OPRŠTAJ OD OMĆE !!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

OPRŠTAJ OD OMĆE !!!!!

Post by Fanatik »

Svi znate sta mi se desavalo ovih dana, u užasnom sam stanju.Sad zovu na telefon i na ovaj i na drugi, prijete mom Tati koji je bolestan do bola, sestri mi isto prijete kao ono ( sačekat čemo te u liftu i slično).
Mislio sam da neki ljudi mi zele pomoci ali to je sve ono lakovjernost moja ,mrzim se, odvratan sam sebi. Ništa evo sad cu ovu poruku da pošaljem da spakujem kopjuter i polako cu ici da ga prodam.Žao mi je i PLAČEM , PLAČEM SUZA SUZU GONI.Tako mi i treba droga uzima danak, sve ono loše sto dsam radio sad mi se razbija od glavu.Ljudi hvala vam na podrskama, na pohvalama , na kritikama, na svemu svemu svemu.
Ja cu ovo rijesiti a sad odo da posudim 20km i da se sredim, odo uzeti heroin i spucati se.Rokat cu se dok ne izdahnem, jer sta ce moja ova porodica ,da trpi strahove i traume radi mene ,joikkkk.
LJUDI NASTOJAT CU DA SE JAVLJAM IZ INTERNET KAFEA, JEBIGA SUDBINA JE TAKO HTJELA , ODO SAD DO DILERA.LJUBIM VAS, VOLIM VAS I ČUVAJTE SE.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

ma daj majke ti!

Post by manson »

Haveru smanji dozivljaj ,dugujes 500km,ba sta ti je?!A onaj auto sto su zapalili na kosevskom,ima vise veze sa neredima u francuskoj nego sa tobom...mislim stvarno...
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ovo sad ozbiljno,idi u komunu,em te nece tamo ni traziti ni naci,a i proci ce dosta vremena dok izadjes!
-------------------------------------------
manson zadobija poklonike :-D
Image
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

....

Post by manson »

A sto je najvaznije neces se vise drogirati! :D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Hheh, od muke sam se nasmijao.Ako misliš da to auto ima veze sa Francuskom, još bolje .Obradovao si me, a danas mi brat pošalje 100 eura i ja da ima odnesem ,pita me za 300km ono o-ovo hele nese , ubili su me ko mačku.Njih 4 me je tuklo, odavno onakve batine nisam dobio,sta ces neko mora i batine dobijati.I sto kazes necu se ni drogirati, SAD POGOTOVO hehhe.Jao ljudi, neka treba nekad batina.Moja Nana je uvijek govorila " BATINA JE IZ RAJA IZAŠLA" .Eto ,uglavnom nigdje ne idem, tu sam a li sa bolovima i kofanima.Puno vas volim
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Omare dragi,pa jel to sad sve gotovo?Ljubi te tvoja drugarica Maja,bices ti ok,najgore je valjda proslo...sad bi trebalo da ti s enseto lepo desi...polako,bice,bice!!!
Image
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

jarane

Post by manson »

razmisli ti o toj komuni,nije to tako lose ko sto ljudi misle ,a mnogo koristi i poslije...naravno glavna beneficija je da nisi vise ovisan ni o cemu i ni o kome...a sta mozes u toj situaciji vise traziti od toga...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

jebote čoveče jel tebe neko plaća da nagovaraš ljude na tu komunu?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa nije...ali ima i ta komuna svoje. Kad je sve crno i kad vise nemash sta i gdje...jebi ga to je najbolji izlaz.
ja sam to omaru davno govorila. Ali kao sto rekoh nismo svi isti i ne moze svako tamo. u svakom slucaju ...ok je omare-dobro je. ziv si i to je bitno. Tata ti je ok...i sad se opusti.
cmok
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Jest Luno u pravu si ,MAJO sunce moje drago ,hvala ti puno na lijepim i pozitivnim riječima.Manson ima svoje, ali manson kao da je zaboravio nas zadnji razgovor i zasto ja ne mogu u komunu.Lijepo sam to opisao i obrazložio.Trebam da počnem da radim od Nove Godine, zavrsio sam Fax ,skidam se sa Metadona i eto samo ovaj mali problem me je izbacio iz kolosijeka ali eto nabavice Omar ostatak i zavrsit ce sa tim klošarima.Uglavnom hvala svima koji su bili sa mnom.
Locked