OPRŠTAJ OD OMĆE !!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Omare BRAVO! Uz tebe sam brate moj, prodaj komp i zavrsi sa klosarima za svagda....Sutra obavezno u neki internet caffe da nam se javis da ne brinemo. Pomogao si mi milion puta, i ne samo meni vec i mnogima ovde, i zbog toga ti po 1000 put kazem HVALA! Zaista si pravi prijatelj i da znas da ces mi nedostajati....al verujem da ces se snaci za neki bilo kakav komp....pozuri molim te ne ostavljaj tvog brata. I da znas da sam definitivno odlucio da te posetim, al otom potom.....da se sve zavrsi kako treba i eto mene na jednoj live kafi. Voli te Shone!
User avatar
KatarinaS
Posts: 85
Joined: Mon Jul 18, 2005 6:52 am

Post by KatarinaS »

Joj, bre, dragi Omare...jel si se salio to za dop, da ides da se uradis???
Molim te, kazi da si se salio!
Ja celo vece radim na kompu, kao mali crnac, i s vremena na vreme pogledam postove i napisem po nesto, u pauzama sljake, pa sam tek sada videla ovaj topik tj. procitala i tacnu cifru koju dodjes...i za pretnje i za batine....
Kakvi su to jezivi pritisci... tacno znam. Vise o tome sam ti napisala u onom drugom topiku, videces.
A tamo sam procitala i skapirala da danas u 18 h ides da "sredis stvar"?
Pa, sta se desilo na kraju?
Treba ti 500 km, a imas 100, od brata?
I koliko je uopste 1 km? U odnosu na evro? Jel mu to dodje isto - 500 evra ili koliko?
Svi smo zabrinuti, javi sto pre sta se dogadja.
Ako si zaista prodao komp i uspeo da vratis dug - svaka cast, nemoj da ti je zao ni jedne sekunde.
Kao sto sam rekla i u tom svom postu u onom drugom topiku, i da prodas 3 kompa ili sve iz sobe, i dalje je sve to mala cena kojom kupujes svoj mir, a sada vidim - i mir svoje porodice.
Ne mogu da verujem da ti sestri i ocu prete!
Toliko mi je to diglo pritisak, da ti ne mogu opisati.
Sve sve, ali dirati u neciju porodicu...tako zastrasivati... Mogu da zamislim kolicinu besa i mrznje koju osecas, povrh svega.
Jezive su to stvari. Verovatno bi ih (ili njega? ne znam koliko ih ima) najradije golim rukama pobio. Znam da ja bih.
A najbolje sto mozes da uradis je - ono sto se i trudis sada da uradis.
Valjaj komp, brat ti pomaze... pa ako ne sve odjednom, makar pola ili dve trecine ces moci odmah da vratis, jel tako?
Jebote... bas me je uzrujala cela ta prica koju sam sad procitala...bas.
Ajd da vise ne palamudim i da ne zracim, javi sto pre sta se desava!
Ne mogu ti opisati koliko ti zelim da se resis tog bedaka, i tih skotova, i da mirno spavas!
Uz tebe sam, kao i svi drugari ovde, 110% i drzim ti fige, i na rukama i na nogama :D da se javis s nekim dobrim vestima!

Katarina S.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Omare nemoj se i ti opraštati molim te,znaš koliko si mi drag,i nemoj odlaziti ponovo molim te,javi se makar ponekad :!: :!: :!: :!: Voli te tvoja Zvrky
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

i ja da ima odnesem ,pita me za 300km ono o-ovo hele nese ,
Jebo mater ko ja ovo kužim :shock:
Aj aj stari - daj se smiri jeba ga Bog više i tim tvojim overima i oproštajima - vratićeš - polako - nikako da me poslušaš pa da rečeš tom kurcu od dilera ono točno kako si nama rekao, samo u drugom licu: 'ja znam da sam ti, onomad kad sam izašao iz bolnice, došao i rekao sve kako je, iskreno i bez uvijanja, da bi mi bio oprostio jer si veliki gospar, ali ja sam se ponio ka pička, bilo me strah, i oprosti, vratit ću ti polako sve' i tako - nego te tuku bezze - a ti im kažeš, što? O jebo te ja!
Nego svaki put 'e idem ja sad po dop', ko da će to nešto rišiti, jebo te dop - za dop kao imaš - to što daš za dop daj njemu, i eto ti.
Malo dobre volje mu pokaži, to ti govorim :!:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

joj ...odmah se sjetim crtanog...ona dvojica na ostrvu sami...hahahah....i taman da pojedu onu neku zivotinju-dodje avion...i ovi budale zaborave da i oni treba da idu...i pozdravljaju se sa malim"pisi....ne zaboravi da pises....bon voyage......pisi-ne zaboravi da pises!!! hahahahhaah...
odose svi negdje.....oprastamo se....ma gdje ce ti vi? Karte su skupe danas.... a vi bi negdje heheheh ne moze to tako.
Ma zezam se....Omare-bice sve ok. Ziv si...bices ziv...otplatices dug. Bice sve ok. Pamatan decko,. zavrsio fax...pa daj-jebo te znam kako se osjecas. I ja se osjecam glupavo, bezvrijedno....a imam kao tu neku diplomu...a vidi mi zivota?!!! Pa daj...promjeni nesto. Polako...samo pocni nesto da radish. Nesto drugacije, normalnije. Evo ja cu poceti s yogom...pa sta bude. Idem i u budisticki hram...da se malo trznem spiritualno. Mora se nesto desiti. Nismo mi glupaci...zato nam i jeste krivo, i jadno se osjecamo jer znamo da mozemo bolje. Ajde...imash ljude koji te vole....nisi sam. Tata, seka, braco...ajde ba...pa i tetka...svi te vole. I uz tebe su....znaju da nije lako-ali izbori se. Morash.
Zvrky i ti isto....pametna cura...lijepa...dosla ti zuta minuta ok...proci ce. Idi negdje...nemoj biti sama niposto. Kad god t dodje tako nesto-idi kod nekoga.ili budi s nekim. Ajde....
pa valjda cemo se vise sresti jednog dana....svi. Ja ako dodjem tamo...mogli bi se sresti....u sredini negdje. A?? E ne fakat- sta je neka sredina???
Izmedju Sarajeva, ahmm, beograda, NS, Dalmacije-i dobro sta ja znam...gdje bi se mogli naci??? ajde ajde....zamisli....sretnemo se svi i slavimo novu zajedno aaaaaa!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dragi moji drugovi, bračo, sestre i jedini ljudi koji me razumijete i shvatate. U gadnim sam problemima, brat mi je prekjuce poslao 100eura i ja sam im odnio i dobio batine, i još uz to svaki dan mi je kamate 20 km to jeste 10 eura. Jedna osoba mi je htjela i ponudila pomoč ali eto nije mi pomogla i to sad nije vazno a sama se ponudila da mi pomogne.Trazim da prodan kopjuter ,ganjam strvari i na kraju sam napravio glupost, NAPRAVIO SAM RECIDIV.Da vama nemam razloga da lažem, vama govorim istinu jer vi ste jedini ljudi koji ce me shvatiti i pomoči.Eto jedina stvar je u tome sto sam šmrknuo ali recidiv je recidiv, slabost je pobjedila, moj karakter se srusio, mada se još borim.Otisao sam doktoru i objesnio mu stvar rekao sam mu sve,sve,sve.Covjek je rekao da je ovo prvi slucaj da je neko od ovisnika dosao i rekao da je uzeo heroin i da je u problemima.Tati ne smije to da govorim ,jako je bolestan.Molim boga dragog samilosnog da mi da snage da danas opet ne uzmem to đubre, jer ako i danas to uradim ,GOTOVO JE. Ja samo molim MAJU, RAMONU 8 DUŠU MOJU9, KATARINU, SHONETA, LUNU, ZVRKSA ,VLADU I SVE MOJE DRUGOVE DA SE NE LJUTE NA MENE.Znam da sam ispao slabić, da sam otisao linijom manjeg otpora, ali ......Ko zna sta ce se desiti danas, odoh traziti ko ce kupiti kopjuter ili ko ce mi posuditi ili ko ce kupiti sliku.Ne znam, ne znam majke mi sta da radim.Samo da mi se izvicu.Puno vas volim, nemojte se molim vas ljutiti na mene, jer vi ste jedini moji drugovi.
VAS OMAR :cry: :cry: :cry: :cry:
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ne ljuti se niko na tebe...u redu! Bilo i proslo. Idemo dalje Omare. Glavu gore....
desi se....samo nemoj da se opet desi-ne uskoro. A ovako-u redu. Ne brini...samo nastavi...i sve ce biti ok.
ok?????
cmok cmok
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nema veze, jebo recidivčić, nego jebemu mater da bar središ to s tim likom - baš je @ šugavi jebate
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Omco,brate,sta se imam ljutiti na tebe,pa i ja sam uzela pre neki dan,jebo recidiv!!! Jebote,pa u kakvom si sranju nije ni cudo,ali bravo kako si posle toga odreagovao,svaka cast. Drzi se brate,bice bolje!
Image
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Omare, jer si ti normalan?! Da se ljutim, na TEBE, ma nema sanse!
Znas i sam sta si ti meni govorio, ja cu te citirati pa ti sad mene poslusaj!
NIJE BITNO STA SI URADIO NEGO STA CES URADITI! Zato brate ne daj se, skidaj ulicu sa vrata, to sad resi, moras da platis, znas da svi verujemo u tebe!! Ajde Omco pokazi jos jednom kakav si covek! I pusti sad taj recidiv...o njemu cemo kad zavrsis s dzukelama. Ne dozvoli da te klosari sjebu, ma bre u inat njima ne zavrsavaj shemu! UZ TEBE SAM!!!
Tvoj BRAT Shone.
Locked