 2

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

podjebavalica,otforena tema 2

Post by Param-parcad »

nastavite diskusiju a ti sanela nemoj da se mesas :)
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by ziki »

Njoj kao da je deda ostavio forum.narkomanija.ba
Ne sme covek da prdne, ona ce zakljucati temu zbog nepristojnog ponasanja.
Nema ni jedan forum na planeti koji je vise cenzurisan od ovog a bavi se problemom narkomanije.
Idi vodi neki forum o modi i receptima za kolace.
...
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by Fela Kuti »

Nemoj bre Ziki prdeti, nisi kako kažeš kenjao tri dana zbog jeftine čokolade, usraćeš se čoveče.
Mada Zelena kaže: ""nije sramota usrati se, sramota je prduckati".
Ustvari ne znam ni sam? Ipak možda radi šta hoćeš.



Dok ne dodje Sanela... :-D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by sanela »

Prije svega, ovaj forum postoji zbog činjenice da ima ljudi koji dođu na njega, pišu, čitaju...
Ovo nije forum o vrtlarstvu, leptirima i vjevericama, nego forum o jednoj hroničnoj bolesti koja je teško izlječiva i za čije liječenje većina ovisnika i članova njihovih porodica 'potroši' cijeli svoj život. Kad ljudi dođu na forum uglavnom im nije ni do njih samih, a kamo li da čitaju vaša prepucavanja i gadosti, vrijeđanje familije, te najrazličitije bljuvotine.

Kako ja moderiram ovaj forum, ja takve stvari neću dozvoliti ovdje. Kome ne odgovara cenzure, a pa tu ima jedan mali x na browseru i doviđenja.

Ako niste sposobni da razmjenjujete mišljenja i da se ne slažete oko određenih tema, onda lijepo pronađite necenzurirane forume i izvolite, jebite familiju jedni drugima do mile volje. Ovdje to nećete raditi.

Ovu temu ću za sad ostaviti otvorenu, dok ne pređete granicu normalnog prepiranja i neslaganja u vezi mišljenja o kojima se ne slažete.

Prvom prilikom kad spomenete nečije članove porodice, posebno djecu, tema će biti obrisana.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by Param-parcad »

A zasto nisi rekla to yazi?ja koliko znam,on je inicijator spominjanja familije...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by sanela »

Param-parcad wrote:A zasto nisi rekla to yazi?ja koliko znam,on je inicijator spominjanja familije...
Ja nemam ni vremena ni živaca da čitam redom prošlu temu, tako da vas sviju sad upozoravam.
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by Djomlanija »

u pravu je Sanell stvarno ste stoka :smt040
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by ziki »

Slazem se da treba imati malo samokontrole ali ova tema je takva, zove se podjebavalica i nalazi se u delu opste diskusije gde tema nemora da bude vezana za bolest.

A sto se tice foruma evo bas na ovoj temi i na prethodnoj zatvorenoj su stalni clanovi koji imaju izmedju 100 i 600 svojih objavljenih tekstova i svi su oni dali ovom forumu i korisne informacije i bavili se ozbiljnima stvarima.

Zakljucavati teme vec uveliko poznatim forumasima kao sto su Fela- Kuti , Jasuirozy, Param-parcad, Demijan, Djomlanija i ostali i na kraju krajeva Ziki, odnosno ja je pomalo moze se reci smesno...
Neki su tu godinama...
...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by zeleni »

nemoj zile o sebi u trećem licu :-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: podjebavalica,otforena tema 2

Post by preispitivac »

Ja sam mislio da se vi zajebavate, kad ono, vi se stvarno palite da se napusavate preko neta. :shock:
Jurim rep
Post Reply