Jedan pas ,drugi svijet

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

Pitbul.jpg
Pitbul.jpg (40.04 KiB) Viewed 2971 times
zelenin kucni ljubimac :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

moj kucni ljubimacl.jpg
moj kucni ljubimacl.jpg (45.46 KiB) Viewed 2971 times

A ovo je moj novi kucni ljubimac :-D Cuvam ga u ogradjenom mestu na Adi,kada ogladni pustim ga da gricne nekog kupaca 8)
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by zeleni »

demijan wrote: Ja sam ranije imao staford terijera i pita u nekom drugom zivotu i to su psi koje drzis zato sto im je borba u krvi.
ovo će reći da si ih držao za borbe?

pedofili i ovi junaci što organizuju borbe pasa? u suštini jako slični. ni jedni ni drugi nemaju muda da se ogledaju sa sebi ravnima - prvi puštaju kerove da se vidi kolike su baje, drugi uništavaju nemoćnu decu. isti kjurac.

nego, nešto si sav euforičan.
si dobro ti?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

Nije bas tako zelena.borbe organizuju ljudi koji se vecinom klade na njih i tu se velika para vrti.Da obucis i spremis dobrog psa za borbu treba puno vremena i treninga.Ja nisam nikada moje pse koristio za borbe ali nazalost jesam se nekada kladio i pratio to.To je ilegalno i zabranjeno tako da stalno menjaju lokacije,uglavnom su po zabitima i okolnim selima ti dogadjaji.sada mi se to gadi tako da sam protiv toga ipak je to mucenje,posebno kada je pas toliko ostecen da sam gazda mora da ga umlati da mu prekrati muke jer mu se ne isplati da ga leci i oporavlja.Ima i medju odgajivacima psihopata naravno ali takvih ima svuda...
Pedofili su nesto drugo,nemoj molim te da stavljas taj olos u isti kos sa bilo kim...
E jesam nesto euforican i ono bas sam pravo raspolozen.Zadovoljan sam sobom,svojim ponasanjem i time sto svakodnevno malo po malo napredujem i oporavljam se :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: monkey and his junkie

Post by pop@j »

Ovisnik koji želi drugi svijet mora volit biljke, životinje, ljude... :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: monkey and his junkie

Post by ivica »

pop@j wrote:Ovisnik koji želi drugi svijet mora volit biljke, životinje, ljude... :D
Ljubav je samo riječ i ništa više, ljubav se isto čita i piše.
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ziki »

I ja volim zivotinje a i biljke, bas sam skoro video jednu biljku kad sam bio na terenu ali tu su i dva vucjaka muzjak i zenka.
A biljka se razlistala pa nisam mogao da izbrojim koliko ima grana, a neka sorta ona sa uskim listovima a ima ih mnogo.
Samo neznam kako cu da izadjem na kraj sa kerovima, a steta je to ostaviti nekom.
Dali postoji neki nacin da privolim te kerove da me ne pokidaju dok ja udjem i to poberem malo ?
Kidisu cim se priblizim ogradi i laju to grmi...
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

ziki wrote: A biljka se razlistala pa nisam mogao da izbrojim koliko ima grana, a neka sorta ona sa uskim listovima a ima ih mnogo.
Obično sedam...
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by ivica »

Ziki , pašteta uvijek pali.
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Jedan pas ,drugi svijet

Post by demijan »

ziki wrote:I ja volim zivotinje a i biljke, bas sam skoro video jednu biljku kad sam bio na terenu ali tu su i dva vucjaka muzjak i zenka.
A biljka se razlistala pa nisam mogao da izbrojim koliko ima grana, a neka sorta ona sa uskim listovima a ima ih mnogo.
Samo neznam kako cu da izadjem na kraj sa kerovima, a steta je to ostaviti nekom.
Dali postoji neki nacin da privolim te kerove da me ne pokidaju dok ja udjem i to poberem malo ?
Kidisu cim se priblizim ogradi i laju to grmi...
Uzmes nekog okorelog narkica pred smrt i prevaris ga da udje prvi,dok se kerovi goste sa njim i polako ga grickaju ti ces imati sasvim dovoljno vremena za berbu a i psi vole da dremnu malo posle dobre klopice tako da ces imati sasvim dovoljno vremena
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply