Jedan pas ,drugi svijet

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by sanela »

demijan wrote:
moja banda.jpg
Joj demijane, ti si meni kralj!
Kad ti vidim avatar, pa pročitam da vodiš macu na uzici, ne mogu nikako da sklopim sliku u glavi :)
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

ne obracam paznju na okolinu.Prijaju mi,manje su zahtevne nego psi ali necu vise da ih pustam same iz stana a mora ponekada da izadju...
e a nasao sam na netu da dosta ljudi isto im vise odgovaraju macke kao kucni ljubimci....
npr
cat-brando-294x300.jpg
cat-brando-294x300.jpg (24.3 KiB) Viewed 2465 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

djejms din.jpg
morganova macka.jpg
kurtkitten.jpg
mark twain.jpg
mark twain.jpg (17.36 KiB) Viewed 2465 times
lennon-cat.jpg
lennon-cat.jpg (20.1 KiB) Viewed 2465 times
hemingvej.jpg
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

sanela wrote:
demijan wrote:
moja banda.jpg
Joj demijane, ti si meni kralj!
Kad ti vidim avatar, pa pročitam da vodiš macu na uzici, ne mogu nikako da sklopim sliku u glavi :)
Vodio bi on i klokana da je ovo austrelja.
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by sanela »

@demijan - radiš li ti išta? Samo slike kačiš po forumu... :)
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

Iskreno mrzi me.Imam puno obaveza ali dosao mi period neki da me mrzi da se pokrenem...Dodjem na posao,radim jedno pola sata,pa dva odmaram i tako vec par dana...To meni tako dodje period a onda se pokrenem pa bukvalno danima nestajem nego samo jurcam...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

Kao da je neko od kolega procitao ovo predhodno,nisam stao do malopre...Ufff sto ne volim kada moram da budem u kancelariji...Jedva cekam da se gazda vrati...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ziki »

demijan wrote:Kao da je neko od kolega procitao ovo predhodno,nisam stao do malopre...Ufff sto ne volim kada moram da budem u kancelariji...Jedva cekam da se gazda vrati...
Demijane rado bih se menjao sa tobom da sedim u kancelariji...
Ja ujutru u 5 idem na teren u beograd, treba da popenjem pvc prozore i vrata za kompletan stan od 90 kvadrata na 4-om spratu i da ih montiram.
A pre toga moram da ih utovarim u kamion iz magacina u firmi..I prevezem do beograda.
A pre toga sam morao da ih napravim...
i nisu bili teski ali sad je ubaceno staklo i teski su kao zemlja.
I nije mi jasno koji to stan ima 12 prozora,dobio sam sam mere i nacrte stan nisam ni video.
Nadam se da je delimicno sredjen i da radi bar klonja.
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Dakle ziki se isto bavi informatikom, instalira windowse.
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

hahaha :D ah taj sarkazam...Uvice znas li da neki filozofi tvrde da je sarkazam odlika inteligentnih ljudi...
Nego Ziki svako radi ono sto zna.Moj deda i pradeda su imali stolarsku radionicu,jos uvek je imam,puna je nekih strugova te za drvo,te za metal te neki alati ne znam ni sam za sta sluzili a najinteresantnije imali su jednu pomocnu zgradu gde je bila kovacnica sa onim ogromnim mehom za vazduh kojim se raspiruje zar...Ona je izgorela pre jedno 10 godina ja sam pravio neku zurku tamo i upalio vatru da vidim kako to radi i kako se koriste ti mehovi ali sam bio toliko pijan da je vatra buknula i izgorela je kovacnica tada.Hteli moji da me ubiju posle...Dobar je to posao ali treba imati strpljenje i znanje za to...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply