Balkanske prevare

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Balkanske prevare

Post by demijan »

Pozdrav i tebi AnAna_mo,
Inace sinoc je bila spanska serija i toliko mi je neverovatno da se onako nesto desi da osmisle da je mozda i istina...
Lik sumnja na jednog narkomana da mu stalno pljacka radnju a posle se ispostavi da ga pljacka radnica u dogovoru sa zenom a njih dve su u vezi. :mrgreen: ljubavnoj naravno...
Ajde manje vise to nego sto su sliku tog narkomana nabavili preko facebooka...
Navorucenije,ne kaci sliku na face ako si pljackas...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Balkanske prevare

Post by demijan »

Ipak ste bili u pravu da li je namesteno...
Sinoc je bila epizoda gde liku otimaju zenu i onda mu ovi kao pomazu da odnese novac i da je vrati nazad...
Ajde sada da ne ulazim u detalje ali prvo glavno i osnovno otmica je ozbiljno i vrlo kaznjivo delo,i cak i da su angazovali agenciju one te stvari rade u sadejstvu sa policijom a toga ovde nema.Drugo izbor mesta gde se predaje otkup kao i to da je zena pustena pre uzimanja novca je isto smesan...i kao trece kada je tzv otmicar koji je to uradio u dogovoru sa zenom otkrio da je novac fals kao iznervirao se i napao lika kako je mogao da da fals pare za otkup...
Sta reci...gori scenario od spanske serije ovog puta...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Balkanske prevare

Post by sunrise »

Ipak si ti pusio pricu da je to istina,cim si se toliko razocarao...Imo je param pravo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Balkanske prevare

Post by demijan »

sunrise wrote:Ipak si ti pusio pricu da je to istina,cim si se toliko razocarao...Imo je param pravo
:D Nisam se razocarao jednostavno mi je bilo bas previse naivno a da je imao pravo jeste...Ko prizna pola mu se dodaje :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Balkanske prevare

Post by pop@j »

kontam kako slika koju je nacrtao "van gog" može koštat 15 milona
i da je neko ukrade :)
ali ne mogu da vjerujem da neko vjeruje da su "Balkanske prevare" istina
da neko puši tu priču
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nG06_Jc__0E[/youtube]
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Balkanske prevare

Post by pop@j »

pardon;
fulio sam temu :)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
Post Reply