Jedan pas ,drugi svijet

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by zeleni »

nemoj tužan smajli bobane, to boli jedan dan.
moja ova ženska je sterilisana. em nema mučenja sa teranjem i slično, em nema napuštenih štenaca.
vele da je dobro sterilisati ženke koje nećeš nikada pariti jer je to na neki način prevencija tumora.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by Boban »

zeleni wrote:nemoj tužan smajli bobane, to boli jedan dan.
moja ova ženska je sterilisana. em nema mučenja sa teranjem i slično, em nema napuštenih štenaca.
vele da je dobro sterilisati ženke koje nećeš nikada pariti jer je to na neki način prevencija tumora.
Ma kad je stenecak prezivela mislim da joj ovo nece biti neke muke velike ali ipak mi je zao po malo jer imaju tu prirodu...Ona i sada ima mleko u sisama a nije skotna.Zaista cudno.Evo da popravimo :D Pozdrav zelena.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by zeleni »

pa imaju prirodu, naravno. to je najjači nagon. al kad već ne možeš da joj dozvoliš da se pari, onda bolje da se ne muči, ni sa prirodom, ni sa neispunjenim nagonom. cap carap i gotovo.
znaš koliko su mirne ženke bez teranja. ne muče se, potpuno su svoje.
sad drugar sterilisao kuju, posle 11 godina, usput i operacija nekih silnih tumora. za dva dana, pas ko nov.
biće to dobro.
pozdrav i tebi, bobane :)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

UF! Sad sam se sjetio ja bi trebao malo požurit da ga "pripitomim" jer za dvatri mjeseca kada mu proradi nagon... biće frka.
Ponekad. Kada mu otkačim uzicu on je uhvati zubima i povlači i šeta se cijelo vrijeme i ponekad zareži, ali ne odustaje i ne pušta uzicu tako da izgleda kao da je vezan a nije. Budala sam sebe šeta. Ili neka grana iz parka. :D
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

Bolje ti je da mu odrezes pisulinca nego da ti laje posle po celu noc i jurca po ulici.
Ja sam resio da vise ne uzimam jedno vreme kucne ljubimce.Zadnji put sam uzeo 3 macica sa ulice,jedno mi je zgazio auto,jedno su mi rastrgli neki djukci a jedno ne znam sta je sa njim...Taman se vezem i nesto im se desi.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

320383_424336870937972_1081237422_n.jpg
320383_424336870937972_1081237422_n.jpg (31.75 KiB) Viewed 1539 times
nema mi nista sladje od malih stenaca i macica...Vidi kako su slatki...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Pričao sam sa svojim starim na telefon,nakon 3 godine i u jednom trenu skužim zašto se nismo razumjeli 35 godina. Edi je zalajao,a ja sam obukao BIJELU majcu.
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

da li je Bijela majca znak da si priznao da ti je stari bio u pravu i da si konacno kapitulirao?
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Nema tu znakova, a ni borbe tako da kapituliram ;-) Opet sam ja u crnom to je samo iskra ludosti svijeta.
Ma starim nije mi do ničeg svakoj stvari već sto godina poznam početak i kraj, svako zadovoljstvo ništa nova, sve je "drveno" Zato sam i nabavio psa ,samo da ne razmišljam, da ne postavljam pitanja više.
ignorance is bliss!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by zeleni »

ivica wrote:Nema tu znakova, a ni borbe tako da kapituliram ;-) Opet sam ja u crnom to je samo iskra ludosti svijeta.
Ma starim nije mi do ničeg svakoj stvari već sto godina poznam početak i kraj, svako zadovoljstvo ništa nova, sve je "drveno" Zato sam i nabavio psa ,samo da ne razmišljam, da ne postavljam pitanja više.
bele i crne majice i njihova prenesena značenja
ah
fešn buntovnik
s razlogom
:rock:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply