Jedan pas ,drugi svijet

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

zeleni wrote: fešn buntovnik
s razlogom
:rock:
Ništa fešn ,samo krpice bez boje. :P
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

ivica wrote:Nema tu znakova, a ni borbe tako da kapituliram ;-) Opet sam ja u crnom to je samo iskra ludosti svijeta.
Ma starim nije mi do ničeg svakoj stvari već sto godina poznam početak i kraj, svako zadovoljstvo ništa nova, sve je "drveno" Zato sam i nabavio psa ,samo da ne razmišljam, da ne postavljam pitanja više.
Ne znam da li si citao Franca Herberberta Dinu,muad diba,deca arakisa,ima jos par naslova da ne nabrajam...
kada Leto II car,imperator svepoznate vaseljane,prorok,ratnik,gospodar ribogovornica arakisa,potomak kuce Atreida i monopolista koji drzi kompletnu proizvodnju "zacina" uz pomoc kojega je moguce putovati kroz svemir,produzava zivot i to kada Leto kaze nesto slicno tebi...
Sve mu je vec poznato,i proslost i buducnost i najvise voli kada ga makar i neprijatelj iznenadi necim novim...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by yasujirozu »

Franca Herberberta
kužim kak je ovo prezime tipfeler, ali kakav crni/lačni franc.. frenk (frank) herbert je pisac tog remek djela.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by zeleni »

ah, stari gospodin tipfeler,
ima odličnu zbirku nonsens poezije
:-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

jeste Frenk Herbert Yazo,u pravu si :D
Ja sam mracni baron Harkonen,ti si iz kuce Corino a Zeleni je istinozborac iz kuce Atreid :-D Jos bi Ivica mogao da bude Tleilaks a njegov Edie liceigrac :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by majka NS »

Ivice,
pas ti je pravi slatkiš, prelep je
čestitam, stekao si najvernijeg prijatelja...
ono tvoje objašnjenje za kompromis... nešto tako i kod nas... mi smo svi zajedno ponovo od sredine marta...kuče koje su nabavili, sada ima godinu dana, predivan je i predobar, iako se tretira kao "opasan pas", - ona je jedna nevidjena dobrica, mirna, draga, umiljata... ... ... ma sve... pleni, ... puno je pomogla u ovom periodu apstinencije, ... ... ... sve je do vlasnika, kakvi vlasnici, takvi psi.... .... ,
pisaću ti još, kad nadjem vremena, samo strpljenja, mlad ti je EDI, POLAKO.... ... sve dodje na svoje, ali pažnja, ljubav i sreću koju ti priušti, ... priznaj... nezamenjivao je - posebno... ... ...

Čuvaj ga i uživaj u tom prijateljstvu ...
pozdrav...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

NEku večer sjedim ispred zgrade sa jednim tipom. Edi odluta i nema ga preko pola sata i baš kada sam pomislio da ga više neću vidit. ON SE POJAVI!! Uvijek dođe. Sad ide sa mnom na job.
ignorance is bliss!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by zeleni »

živice,
jesi mu uzeo neku orglicu protiv krpelja?
sad će to da krene, s prvim kišama eto i njih.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Nisam. Nastojim što manje kemije da mu dajem. Osim toga nekako mi djeluje, zapravo već sam uvjeren da je edi vanzemaljac. Prebrzo je on naučio osnovne stvari, to je odma sumnjivo. Ako počme čitat i pisat prije 6 godina to će bit potvrda da nije sa ove planete.
ignorance is bliss!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by Boban »

ivica wrote:Nisam. Nastojim što manje kemije da mu dajem. Osim toga nekako mi djeluje, zapravo već sam uvjeren da je edi vanzemaljac. Prebrzo je on naučio osnovne stvari, to je odma sumnjivo. Ako počme čitat i pisat prije 6 godina to će bit potvrda da nije sa ove planete.
Ja ti kazem da mesanci umeju da budu jako pametni psi,ne znam kako ali istina je.I prethodni kojeg sam imao isto je bio mesanac kao mali je sve brzo naucio.Znaci titule i ostala sranja :vom: :D
Post Reply