Jedan pas ,drugi svijet

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

nove mace.jpg
Ipak su mi mace sada draze od kerova :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Ne znam kakve su za održavanje, ali mi ne izgledaju lagane. Daj ! to je fino i slatko dok je malo,ali kada naraste ... to je druga priča... nema više veze s vezom.
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ziki »

Moj stric je imao macka koji je znao da ode u wc i imao svoje mesto gde kenja i piski.
Doziveo je duboku starost, kad je umro svi smo bili tuzni nedostajao nam je mali nepredvidljivi stvor koji bi znao da te ogrebe dok ga mazis iz cistog mira.
Ili legnes na krevet opustis se i osetis da te neko posmatra, okrenes se i vidis njega kao stoji i snima te..
Mali djavo..sa mackama nikad nisi nacisto i nikad neznas sta ti misli i dali ce da te zajebe nesto.
Nemozes da se oslonis na njega nikad.
Ipak pas je pas, imao sam dva psa bile su dve zenke u pitanju od iste majke.
Kad sam ih doneo kuci nisu progledale jos, drzao sam ih u stanu dok nisu ojacale onda sam ih izbacio u dvoriste.
Jedna je bila kao rupar, cupava njuska dok je druga imala njusku nalik na vucjaka.
Bile su opasne niko nije mogao da im pridje a kamoli da ih pomazi, sem mene mog brata i majke.
Kad bi mi neko dolazio u goste hvatale su ga za nogavicu i nisu pustale dok ih ja ne pustim unutra.
Nazalost zbog tako nekih stvari ih je jedan moj komsija, pokvarenjak i smrad jedno ubio a drugo strpao u kola i bacio 30 km od mene.
Isle su stalno uz mene i nisu dozvoljavale nikom da mi pridje, odmah bi krenule da kidisu i to bez zezanja, morao sam stalno da reagujem dok malu decu nisu nikad dirale.
Ni dan danas ih nisam prezalio, komsiji sam pocepao prozore na kuci smrdljivko jedan...
Sta vredi, njih nema vise.
A komsiji bih tek naplatio nego je umro pa nisam stigao.dobro je prosao..
...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

ivica wrote:Ne znam kakve su za održavanje, ali mi ne izgledaju lagane. Daj ! to je fino i slatko dok je malo,ali kada naraste ... to je druga priča... nema više veze s vezom.
To je tacno.Linjaju se,dlake na sve strane,traze odrzavanje i to ali i pas isto zahteva odrzavanje.Gotivim ih sto ih je nemoguce potpuno ih pripitomiti.Ono sto macka nece ona nece a kada nesto hoce mazi se i prede ko dete...Lukave su i namazane.Jesi gledao kako snimaju zrtvu kada love?fantasticna kombinacija inteligencije,lukavosti i brzine...
Psi su sa druge strane pravi prijatelji,verni ako zasluzujes naravno i ako imas dete bolje je imati psa nego macku.Najvise zbog dlaka mislim...
Nego mogu reci da postoji diskriminacija za nas ljubitelje macaka...Ja nemam gde da prosetam ovu malu novu sto sam je nabavio.Uzeo sam povodac za macke,Nisam ni znao da to postoji ali morao sam jer mi je dojadilo da mi ih gaze auti i kidaju kerovi.Pokusavam da je naucim da joj to bude normalno da ima tu uzicu ali sa druge strane nemam jednostavno gde da se prosetam sa njom.Ovo izgledami ceo grad ima kerove i ko sta radi samo ih setaju po ceo dan i sada bas za vikend vise sam je nosio i bezao od kucica nego sto smo setali...I zaista bih zabranio da se psi setaju bez korpe na njuski a posebno veliki psi.Znaci kada zena vodi kera od 70,80 kg a ona ima jedva 50 kg,a jos nezna ni da kontrolise svog psa naravno da ce ta djukela da iscepa mene i moju macu koja nema kilo sa sve ogrlicom i povocem...Mislim nije mi se desilo to ali malo je falilo.U svakom slucaju cini mi se da i po zakonu psi kada se vode u setnju moraju da imaju korpu.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by yasujirozu »

ljubitelji macаka, su generalno gej ili usjedelice.. ili oba.

divni ljudi, a ipak potlaceni; drustvijeno odbaceni.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

yasujirozu wrote:ljubitelji macаka, su generalno gej ili usjedelice.. ili oba.

divni ljudi, a ipak potlaceni; drustvijeno odbaceni.
To reci mister e.a.pou ee
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

demijan i yaso
Attachments
556579_281475351967523_764017996_n.jpg
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

Nas cilj je teror ucena i unistenje....
Nas cilj je teror ucena i unistenje....
spectra.jpg (8.93 KiB) Viewed 2372 times
Nas cilj je teror ucena i unistenje....
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

yasujirozu wrote:ljubitelji macаka, su generalno gej ili usjedelice.. ili oba.

divni ljudi, a ipak potlaceni; drustvijeno odbaceni.


hehehehe :-D

e pa ova bakica ce ti doci glave jazavce :mrgreen:
znak spektre hobotn.jpg
znak spektre hobotn.jpg (7.22 KiB) Viewed 2372 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

sastanak upravnog odbora SPECTRE
sastanak upravnog odbora SPECTRE
moja banda.jpg (60.79 KiB) Viewed 2361 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply