JA ĆU SE UBITI SAMO NE ZNAM KAKO...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

JA ĆU SE UBITI SAMO NE ZNAM KAKO...

Post by zvrky »

Toliko od mene.... Recite mi kako a da ne ostanem živa i da to nije bešenje,davljenje i tome slično...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ne znam sta je besenje, ali zvuci strashno.

Ja ti predlazem da se ne ubijes. Razmisli o toj opciji... sutra je novi dan. jebes ga. Ako ni sutra nije dobro, imas prekosutra.

I petak moze biti dobar dan, o nedjelji da ne pricamo. Cak i svaki sesti ponedjeljak iznenadi. Mozda se ludo zaljubis u srijedu. Otkud znas. Jebes smrt Zvrxy, smrt je dosadna.
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

A zasto ces se ubiti? Pisi...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne mogu više majke mi,ne mogu da živim ovako bedno i bez ikoga i ovo mi je teško palo da napišem,mislim ovo da ću da se ubijem,a stvarno ne mogu da skačem sa zgrada i tako neke debilne stvari,pištolj nemam a to mi zvuči onako najbezbolnije,ne mogu poludeću skroz a tako luda nisam potrebna ni sebi a pogotovo drugima,razlozi zašto: Zbog jebenog bednog života sa kojim sam mislila da mogu da se borim ali izgleda da nije tako....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

....

Post by manson »

Ma ne mogu da vjerujem!Pa ovdje se svaku noc neko ubija!!!E sege ...i sta sad da te odgovaramo?!Ma daj molim te...
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

styx wrote:A zasto ces se ubiti? Pisi...
budalo jedna nenormalna,ahahahaha,da neces da idemo tamo da snimamo kamerom direktno,ahaha,jebes sto ce drugarica da nam se ubije,bitno je ZASTO,uh,uh,radoznalost,koja li je prica,sta li je to bilo,a?
Izvini zvrky,ali styx me pravo nasmeja ,nadam se da je i tebe pa ti je dan lepsi! A temu nam stvarno izbrisase (zvrky i ja postavile temu KUKANJE DO BESVESTI) ali koliko vidim ova je jos gora!
Nego,sta ti je,sad ozbiljno? Ajde ljubim moju dangubicu,bice to sve dobro.CMOK
Image
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

[quote="zvrky"]Ne mogu viÅ¡e majke mi,ne mogu da živim ovako bedno i bez ikoga i ovo mi je teÅ¡ko palo da napiÅ¡em,mislim ovo da ću da se ubijem,a stvarno ne mogu da skaÄ
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne nisam ja ni tražila a ni pomislila da me bilo ko odgovara samo obaveštenje malo o mom stanju....ne mora mene niko da žali niti bilo šta slično niti bi to želela ikada... i Majo ne mogu ja da živim za jebene trenutke koji će možda doći a možda i neće,ne znam,ne znam,ne znam
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

[quote="zvrky"]Ne nisam ja ni tražila a ni pomislila da me bilo ko odgovara samo obaveÅ¡tenje malo o mom stanju....ne mora mene niko da žali niti bilo Å¡ta sliÄ
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Majo gde ja da dođem devojko? Volela bi ali neizvodljivo je,uh koliko mi teško pada sve ovo,znaš ja sam jedna velika pička i ne smem sama da se roknem i ćao nema me više nego kad bi mogo neko da me ubije ja bi mu bila zahvalna,a da taj posle ne robija zato što sam ja to htela
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Locked