Jedan pas ,drugi svijet

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by zeleni »

ivica wrote:Nisam. Nastojim što manje kemije da mu dajem. Osim toga nekako mi djeluje, zapravo već sam uvjeren da je edi vanzemaljac. Prebrzo je on naučio osnovne stvari, to je odma sumnjivo. Ako počme čitat i pisat prije 6 godina to će bit potvrda da nije sa ove planete.

pretpostavila sam da ćeš to da kažeš, zato te i pitah. al nemoj to da potceniš. jeste to hemija, al krpelji su jezivo zaraženi poslednjih godina, u bg recimo svaki treći prenosi psima tu piroplazmozu koja je smrtonosna, ako se ne leči.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Opa! Čuješ to ovo edi (več je počeo čitat polako) . Ako se pojave skinut ću ih.
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

ja sam macama stavljao ogrlice za krpelje a uzeo sam bio i onaj sprej za svaki slucaj.Obavezno mu stavi tu ogrlicu Ivice,i odstrani mu pisulinca da ti ne laje non stop :-D
Edie ako si procitao ovo nije nista to strasno,samo malo cap i gotovo :-D ako lazem neka i tvom gazdi odstrane pisulinca :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by sanela »

ivica wrote:Nisam. Nastojim što manje kemije da mu dajem.
Nama je na poslu cukica umro za dva dana nakon što je dobio piroplazmozu. Dali mu inekciju i infuziju, ali prekasno :(
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

demijan wrote:ja sam macama stavljao ogrlice za krpelje a uzeo sam bio i onaj sprej za svaki slucaj.Obavezno mu stavi tu ogrlicu Ivice,i odstrani mu pisulinca da ti ne laje non stop :-D
Edie ako si procitao ovo nije nista to strasno,samo malo cap i gotovo :-D ako lazem neka i tvom gazdi odstrane pisulinca :-D
Ne laje . On rijetko kada laje. A tvoj post je pročitao i ne samo da ga je pročitao nego ga je i upamtio! Rekao mi je maloprije da mu kupim kartu za beograd da ti ode odgrist jajca. Demijane gotov si. Još ako imaš neke droge u sebi bit će mu još draže!
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

moracu da se pripazim edie ima i lovacke krvi u sebi koliko vidim :-D nego malo me podseca na nosonju,onog psa iz alan forda,pazi da ga ne potkupim sa poslasticama i slatkisima pa ostane kod mene da se druzimo :D
Inace nema nista od opijata u meni 8) vec dugo...
Edie dragi psicu kod mene ce ti trba uvek biti puna i sita a upoznacu te i sa par kerusa po kraju :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

demijan wrote: Edie dragi psicu kod mene ce ti trba uvek biti puna i sita a upoznacu te i sa par kerusa po kraju :-D
Samo ako davaju na prvom spoju.
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

Edie deluje kao smeker tako da mislim da nece imati problema :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Zahladilo je, u zagrebu se polako pokazala prva sjenka jeseni. Edi je poblesavio. Već 2 dana gricka me za ruku kao i inače vježba zubiće ,samo ovaj put...hm ovaj put mi je počeo trgat ruku i zarežao je na mene kad sam upalio upaljač i zalajao odjednom, edi ma napao. Mada mahao je repom kao i inače kad se igra pa sam to shvatio kao igru. Otišao sam sa njim na nasip (sava) i napokon ga pustio sa uzice. Računam treba se istrčat. Kažem napokon jer je od gajbe do nasipa htio ići negdje i vukao me,a ja sam ga pustio da usput obavi svoje na prvom travnjaku. Inače ,na nasipu on juri bezglavo ispred i iza mene. Toliko je blesav da se zaleti i zabije u rasvjetni stup! Nema frke pomislim ja, uvijek mi dođe. Ovaj put je nestao meni iza leđa dok sam pričao na jebeni mobitel... nema edija , potvrdio je svoje ime (edie ciao baby). ostali smo samo ja ,vodilica, mobitel i cigareta. NIsam se dao uspaničit jer sam imao neki osjećaj da će sam naći put do doma.
Našao sam ga nakon nepunih sat vremena da kopa rupu ispred moje zgrade.
Dakle divljak je preletio 3 četverotračne ceste da bi došao do doma, sam, vođen nekom svojom ludosti ili nagonom dok sam se ja onako poluprazan dovukao do doma i vidio ga.

Od sutra dobiva "registraciju" točnije moj broj mobitela na ogrlici, istoj ogrlici koju sam prepravio jer je pukla nekako, baš neki dan je pojeo uzicu kada je uletio za mnom u dućan. Dobro da nije "napao" police nisam baš bio pri lovi.
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by sanela »

Jel istina da cuke poprimaju karakter od gazde?
Post Reply