JA ĆU SE UBITI SAMO NE ZNAM KAKO...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

I moje saučešće mačko draga, iskreno ... vjerojatno je bio dobar dečko, takvi i odu uvijek ... :?
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

.....

Post by mirzas »

BOG UZIMA SEBI SAMO NAJBOLJE!
Zvrky, moje saučešće, stvarno mi je žao...
I zapamti, ne da će biti bolje nego mora biti...nitko od nas nije zaslužio ovako grozne stvari!
Držite se, ti i Pepe, volim vas! Mirza
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Drage pepeljuga i zvrky,moje iskreno saucesce.
Image
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zvrky...bice sve ok...Sve se desi s razlogom. Tako ja barem mislim. Istina, tuzno je sto je mlad otisao...ali opet bi nam svima to trebala da bude neka lekcija..pogotovu tebi i pepe. Tvoj zivot je ok....vjeruj mi. A ta tuga...to ce da prodje. Samo...nemogu a da ne pomislim...nesmijem ni da napisem...a jel taj drug dolazio ovdje? ajde-budite jake....
cmok
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ako mislis na forum nije dolazio....hvala Ramoni i maji i mirzi i omaru i svima sta drugo da vam kazem tesko mi je,pepi jos gore,jebiga,ja sam sad u nisu i cim se vratim idem da mu zapalim svecu jer na sahrani nisam ni bila jer nam niko nije javio,ne znam stvarno sta da kazem,za ovako nesto ja stvarno nemam sta da ka kazem osim KOLE POCIVAJ U MIRU!!!! VOLE TE PEPA I ZVRKY,naravno ovo na zalost nikada nece videti ali eto ...ma ne znam pocinjem da placem i ne mogu da pisem sad o tome.... :smt010 :heart:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Draga Zvrky i Pepe,

Primite moje saučešće. Uvijek se rastužim kad čujem da je neko mlad umro od droge :smt085

Nisam dugo bila na forumu, jer sam imala gomilu obaveza, pa nisam ni pratila diskusije. Vidim da si htjela da ovu diskusiju zaključam. Da li još uvijek želiš? Javi, pa ću zaključati.

Čuvaj se :heart: mislim na tebe.

Sanela
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Meni je takodje tuzno na tv-u kad vidim da je neko tako umro a zamisli onda kad je to neko ko je tvoj...Sto se tice zatvaranja teme ne nemoj da je zatvaras,to sam ti napisala jer sam mislila da me vise nece biti pa da s4e o tome ne bi raspravljalo htela sam da se zatvori,ne znam da li si citala od pocetka ovu temu ali procitaj bice ti jasno....hvala ti na podrsci,nadam se da mi se ovakve stvari nece vise ponavljati,voli te Zvrky,pisacu ti na privatnoj,a mozes i ti meni :heart: Hvala ti svakako uvek si bila tu kad treba...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Nedaj se zvrky....zivot ide dalje. Sta ces. Tako je izgleda moralo biti.
Sanela....drago mi je da si tu s nama....we need you! Bad! Nadam se da si ok...??!! Avdija? puno pozdrava.....
Pepe...javi se!!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pepe je u totalnom haosu a ja sad kad treba nisam tuuuuuuuuuuuuuu...mozda se zato ne javlja,Luna drzacu se koliko mogu sta da ti kazem,trudicu se!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Zvrky, ne sekiraj se za P. Jeste jadna u totalnom haosu, taman krene nekako na bolje i onda se desi sranje.....ja sam ovih dana sa njom i trudim se koliko je u mojoj moci da joj pomognem!
Locked